Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Running sushi: 2 hodiny neomezeného hodování pro jednoho, dva nebo rodinu

4,6 / 5 Wok'n'roll Čestlice  (mapa) 486 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jitka Petrová

Dobry den. Mam dotaz ohl. Kalkulace ceny u teto slevy – asi je zde preklep ;

Pro 2 osoby (1× 389 Kč) 716 Kč
Původní cena celkem 716 Kč
CENA V ZAVORCE JE CHYBNA
 

  • na webu teto restaurace je vikendovy running uveden jen v dobe vecere – od 17hod. Cena obeda zde neni vubec uvedena. Jaka je tedy cena v dobe 10–17h pred slevou? Je v teto dobe rumning pristupny, kdyz ho restaurace na svych strankach nenabizi? Dekuji za informace.
Wok'n'roll

😂😂😂😂

Veronika Kupcova

Dobry den, budou jeste vouchery pro 1 osobu? Popripadne kdy? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Veroniko,

moc mě to mrzí, ale bohužel akce je již vyprodána. Doporučuji si slevu uložit na později a pokus se u nás znovu objeví, pošleme vám email.

Hezký zbytek neděle. Míša

Josefina

Dobry den … kupuji voucher pro 2 dospele. Mame 2 deti …oba do 120 cm ale nejedi sushi 7 let a 4 roky…mohou tam byt s nami? Nebo je varianta i za dite? Dekuji

Markéta Vávrová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli bude ještě dostupná varianta pro 2 osoby bez dítěte? Děkuji.

Wok'n'roll

Ano,už se přípravě Dekujime

Denisa

mate prosim v nabídce i jiné jídla než sushi. Rada bych přijela s rodinou, ale manžel s dcerou sushi bohuzel nejí. Koupila bych tedy pouze voucher pro dva a oni by si objednali něco jiného. Je to možné? Dekuji

Wok'n'roll

Ano ,Je to možné .

Vlada

Dobrý den,kdybychom zakoupili voucher pro dva ,za 589,kč,a ditě 10 let,bude za tech 179kč?Děkuji

Wok'n'roll

Ano. Kdy bych dítě moc nejíst sushi. Tak mě se domluví mě , Dekujime

Lenička Fejerová

Dobrý den, jezdí na páse i jiné jídlo než sushi ? (Nudle apod.)

Wok'n'roll

všechny jídlo a sushi. Ovoce sladké atd..

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru