Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Hurá za rybkami z Mořského světa: Vstupenky pro celou rodinu

4,4 / 5 Mořský svět Praha - Holešovice  (mapa) 4 232 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Eva

dobrý den, chtěli bychom navštívit mořský svět 15. – 16.4. budete mít otevřené a jaké jsou návštěvní hodiny? Děkuji Eva

Mořský svět

Dobrý den,

budeme mít otevřeno v naší klasickou víkendovou otevírací dobu – tedy od 9 do 19 hodin.
Těšíme se na vaší návštěvu.

Martina Břicháčková

Dobrý den , mela bych posbičku, bylo by mozné voucher zaplatit na míste, mame zítra cestu do Prahy a jsme az z Prachatic. Jelikož nemohu zaplatit online,tudíž platba nedojde včas. dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino,

moc mě to mrzí, ale na místě se bohužel zaplatit nedá. Nicméně můžete zaplatit hotově na jakékoliv pobočce Moneta, poté nám napsat či zavolat a my vám pošleme voucher ještě dnes.

Hezký páteční den. Míša

Klára

Dobrý večer jaký by byl pro nás nejvhodnejší voucher 2 dospělí a 3 děti 15,14 a 12 let děkuji

Mořský svět

Dobrý den,

pro vás je nejvhodnější voucher 2+3.

jana kubátová

Dobrý den. Mám 2 letou holčičku a nemam možnost hlídání. K tomu 15 leteho syna a chceme jít cela rodina k vám. Holčicka má 84 cm. Mam koupit voucher pro 4 členy ? Dekuji

Mořský svět

Dobrý den, voucher pro 4 osoby je pro vás nejvýhodnější.
Těšíme se na vaší návštěvu.

Aja

Dobrý den chci se zeptat zda mate otevřeno o velikonoce popřípadě v jaké době děkuji Aja

Mořský svět

Dobrý den,
velikonoční i další svátky máme otevřeno dle klasické otevírací doby – to znamená, že pakliže svátek vychází na všední den, pak je otevřeno od 8:30 do 18 hodin a pakliže svátek vychází na víkend, tak je otevřeno od 9:00 do 19 hodin.

Říhová Bohunka

Dobrý den, chci se zeptat jaký voucher bych mohla použít pro tři dospělé osoby. Děkuji za odpověď. Bohunka

Mořský svět

Dobrý den,
nejvýhodněji vychází zakoupení voucher 1+1 a jednoho dospělého dokoupit na pokladně.

Zita

Dobrý den, chci se zeptat kde zjistím informace o voucheru, který jsem zaplatila v pátek a do úterý mi zatím nepřišlo žádné potvrzení platby převodem ani voucher. Zda se dají zjistit někde informace kde se stala chyba a nebo zda li mám ještě vyčkat. Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý večer, Zito,

moc mě to mrzí, ale platba nám ještě nedorazila. Byl zadán správný variabilní symbol objednávky?

Hezký zbytek dne. Míša

Kateřina Skřepská

Dobrý den,
přímo v Mořském světe se dá na pokladně platit flexi passy, můžu to zaplatit flexi passy i hotově na pobočce Moneta?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Káťo,

moc mě to mrzí, ale bohužel lze uplatnit pouze elektronické Sodexo, zatím nelze uplatnit papírové poukázky.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký zbytek dne. Míša

Denisa Pivokonská

Dobrý den, chtela bych poukaz jako ddárek co bych predavala ke konci května. Sla by prodloužit doba platnosti ? Diky

Slevomat.cz

Dobrý večer, Deniso,

moc mě to mrzí, ale bohužel prodloužení opravdu není možné, je nutné jej využít do konce platnosti.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký den. Míša

Klara Krulišovå

Dobrý den,ráda bych Vás požádala o informaci,pokud dnes pošleme platbu za vstupenky do Mořského světa, přijde nám voucher během zítřejšího dne? V utery na tuto akci chceme již jet.Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Kláro,

pokud budete platit bankovním převodem, tak bude platba teprve zítra odeslána a nestihne k nám dorazit. Doporučuji v tomto případě platit kartou online či přes službu Twisto a voucher obdržíte ihned.

Hezký den. Míša

Štěpán Brož

Dobrý den chci se zeptat když si koupím voucher můžu už jít ten den ? Nebo budu muset na to čekat? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Štěpáne,

pokud budete platit kartou online či přes službu Twisto, voucher obdržíte ihned a můžete vyrazit :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Rostislav Puščizna

Dobrý den,máme zakoupen voucher 2+1 a máme ještě 14ti měsíční holčičku která má asi 82 cm,ale bude v kočárku a možná bude spinkat,chci se zeptat,jak to děláte v tomto případě,budu muset přikupovat další vstupenku,nebo jsme ještě v toleranci?A to jí budu muset budit na přeměření? Děkuji R.P.

Mořský svět

Za dítě v kočárku platit nebudete. Těšíme se na vaši návštěvu.

Alžběta Kudelková

Dobrý den,
jsme z Kobylis a chtěli bychom si k Vám udělat hezkou procházku pěšky. Proto se chci zeptat zda je možný vstup s pejsky abychom mohli procházku spojit s prohlídkou? Obě by samozřejmě dostaly náhubek, jsou moc hodné, ale nejsou to zrovna nejmenší potvory.
Moc děkuji za odpověď
Alžběta

Mořský svět

Dobrý den,

vzhledm k hodně malým dětem, které u nás volně pobíhají dáváme přednost pejskum ve schráně – třeba v tašce/kabele, což s větším pejskem bude asi problém. Děkujeme za pochopení.

Eliška

Dobrý den, lze uplatnit rodinnou vstupenku 2+3 i pro 2 kamarádky se 3mi dětmi (90, 90 a 110 cm) nebo si musíme koupit každá svou (1+1 a 2+1)? Děkuji

Mořský svět

Dobrý den,

můžete samozřejmě použít rodinnou vstupenku 2+3.
Těšíme se na vaší návštěvu.

Lukáš

Dobrý den, potřeboval bych voucher pro dvě děti do 15ti let a jeden dospělý. Je to možné a za jakou cenu? Děkuji Lukáš

Mořský svět

Dobrý den,

můžete použít voucher 2+1 za 399,–Kč.

Jana

Dobrý den, kam s dětmi po návštěvě mořského světa zajít na jídlo? Poradíte?

Mořský svět

Dobrý den,
přímo v areálu Výstaviště je několik restaurací např. Pražan, nebo Na střídačce. my si oblíbili restauraci v hotelu Expo, případně ulice která vede k Výstavišti – Dukelských hrdinů, je plná restaurací.

Josef Němec

Dobrý den,

koupil jsem omylem voucher prorodinu (399,–) chtěl jsem koupit pro dva dospělé. Lze s tím něco dělat? Díky.

S pozdravem,
Josef Němec

Slevomat.cz

Dobrý večer, Josefe,

mohu vám v tomto případě voucher stornovat, platbu vám vrátíme zpět a můžete vytvořit novou objednávku na správnou variantu :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Nikola

Dobrý den,

jakým způsobem mohu využít nabídku v případě mě (coby dospělého) a dvou dětí 5 a 7 let?

Děkuji za odpověď.

Mořský svět

Dobrý den,

můžete použít voucher 2+1. Budeme ho akceptovat i v tomto složení.

Mária

Dobrý den, dá se platit tato nabídka pomocí Benefit plus?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Mário,

moc mě to mrzí, ale benefity plus lze uplatnit pouze na tyto kategorie: cestování, kultura, jazykové kurzy, sport a masáže.

Děkuji a přeji vám hezký zbytek neděle. Míša

Šárka Kročilová

Dobry den,plati vstupenka i na vecerni prohlidku? Planujeme jet do Prahy 28.dubna a divala jsem se na vasich strankach,ze posledni patky v mesici se tyto prohlidky konaji. Pokud ano,musi byt na tyto prohlidky nejake rezervace? Dekuji za odpoved.

Mořský svět

Dobrý den,
vstupenka platí i na večerní prohlídku.
Rezervace není potřebná.
Těšíme se na vaší návštěvu.

Petra Dobrodincova

Dobrý den, máte povolen vstup se psem?? (pes samozřejmě na krátkém vodítku + náhubek) hledala jsem to všude na vašich stránkách a nenašla jsem nic. Mnohokrát děkuji.

Mořský svět

Dobrý den,

vzhledm k hodně malým dětem, které u nás volně pobíhají dáváme přednost pejskum ve schráně – třeba v tašce/kabele.
Děkujeme za pochopení.

Martin

Dobrý den, budete mít otevřené 26.2. v běžné provozní době? Dekuji

Mořský svět

Dobrý den,

po celou dobu platnosti voucherů není naplánováno žádné omezení.

Antonin Kojda

Dobrý den , bude akce na vstup i v březnu na slevomatu děkuji za info …

Slevomat.cz

Dobrý den, Antoníne,

platnost tohoto voucheru je až do konce dubna, v březnu tedy není problém jej využít :-)

Hezký den. Míša

Veronika

Dobrý den, bohužel jsem si nepozorně přečetla nabídku a koupila špatný typ voucheru. Šel by prosím stornovat, abych si zvolila správný? Děkuji, Veronika

Slevomat.cz

Dobrý večer, Veroniko,

objednávku jsem stornovala a můžete vytvořit novou :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Nicole Jungerová

Dobrý den mohu se zeptat zda můžeme jít i s malým štěňátkem čivavou, když by byla celou dobu v tašce a nebyla by na volno. Děkuji moc

Mořský svět

Dobrý den,

tak v takovémto případě nemusíte mít žádné obavy.
Těšíme se na vaši návštěvu.

Markéta Vinšová

Dobrý den, při platbě online nám přijde voucher také okamžitě (ne kartou) ? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto,

voucher přijde okamžitě pouzepři platbě kartou online, v případě bankovního převodu to trvá 2–3 pracovní dny.

Děkuji a přeji vám hezký zbytek neděle. Míša

Misa

Dobry den, uvadite, ze je sleva 39 %, nicmene v kombinaci 1 dospely a 1 dite, ktere ma do 100cm, je sleva v realu 11 kc, pokud to pocitam dobre (280+ 70kc vs. 339kc). To zas tak moc vyhodne tedy neni :(

Mořský svět

Dobrý den,

zde na Slevomatu poskytujeme vybrané druhy vstupného. Voucher pro 1+1 mohou použít dvě dospělé osoby a nebo případně jedna dospělá osoba a jedno dítě do patnácti let, což je zcela jistě výhodné. Tato nabídka tedy není primárně určena pro děti, které by na pokladně platily 70,–Kč.

Martina

Dobrý den chci se zeptat, když půjdu se svými dvojčaty 9 let a koupím si vstupenku pro 2 dospělé a jedno dítě nebude s tím problém? Díky Martina

Mořský svět

Dobrý den,
zcela určitě s tím problém nebude.
Těšíme se na vaší návštěvu.

Petra Korálová

Dobrý den…kolik stoji samostatná vstupenka pro dítě do 15 let přímo na pokladně?

Mořský svět

Dobrý den,

vstupenka pro dítě do 15 let stojí na pokladně 180,–Kč.

Jarca

Dobry den,nekdo tady uvadel,ze je uzavrena hlavni expozice. Mohu se zeptat,co vsech je v hlavni expozici? Co tedy neuvidime a kdy bude otevreno? Dekuji

Mořský svět

Dobrý den,

není nic uzavřeno a ani si nevybavuji, že by se zde taková věc řešila…
Každopádně nemusíte mít obavy po celou dobu platnosti voucheru není naplánovaná žádná uzavírka.

Bára

Dobrý den,
kolik času je přibližně potřeba na prohlídku Mořského světa?

Mořský svět

Dobrý den,

v průměru zabere prohlídka cca 1 hodinu.

Matuš Pešta

A vstupenka Pro jednoho neni? nema kazdej dite nebo rodinu pritelkini

Mořský svět

Dobrý den,

zde na portále je výběr vstupného již daný.
Na pokladně Mořského světa si samozřejmě vstupenku pro jednoho zakoupit můžete.

Jiří R.

Dobrý den,
jde platnost vouchru prodloužit?Dostal jsem rodinné vstupné 2+2 jako dárek a obáván se že nestihneme uplatnit včas.
Děkuji Jiří R.

Mořský svět

Dobrý den,

běžne se to nedělá, ale zkuste napsat na e-mail info@morsky-svet.cz a domluvit se přímo.

Jana Šmolíková

Dobrý den,chtěla bych se zeptat.Kolik by mě to stalo,když by jsme byli 2 dospělí a 1 dítě nad 15 let.Děkuji Jana

Mořský svět

Dobrý den,
nejvýhodnější by bylo zde koupit voucher 1+1 a jednu studentskou vstupenku zakoupit přímo na pokladně Mořského světa.

Milan Hyka

Musím platit vstup na matejskou? A kolik je tam času

Mořský svět

Dobrý den,
jako kazdý rok se bohužel ocitneme v placené zóně Matějské pouti.
Pakliže se s potvrzenou vstupenkou od nás vrátíte na pokladnu Matějské pouti do hodiny a půl, bude vám vstupné na pouť vráceno. Průměrná prohlídka naší expozice je cca 1 hodina.

Michaela Kadlecová

Dobrý den, mohu pro dvě děti (12 a 10 let) využít nabízený voucher za 339 Kč?

Mořský svět

Dobrý den,
pakliže půjdou děti samy, nebo máte již pro doprovod vstupenku zajištěnou , tak samozřejmě ano.

Jarda

Dobrý den, pokud zaplatím voucher na vstupenku do Mořského světa ihned kartou. Bude mi voucher ihned zaslán. Chtěli bychom navštívit ještě dnes. Děkuji Jarda

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jardo,

ano v případě platby kartou online obdržíte voucher okamžitě.

Hezký zážitek :-) Míša

Evelina

Dobrý den, je možné zaplatit za vouchery Flexi passy Sodexo? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Evelino,

moc mě to mrzí, ale bohužel akceptujeme pouze elektronické Sodexo.

Děkuji a přeji vám hezký zbytek víkendu. Míša

Lucie

Dobry den. Dcera ma 11m.ale uz ma 80cm. To bude i tak platit?

Mořský svět

Dobrý den, děti platí od 80cm výše.

Marie Samková

Dobrý den . Pojedeme z daleka a zajímá mne je tam místo na parkování někde poblíž?

Mořský svět

Dobrý den. na dohled od Mořského světa je Tipsport Arena, kde je velké parkoviště.

Vera

Dobry den, jakou kombinaci vstupenek byste doporucil pro jednoho rodice a peti detmi? Diky.

Mořský svět

Dobrý den, záleží na velikosti dítěte. Jestli musí platit všechny, tak voucher 2+3 a 1+1.

Lucie

Dobry den jsme rodina se 4 detmi nad 80cm, jakou vstupenku nejlepe vyuzit? Dekuji

Mořský svět

Dobrý den,

doporučujeme voucher 2+3 a jednu dětskou vstupenku dokoupit přímo na pokladně. Děti od 80 cm do 1 metru platí 70,–Kč

Mirka

Dobrý den, seženu také vstupenku pro jednoho dospělého a dvě děti?

Mořský svět

Dobrý den,

bohužel nabídka je pevně daná.
Lze však použít voucher 2+1 a použít ho pro jednoho dospělého a dvě děti.

Žaneta

Dobrý den,chci se zeptat ditě které má necelý rok musí mít take vsupenku??Deku­ji Žaneta

Slevomat.cz

Dobrý den, Žaneto,

díte do 80 cm má vstup zdarma :-)

Hezký zážitek s rybkami. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru