Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Předplatné časopisu Moje psychologie se slevou 40 % nebo s knižním bonusem v hodnotě až 509 Kč! Naučte se lépe rozumět sobě i ostatním.

4,6 / 5 Mladá fronta a.s. Praha - Modřany  (mapa) 306 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Hana

Dobrý den, jsou součástí časopisu i případné příbaly-dárky, nebo pokud budu mít předplatné, tak budu dostávat časopisy bez příbalů? Jaká je cena časopisu v obchodě v současné době? Již jsem si ho nějakou dobu nekoupila, ale dříve jsem si ho kupovala a ráda četla, tak zda se změnila cena nebo nikoliv. Děkuji za zodpovězení dotazů.

Mladá fronta

Dobrý den, dárky nejsou pravidelnou součástí předplatného i z toho důvodu, že se cena časopisu s příbalem většinou mění. Běžná prodejní cena časopisu je stále jen 69 Kč.

Charlizee

Dobrý den, pokud si objednám předplatné časopisu s knihou,tak platím jen předplatné?

Mladá fronta

Dobrý den, uvedená cena 459 Kč zahrnuje předplatné i se zaslanou knihou.

Petra Stieranková

dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné časopis předplatit jako dárek s doručovací adresou na Slovensko díky

Mladá fronta

Dobrý den, akce je z důvodu rozdílné výše poštovného určena pouze pro území ČR.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru