Nabídku Koktejl na Žižkovské věži a vstup do observatoře mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Vzhůru do oblak: Koktejl na Žižkovské věži a vstup do observatoře pro 1 osobu

4,7 / 5 Tower Park Praha Praha - Žižkov  (mapa) 2 089 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Vlasta Zimčíková

Dobrý den, prosím Vás mám dotaz. Chtěla jsem voucher koupit až na červen. Budete mít na tuto dobu nabídku na Slevomatu? Děkuji za odpověď. Vlasta

Žižkovská věž

Dobrý den Vlasto,
tato akce má platnost do 13.4., není tedy možné tento voucher využít v červnu. Co se týče dalších nabídek, určitě v budoucnu další uvedeme, ale přesně nevím, kdy.
Můžete však přijít kdykoliv i bez voucheru.

Hezký den,
Daniela.

Petra Šlehoferová

Dobrý den,
chtěla bych voucher pro dvě osoby. Chci se zeptat, zda budou k dispozici, nebo nevadí když koupím 2 vouchery pro jednu osobu?

Žižkovská věž

Dobrý den, Petro,
můžete klidně zakoupit 2× voucher pro 1 osobu a je to stejné jako 1× voucher pro 2 osoby. Momentálně další nabídky nejsou.

Hezký den,
Daniela Drahá.

Jiří Belšán

Dobry den. Chtel bych se zeptat zda je na zítřek (23.2.) již plno. Chtěli bychom přijít mezi 16.30–17.00

Žižkovská věž

Dobrý den, Jiří,
zítra je ještě volno. Místo si můžete ihned rezervovat zde: http://oblaca-bar.rezervujstul.cz/

Hezký den,
Daniela.

Petra

Dobrý den, rádi by jsme využili voucher pro 4 osoby v neděli dne 19.3. ale bohužel je v nabídce pouze čas 16:30, bylo by možné rezervaci posunout alespoň o hodinu? Máme už zakoupené lístky na vlak, který nám jede 17:45. Děkuji za odpověď.

Žižkovská věž

Dobrý den, Petro,
ano, čas Vám posuneme o hodinu dřív, jen mi, prosím, napište jméno, počet osob a telefonický kontakt na email: daniela.draha@towerpark.cz.
Hezký den,
Daniela.

Věra Vydřihostová

Dobrý den, mohu mít i nealkoholický koktejl? Děkuji. Věra V.

Žižkovská věž

Dobrý den, Věro,

ano, na místě je možné po domluvě s barmanem koktejl vyměnit za nealko variantu.
Hezký den, Daniela.

Lenka Zemanová

DOBRÝ VEČER, JSEM Z KARVINÉ A BUDU V PRAZE POUZE 3.3.2017 COŽ JE PÁTEK. JE MOŽNÉ SI KOUPIT VOUCHER A UPLATIT JEJ 3.3.2017 PO 18HOD? ZEMANOVÁ

Žižkovská věž

Dobrý den, Lenko,
ano, 3.3. jej můžete uplatnit, máme volná místa, tak si včas rezervujte termín.
Hezký den, Daniela.

Hany

Dobrý den,
mám asi hloupý dotaz, ale přesto :). Je nějak dané, zda musíme jít nejdříve do baru na drink a poté na vyhlídku (či naopak), nebo na tom nezáleží? Na vyhlídce můžeme být neomezeně dlouho nebo je čas omezený? Děkuji za odpověď.

Žižkovská věž

Dobrý den, Hany,
na pořadí nezáleží, je to jen na Vás, rezervaci si děláte do baru na drink, takže na vyhlídku můžete kdykoliv před nebo po. Časově je vyhlídka neomezená, můžete být v Observatoři, jak dlouho chcete, vyhlídka je otevřená do půlnoci.
Hezký den,
Daniela.

Milena Ostrá

Dobrý den, právě jsem si zakoupila 2 vouchery na „Koktejl na Žižkovské věži a do observatoře – pro dva“ , s tím, že tam půjdeme s vnoučaty, které k nám přijedou v pátek a v neděli odjedou – jsou z Jižních Čech. Zjistila jsem, že se dá voucher uplatnit od neděle 15.00 do čtvrtka, Zrovna v tuto dobu tu už děti nebudou. Prosím, nelze udělat výjimku , případně vouchery vrátit? Děkuji, Milena

Žižkovská věž

Dobrý den, Mileno,
a na kdy by jste chtěla rezervaci udělat?
Děkuji za odpověď, Daniela.

Jana Vamberská

Dobrý den, je možné koupit voucher i dceři a požádat o ,,kouřící'' nealko drink?
Diky Jana

Žižkovská věž

Dobrý den, Jano,
ano, samozřejmě je to možné, dítěti lze na místě udělat i nealko variantu s kouřem, stačí se domluvit na místě s obsluhou.
Hezký den, Daniela.

Ivana Šťastná

Dobrý den, na jeden z minulých dotazů stran dětí jste informovala zákaznici, že jedno dítě do 10 let bude mít vstup zdarma a druhé zaplatí 120,–Kč. Vstupné na Žižkovskou věž je ale pro dítě 140,–Kč a nikde ani slovo o jednom zdarma. Jak mám tedy postupovat, chci-li na výlet jít ve 2 dospělých se 3 dětmi do 10 let? Děkuji, Ivana

Žižkovská věž

Dobrý den, Ivano,
vstupné se od 1.1.2017 zdražilo, cena za dítě je 140 CZK (platí od 3 let, do 3 let je zdarma).
Vouchery můžete zakpoupit pro všechny, nebo pouze pro 2 (dospělé) a 3 děti doplatí tedy vstup a nápoj si můžou vybrat na baru z našeho menu.
Hezký den, Daniela.

Magician

Pro Danielu: děkuji za zprávu a prosím tedy o rezervaci termínu 9.4.2017 v 15:00 hod. pro dva.
Chápu, že je dost času, ale raději bych to pustila z hlavy jako vyřízené, než na to nakonec zapomenout :-).

Žižkovská věž

Dobrý den,
poprosím Vás o kontaktní údaje jako jsou email a telefon, napište mi, prosím, na daniela.draha@towerpark.cz.
Děkuji a přeji pěkný den,
Daniela.

Vladimíra

Dobrý den, ráda bych rezervovala dubnový termín (11.4.) a v rezervačním formuláři se nedá dostat na měsíc duben. Jak mám postupovat?
Děkuji, Vladimíra

Žižkovská věž

Dobrý den, Vladimíro,
vše je již v řešení, zkusím ještě situaci urychlit, každopádně času je ještě dost, rezervace děláme obvykle měsíc, max. 2 měsíce předem.
Hezký den,
Daniela.

Magician

Dubnové termíny stále nejsou k dispozici, odeslala jsem tedy formulář s jiným datem a do poznámky jsem uvedla požadovaný termín.

Žižkovská věž

Dobrý den,
pokud jste to udělala takto, rezervaci máte na den, kdy jste si rezervaci udělala. Napište mi, prosím, termín, abych ji mohla zrušit (případně přesunout), kolegy jsem již prosila o uvolnění těchto termínů ve formuláři, každopádně času je ještě dost, rezervaci stačí provést měsíc předem.
Hezký den,
Daniela.

Petra

Dobrý den, ráda bych využila já jako dospělá osoba a neteř (13let) – jde vyměnit za jeden nealko nápoj ? (popř. jaký), děkuji.

Žižkovská věž

Dobrý den, Petro,
ano, drink je možné udělat i v nealkoholické variantě, stačí se domluvit na místě s naším barmanem.
Hezký den, Daniela.

Nikola

Dobrý deň, chcem sa opýtať aká je obsadenosť na dátum 12.2., pretože je to jediný deň kedy budeme mať možnosť tento voucher využiť. Vďaka

Žižkovská věž

Dobrý den, Nikolo,
na 12.2. máme ještě volná místa. Místa si můžete rezervovat hned přes náš online formulář : http://oblaca-bar.rezervujstul.cz/

Hezký den, Daniela.

Magician L.

Platnost voucheru je do 13. 4. a rezervace přes formulář je možná jen do 31.3. Potřebuji rezervovat 9.4., jak to mám udělat?

Žižkovská věž

Dobrý den,
děkuji za upozornění. Hned se na to podívám a další termíny uvolníme.

Hezký den,
Daniela.

Stáňa

Chci zakoupit 2 vouchry na vstup do Žižkovské věže – za 369,–- Kč, chci uplatnit
mé kredity ve výši 200,00 Kč, jak mám postupovat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Stáňo,

kredity uplatníte u objednávky v posledním kroku u způsobu platby, jen je nutné být přihlášen :-)

Hezký den. Míša

Jana

Dobrý den je nějak omezený čas jak dlouho tam můžem být..Děkuji

Žižkovská věž

Dobrý den, Jano,
čas není nijak omezen, pouze otevírací dobou.
Hezký den,
Daniela.

Lucanska

Dobrý den chtěla bych koupit čtyřikrát jako dárek,žádný jiný vstup na věž už se platit nebude?Je možné i nealko koktejl?Děkuji Lucanska

Žižkovská věž

Dobrý den, paní Lucanska,
v ceně voucheru je koktejl+vstup na vyhlídku, tudíž další vstup platit nebudete. Je možné vyměnit na místě za nealko.
Hezký den, Daniela.

Monika

Dobrý den,

omylem jsem koupila dva poukazy pro dva místo jednoho. Je možné jeden poukaz vrátit? Děkuji a přeji příjemný den. Monika

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko,

ano samozřejmě, mohu zrušit jakýkoliv nebo již máte nějaký rezervovaný?

Hezký den. Míša

Jitka Prešková

Dobrý den, také by mne zajímala možnost verze nealko koktejlu. Děkuji

Žižkovská věž

Dobrý den, Jitko,
není problém vyměnit za nealkoholickou verzi, naši barmani Vám určitě vyhoví. Hezký den, Daniela.

Jiří

Dobrý den, je možné vyměnit jeden z koktejlů za nějaký nealko koktejl? Děkuji

Žižkovská věž

Dobrý den, Jiří,

není problém vyměnit za nealkoholickou verzi, naši barmani Vám určitě vyhoví.
Hezký den,
Daniela.

Monika Šlajsová

Dobrý den,
jsme manželé, rádi bychom nabídky využili, ale je možné s sebou přivést dvě malé děti – 2 + 4 roky? Pokud ano, tak zdarma nebo za jakých podmínek?
Děkuji, Monika

Žižkovská věž

Dobrý den, Moniko,
zakupte si tedy tedy 2 vouchery pro 2 dospělé osoby a dětem, kteří nemají voucher dokoupíte na místě vstup na Observatoř za 120 CZK / dítě od 3 do 14 let, to znamená, že 1 dítě máte tedy zdarma a druhé doplatí 120 CZK.
Hezký den, Daniela.

Návštěvník

Dobrý den, je možné do observatoře i s dítětem? (3 roky)

Žižkovská věž

Dobrý den,
ano, jde. Cena za dítě od 3 do 14 ti let je 120 CZK.
Hezký den, Daniela.

Jana Kadochova

Na dnešní večer mám rezervaci na 20h do Žižkovské věže. Voucher se mi ale podařilo smazat na mobilu. Všechny detaily jsem naštěstí opsala. Můžete mi pomoci a potvrdí dnešní akci? Díky Jana Kadochová

Žižkovská věž

Dobrý den, stačí na recepci podat pouze kody voucherů, pokud je nemáte, kontaktujte prosím, Slevomat. Hezký den, Daniela.

j_kadochova@,post.cz

Dobrý den, jako dárek jsem koupila koktejl na Žižkovské věži pro dva na zítřek 27.12. ve 20h. Rezervaci mám a detaily voucheru také. Voucher na mobilu se mi podařilo omylem smazat. Pomůžete mi celý problém vyřešit? Detaily voucheru mám zapsané. Děkuji Jana kadocová

Žižkovská věž

Dobrý den,
stačí na recepci podat pouze kody voucherů, pokud je nemáte, kontaktujte prosím, Slevomat.
Hezký den, Daniela.

Polachova Miroslava

Dobry den, chtela jsem rezervaci na vyhlidku a drik ze Slevomatu na ctvrtek 29.12.2016 na 15.00 hod a bohuzel me nejde v rezervacnim formulari rezervovat cas a tudiz odeslat formular. Je mozne rezervovat i timto zpusobem? Dekuji za odpoved Polachovs

Žižkovská věž

Dobrý den, Miroslavo,
pokud to nejde přes systém, znamená to, že je plno. Vyberte si, prosím, jiný termín.
Děkuji a přeji pěkný den,
Daniela.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru