Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Ke Znojmu za vínem i výlety – třídenní pobyt s polopenzí pro rodinu s dítětem

4,1 / 5 Penzion U Tří Jasanů Znojmo (mapa) 32 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jiřina

Dobry den, mate volno od 14/7 2dosp+2deti na 6dni? A lze spojit dva vouchery? Dekuji

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den,
vouchery spojit lze, pobyt přes voucher je ale možný pouze od neděle do čtvrtka.
S pozdravem
Eva Molerová

Ivana Doleželová

Dobrý den máte ještě nějaký volný termín od 20.6 – 24.6. 2017. Dva dospělý a dítě 4roky…Děkuji Doleželová

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den, paní Doleželová,
je mi to velice líto, ale v tomto termínu máme již zcela obsazeno
S pozdravem
Eva Molerová

Jana K.

Dobrý den, prosím, o informaci, jestli budete pobyty prodlužovat až do konce července 2017? Děkuji.

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den,

ano, budeme, pobyty budou platit i v červenci
S pozdravem
Eva Molerová

Karolína Jirků

Dobrý den, mate nabidku i na 4 noci? V komentarich zminujete, ale nevidim ji u nabidky.
Dekuji.
 K.J.

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den, paní Jirků,
ano, máme, stačí zakoupit si 2× pobyt na 2 noci
S pozdravem
Eva Molerová

gabi

Dobrý den, měli byste prosím volno někdy v termínu od 3.-9.7.? A jaká by byla cena 3 dnů a 2 nocí pro dva s dvouletým dítětem? Děkuji za odpověď

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den,
bohužel ve Vámi požadovaném termínu máme již zcela obsazeno
S pozdravem
Eva Molerová

Karel Fiala

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda máte ještě volno a zda mně uděláte cenovou nabídku v termínu – 21.-23.8., nebo 23.-25.8. 2017. Děkuji Karel Fiala.

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den, pane Fiala,
v termínu 21.8. – 23.8. i v termínu 23.8. – 25.8. máme ještě kapacitu volnou. V případě zájmu prosím o závaznou rezervaci na mail
Děkuji moc
Eva Molerová

Vendula Přenosilová

Dobrý den, koukám, že už máte hodně termínů obsazených? Zeptám se tedy obráceně, máte ještě do 30.6. volný nějaký víkendový termín (pá-ne)? 2 dospělí, 2 děti (4roky a 6let). Děkuji Přenosilová

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den, paní Přenosilová,
bohužel po celý víkend (tedy pá,so,ne) nemáme do 30.6. už volnou kapacitu.
S pozdravem
Eva Molerová

Kamil

Dobey den chtel bych se zeptat jestly mate od 29.4 do 1.5. 2017 pro dve osoby na ty tri dny :) dekuju moc.

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den,
je mi to velice líto, ale 29.4. máme již zcela obsazeno. Termín by byl možný až od 30.4.
Hezký den
Eva Molerová

Zeman

Nabídku na 4 noci jsem sice nenašel, ale asi ji někde máte když to píšete. Každopádně mi jde o to, abych jen pochopil nelogičnost nabídky, jelikož na pobyt s vínem se jezdí na to víno a pokud jedu na dva dny a nabízíte je, tak abych pil noc před odjezdem, protože jsem nepřijel na 4 noci..? Scháním víkend s s ubytováním a vínem pro 10 osob s tím, že druhý den se dá každý dohromady aby další den cesta byla v pohodě.
Krom tohoto problému to jinak vypadá dobře a věřím že i víno máte dobré a ne -
dá sa, nedá sa a dá sa pražákum :)
 Děkuji

Penzion U Tří Jasanů

Vše je o domluvě…
P.S. : Víno, které podáváme našim hostům je výborné. Víno, které dobré není, Pražákům nedáváme, ale samozřejmě prodáváme

Zeman

K DRUHÉ večeři je neomezená konzumace proto, že když se pak ráno odjíždí, tak nikdo nevypije skoro nic aby byl v pohodě a řidič mohl řídit… Takže se to víno skoro do slevy nedá počítat, je to spíš ochutnávka v ceně druhé večeře..! Chlastá v den příjezdu né den před odjezdem!

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den, pane Zeman,
nabízíme pobyty v rámci pobytových balíčků na 2–4 noci. Proto 2. večeře, protože pro většinu hostů je to uprostřed pobytu. Standardní cena pobytu je od 600,–Kč/osobu a noc. Takže nejen konzumace vína, ale i večeře jsou k pobytovému balíčku v porovnání s běžnými cenami ZDARMA. Samozřejmě nikomu pobyt u nás nenutíme
S pozdravem
Eva Molerová

Kadečkova Vladimíra

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat zda by byl u Vás volný pokoj pro 2 dospělé + 2 děti ( osmi leté) v termínu od 04. do 06. srpna s polopenzí. Pokud by byla možnost ubytování prosim informaci o ceně.

Děkuji

S pozdravem

Kadečková Vladimíra

Petr

Dobry den rad bych se optal zda nemáte volno pro 2 dospělé + 2 děti v termínu od 28/4–1/5 díky moc

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den,
je mi to velice líto, ale v tomto termínu máme již zcela obsazeno
S pozdravem
Eva Molerová

Margita Daníčková

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli máte volný termín 6.5 – 8.5.
Děkuji Daníčková

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den, paní Daníčková,
je mi to velice líto, ale v tomto termínu máme již zcela obsazeno
S pozdravem
Eva Molerová

Lucie Mala

Dobry vecer, v termínu od 24.6 – 26.6. máte prosím jeste volno? Děkuju

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den,
je mi to velice líto, ale 24.6. máme plně obsazeno. Termín by byl možný až od 25.6.
S pozdravem
Eva Molerová

Marika

Dobrý den, je možné zakoupit dva vouchery a prodloužit tak pobyt na 5 dní? Máte volný termín 23. – 27. 4.? Děkuji

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den,
ano, koupit 2 vouchery je možné a termín od 23.4. do 27.4. je ještě volný
S pozdravem
Eva Molerová

Lucie mala

Dobry den, mame 2 kluky, 3 a 5 let. Jakou cenu zaplatim prosim za druheho syna? a mate vopny termin od 29.4. – 1.5. ?
Dekuji Lucie Mala

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den, paní Malá,

děti do 6ti let pobyt nehradí. Bohužel máme v tomto termínu ale již zcela obsazeno

S pozdravem
Eva Molerová

Radek Čmiel

Dobrý večer, máte volný termin od 28.6. do 30.6. 2017 pro 3 člennou rodinu?

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý večer, pane Čmiel,
ano, tento termín je ještě volný. V případě zájmu prosím o závaznou rezervaci na mail : penzionutrijasanu@seznam.cz
Děkuji moc
Eva Molerová

Gabriela Stránská

Dobrý večer,máme 12tiletou dceru kolik za ní zaplatíme a 4letého syna.Máte volný termín od 05.-07.05 snámi by ještě jela jedna rodina co mají malé dítě .Tedy dvě rodiny díky za info

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý večer, paní Stránská,
bohužel ve Vámi požadovaném termínu máme již zcela obsazeno
S pozdravem
Eva Molerová

Veronika

Dobry den,
mate volno v terminu 14/4 – 17/4?
Dekuji!

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den, je mi to velice líto, ale v tomto termínu máme již zcela obsazeno
S pozdravem
Eva Molerová

Kvasnička Jiří

Dobrý den, prosím o sdělení, zda máte volný pokoj pro 2 osoby v termínu 30.4 – 2. 5. 2017.
 Děkuji

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den, pane Kvasnička,
ano, v tomto termínu máme kapacitu ještě volnou. V případě Vašeho zájmu prosím o závaznou rezervaci na mail : penzionutrijasanu@seznam.cz
Děkuji a přeji hezký večer
Eva Molerová

Petr Sejdl

❓Proč není konzumace vína i při první večeři, ale až k druhé. Nechápu. Když tam jedeme za vínem?!🍷 Tak to o 200,– přidražte a je to!👌

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den,
je to nabídka v rámci balíčku a spousta hostů k nám jezdí i na delší pobyty a nejen za vínem. Samozřejmě milovníci vína mají možnost výběru z naší široké nabídky vín a konzumovat tak mohou kdykoliv
Hezký večer
Eva Molerová

roman

Dobrý den,hledém ubytování na 1 noc z 8 na 9.dubna pro 3 osoby.Líbí se mi Váš pension,bylo by to možné?Roman Fleisig Klatovy

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den, pane Fleisig,
ano, v tomto termínu máme ještě volnou kapacitu
S pozdravem
Eva Molerová (777 97 16 10)

Penzion U Tří Jasanů

V případě zájmu prosím o závaznou rezervaci na mail
 Děkuji

hana černá

dobrý den máte prosím volný termín 30.4.-2.5.2017

Penzion U Tří Jasanů

Dobrý den, ano, tento termín je ještě volný
S pozdravem
Eva Molerová
777 97 16 10

Penzion U Tří Jasanů

V případě zájmu prosím o závaznou rezervaci na mail
 Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru