Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Kravata, manžetové knoflíčky a kapesníček v dárkovém balení

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Zdenek

Nesiďte, mate vadný metr.

Módní šaty

Dobrý den, pošlete mi e-mail, udělám Vám fotku

Zdenek

Módní šaty – V tom případě jste mi poslali vadný kus, protože kravata je přesně 10,2 cm široká v nejširším místě ! Zajimavé že tak důležitý parametr neuvádíte v zakladním popisu, ale až na vyžádání v dotazech. Kravatu vracím.

Módní šaty

Dobrý den, ted jsem měřil kravatu a měla 8,5 cm, samozřejmě máte možnost vrácení do 14 dnů bez údání důvodu

Zdenek

Módní šaty – JE TO LEŽ. Šíře kravaty je 10 cm v nejširším místě ! Je velmi široká

Módní šaty

Dobrý den, kravata je přesně 8,5 cm široká v nejširším místě

Petra Pilníková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je „Červený set“ opravdu červený nebo zda je to spíše vínová popř. bordó? zároveň bych jej potřebovala doručit během příštího týdne, bylo by to možné? Děkuji.

Módní šaty

Dobrý den,

kravata odpovídá barvě na fotografii, tedy tmavě červená do vínova. Červené kravaty máme skladem.

Sofia

Dobrý den,jaká je šířka kravaty?

Módní šaty

Dobrý den, šíře kravaty je 8 cm v nejširším místě

Michal

Dobrý den, zboží v e-shopu píšete, že máte skladem a zde uvádíte dostupnost až za 11 dní. Potřeboval bych tuto šedivou kravatu co nejdříve a za 11 dní je již pozdě. Je to pravdivá informace s tím datumem?

Módní šaty

Dobrý den, kravatu máme skladem, můžeme odesílat do dvou dnů

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru