Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Provoňte si rána i chvilky během dne: ½ nebo 1 kilogram čerstvě pražené kávy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

dagmar Svobodová

Dobrý den, právě jsem si objednala 0,5 kg kávy Blend Brasil omylem jemně mletou místo zrnkové. Šlo by to ještě vyměnit? Děkuji Svobodová Dagmar

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
pošleme Vám kávu v zrnu.

Hezký den. Darka Company

Jana Kentošová

Dobrý den. U kávy DK Blend Brazil ale máte psáno 100% Arabika. Přitom v odpovědi na dotaz „Toma“ píšete 75% A+25% R … tak jak to tedy je? Mám zájem zakoupit, ale piji výhradně 100% Arabiku, nerada bych tedy zakoupila směs. Děkuji.

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
doporučím Vám tedy brazilskou kávu Brazílie Facenda Rainforest Organic, která je přímo od farmářů a navíc pod záštitou „aliance deštných pralesů“.
Chuťově opravdu vynikající, jedná se o jednu z nejlepších brazilských káv.

Darka Coffee

Alexej Škaloud

Dobrý den, v České republice se pěstuje káva? Možná se zde praží, ale zajímala by mne země původu.

Darka Company s.r.o.

Kávu samozřejmě pěstovat můžete ale nedoporučovali bychom, neboť zde nepanují tak příznivé podmínky. Nejlepší kávu vypěstujete ve výšce nad 1000m.n.m. A to jsou i naše kávy Arabica.
Robustu pak máme v nejvyšší možné sortě, pěstovánu ve výšce 600m.n.m.
Ostatní kávy pěstované v nižší výšce jsou velmi náchylné například na plísně.
Nabídka našich káv čítající 50druhů je z celého světa a kávy, které nabízíme zde tak jsou z těchto zemí:
Brazílie, Columbie a Indie.

Darka Coffee

Radek Švec

Dobrý den, zajímal by mne stupeň upražení kávy.

Darka Company s.r.o.

Dobrý den, stupeň pražení Full City – acidita je potlačená, jedná se o středně tmavé upražení kávy. Povrch zrn je suchý nebo s drobnými kapičkami oleje

Darka Coffee

Tom

Postrádám u káv procentuální podíl Arabicy a Robusty.

Darka Company s.r.o.

Dobrý den, složení kávových směsí je následující:
DK Blend Brazil – 75%Arabica, 25%Robusta.
DK Espresso Crema – 50%Arabica, 50% Robusta.
DK Blend Coffee Family – 30%Arabica, 70% Robusta

Darka Coffee

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru