Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Paintballová přestřelka včetně 100 kuliček

4,7 / 5 PallSo Paintball Brno  (mapa) 403 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Dominik Studený

Dobrý den, pokud si koupím voucher a mám již objednanou arénu na tři hodiny, budu ho moct uplatnit přímo v aréně? A pokud si ho koupím přes sms, bude voucher uplatnitelný už dnes odpoledne? Děkuji za info

PallSo Paintball

Ano dnes ho můžete uplatnit a předpokládám, že jste tak už učinil :)

Pampeliska

Dobrý den, pokud nakoupíme víc voucheru než nás nakonec příjde, můžeme je s vámi aspoň směnit za těch 100 kuliček co jsou v balíčku každého voucheru?

PallSo Paintball

Dobrý den,

jeden kupon lze uplatnit na jednu osobu. Nevyužité kupony se dají po domluvě uplatnit v jiný termín.

Jiří Brodecký

Dobrý den, jak mohu učinit objednávku pro 14 lidí, když mi to píše „Můžete zakoupit max. 10 voucherů na osobu.“? Děkuji za radu

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jirko,

bohužel počet kusů je opravdu omezen na osobu. Je tedy nutné zbylé kusy objednat z jiného emailu.

Hezký den. Míša

RadimTyl

Dobrý den máte volno v sobotu 18.3 2017 pro 5 lidí? děkuji za kladnou odpověd

PallSo Paintball

Dobrý den,

Min. počet hráču je 10 v menším počtu spojujeme skupiny. 18.3. Vás mohu přiřadit. Pro další informace prosím využíjte telefoni číslo v nabídce.

Gabriela Hodová

..kolik kuliček je potřeba na celé tři hodiny?…100ks mi pro puberťáky přijde celkem málo :-)…je možnost i nějakého jídla nebo je v ceně jen to pití? Moc díky za info
 Gába

PallSo Paintball

Dobrý den,

spotřeba kuliček je dost individuální u nás počítame cca 300–400 kuliček. Co se týče občerstvení kontaktujte mě prosím na tel. čísle v nabídce a já Vám zdělím podrobnosti.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru