Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Snězte, kolik můžete: Vagon plný dobrot v mašinkové kavárně Golden Pacific Café

4,6 / 5 Golden Pacific Café Praha - Jinonice  (mapa) 553 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Petr

Petr,
dobrý den, píšu, protože se nemůžu dovolat. Máte ještě volno na pátek 3.2.stůl pro sedm? Je nás pět dospělých a dvě děti. Chtěli bychom pět neomezených hodů a dvakrát sladkou jízdenku pro děti. Bude problém, když pak děti zobnou i od nás? Chtějí sladké během a ne až nakonec, jako je tomu u neomezených hodů. Děkuji

Golden Pacific Café

Dobrý den,
je mi líto, ale v pátek 3/2/17 je již plno … GPC

Eva

Dobrý den, obsahuje diamantová jízdenka i sladké dezerty?

Golden Pacific Café

Dobrý den, ano na konci hodování vám přijede sladká mašinka jako dezert. GPC

Magdalena Cetkovská

Dobrý den!
Máte-li ještě volný ten stolek 26.1. v 19:00,re­zervujte nám ho prosím.Odpověděla jsem na mail,ale přišla mi odpověď od slevomatu,že musím psát přímo Vám.
Každopádně děkuji
S pozdravem
Magdalena Cetkovská

Golden Pacific Café

Dobrý den,
je mi líto, ale až do 31.1.17 máme již zcela plno. GPC

Magdalena Cetkovská

Dobrý večer!
Nabídku slevy jsem objevila až dnes,ale ještě jsme ho ani neobjednali.Kdyby to náhodou šlo,vyzkoušeli bychom s přítelem voucher ve čtvrtek 26.1.,když mám narozeniny.Bylo by možné ještě voucher objednat a uplatnit ho už tak brzy? Snažila jsem se dnes dovolat a zeptat se ale nepovedlo se mi to.Pokud by byla sebemenší možnost,byla bych moc ráda.Děkuji S pozdravem
Magdalena Cetkovská

Golden Pacific Café

Dobrý den,
nyní mám poslední stolek od 19.00h. Nemohu ale zaručit, jak dlouho bude volný … GPC

Romana Novotná

Dobrý den,
vouchery bych využila na zábavné rodinné posezení, pokud nás bude 8 vejdeme se v kavárně k sobě? Na fotkách jsou stolky po dvou a dál od sebe, tak nevím, zda je možnost vícečetné společnosti.
Děkuji za odpověď
 Romana

Golden Pacific Café

Dobrý den,
8 osob je možné usadit ke dvou stolům po čtyřech proti sobě … stoly jsou vzdálení cca. 1 m přes koleje. Pokud o tato místa budete mít zájem doporučuji rezervaci opravdu dost dopředu. GPC

Papoušková

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat když koupim Diamantovou jízdenku pro dvě osoby za 389 tak asi neplatí ten popisek pod tim,že se vztahuje na jednu osobu. Děkuji V.P.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano za 389,– zde kupujete dvě diamantové jízdenky. GPC

Veronika

Dobrý den,
takovou nabídku na využití o víkendu neplánujete? Případně nelze využít o víkendu ani s doplatkem?

Golden Pacific Café

Dobrý den, na Slevomatu bohužel pro víkendy neplánujeme podobné akce. Nicméně jízdenky běžně prodáváme přímo na místě i o víkendu.

Jaroslava Fetterová

Dobrý den, máte prosím i bezbarieový vstup?

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano … celé OC Galerie Butovice i naše kavárna . GPC

ERI

DOBRY DEN,CHCI SE ZEPTAT,POKUD BYCHOM CHTELI DVE JIZDENKY,ALE KAZDY JINOU :jeden sladkosti,dezerty a druhy neomezene hody Muzeme to udelat takto?A prijit najednou?Plati pak stejnou dobu?dekujeme

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano tato kombinace je možná … jeden z vás bude mít sladké a druhý výběr z jídel diamantové jízdenky … GPC

Květka Mastná

Dobrý den,

zakoupily jsme si diamantovou jízdenky a chtěla bych se zeptat jak fungují objednávky? Budeme si vždy objednávat konkrétní jídla, na která máme chuť, nebo si na začátku navolíme co chceme dostávat a z této nabídky vždy něco vyberete?

Děkuji moc

Golden Pacific Café

Dobrý den,
co si objednáte, to vám přiveze mašinka a zase a zase … dokud bude mít chuť a hlad … GPC

Michal Volák

Dobry den, již 3 dny se Vám zkouším dovolat, ale telefon nikdo nezvedá. Na emailovou komunikaci též nikdo neodpověděl. Rezervace na restu nabizi pouze vlozeni 9-ti mistneho kódu voucheru, ja mám 14-ti mistný kód. Můžete mi, prosím, poradit, jak uplatnit vouchery?!

Golden Pacific Café

Dobrý den, kod uplatníte až na místě do rozhraní Restu ho nemusíte vkládat ( to je pro kody Restu ) GPC

Jakub Lázok

Dobrý den, jsme 2 dospělí a dítě 3 roky. Platí za dítě, případně kolik ? Děkuji

Golden Pacific Café

Dobrý den,je to na Vás … záleží kolik dítě jí … dětská jízdenka je do 120cm a stojí 179,– Kč … pokud nebude jíst tolik, doporušuji nějaké menší jídlo z naší nabídky. GPC

Martin Koukl

Dobrý den chci se zeptat jsme dva dospělí a dvě děti 7 a 2,5roku jak to bude s tím nejmenším pro ní musíme taky koupit na místě za 179kč.?

Golden Pacific Café

Dobrý den,
vzhledem k věku by asi tolik nesnědl … ale třeba si dá polévku, dětské jídlo nebo jen zákusek … :) GPC

Lenka

Dobrý den když jsme dva dospeli a dvě děti musím mít 4vouchry a nebo pro děti se to dokupuje v restauraci a staví mi koupit 2vouchry. Dekuji

Golden Pacific Café

Dobrý den, ano stačí dva a v restauraci se rozhodnete dál … GPC

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru