Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vychytávka měsíce: Bluetooth adaptér do autorádia

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jan Fořt

Dobrý dem já jsem ho koupil na wish tam stojí 26 korun a jsem s ním moc spokojený

Lucie

Dobrý den, funguje i na iPhone ?

wo-men

Dobrý den,

ano, funguje :-)

S pozdravem,
wo-men.cz

Michal Kocián

Dobry den,
jak je to s kvalitou zvuku, mate info od zakazniku, kteri produkt zakoupili?
Dekuji Kocián

wo-men

Dobrý den,

máme pozitivní ohlasy. Dokonce v autě, kde se nedaří naladit téměř žádná stanice a rádio spíše chrastí, adaptér funguje skvěle a zvuk je super :-)

V případě jakékoli nespokojenosti můžete adaptér vrátit.

S pozdravem,
wo-men.cz

Lucie Lůca

dobrý den, prosím na zařízení je umístěn mikrofon?

wo-men

Dobrý den, ano, na zařízení je mikrofon :-) Děkujeme za dotaz! Wo-men.cz

Miroslav Pokorný

Dobrý den,
S autorádiem připojím jen pokud autorádio má 3.5 Jack vsup… což asi každé rádio nemá… Nebo se pletu?
A pak ještě dotaz je Bluetooth v provozu ( funkční ) když je zároveň napichle např na auto nabijecku? Některé zařízení jsou po dobu nabíjení mimo provoz a spustí se až v okamžiku ce se odpojí od sítě… Ať už 220/ nebo 12 V
děkuji za odpověď
 M.

wo-men

Dobrý den,

ano, máte pravdu 3.5 Jack vstup maji jen některá autoradia (jedná se spíše o novější autoradia). Případně se 3.5 Jack vstup nachází i v některých automobilech. Bluetooth adaptér je funkční i v případě, že je napojený na autonabíječku. Nabíjení bluetooth adaptéru je umožněno přes USB port například ve Vašem PC (poté je zařízení v provozu několik hodin). Zařízení není možné připojit k 220 V zdroji ze sítě.

S pozdravem,
wo-men.cz

Boris

Adaptér v autě připojte standardně k telefonu. jak?

wo-men

Dobrý den,

je to myšleno, že přes Bluetooth.

S pozdravem,
wo-men.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru