Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Až 100 fotek vyvolaných v rozměru, který si vyberete

4,7 / 5 Lagoon Foto a.s. (5 poboček) Praha - Libeň  (mapa) 981 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Klára špačková

Dobry den, kolik voucheru jde poslat na jedno postovne? Diky

Lagoon Foto

Dobrý den, na jedno poštovné lze zaslat až 6 voucherů pokud jsou uplatněny v jedné objednávce. R. Beranová

Nikola Koláčkova

Dobrý den, objednala jsem si u vás 2 vouchery (Až 100 vyvolaných fotek (50 ks fotek, rozměr 13 × 18 cm ) a Až 100 vyvolaných fotek (5 ks fotek 30 × 45 perleťový papír) . Peníze vám pošlu přes internetové bankovnictví.Chci se zeptát co mám k transakci dát za zprávu aby jste poznali o co se jedná? Při registraci se číslo účtu nevypisuje.Díky za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikolo,

u objednávky je variabilní symbol, podle kterého poznáme, že je objednávka vaše :-)

Krásný den. Míša

Pavla Munduchová

Dobrý den, chápu dobře, že nejdřív musím koupit přes slevomat ten voucher, zaplatit a až mi přijde kod, tak teprve jít nahrát fotky na tu stránku a kod tam zadat? Děkuji Munduchová

Lagoon Foto

Ano, takový je postup. Hezký den, R. Beranová

pavla Olšerová

Dobrý den, platí nabídka také pro Lagon v Ostravě? Děkuji Pavla

Lagoon Foto

Dobrý den, fotografie se zpracovávají v centrální laboratoři ve Vsetíně. V Ostravě v naší prodejně si můžete zakázku vyzvednout, zakázky jsou distribuovány každý čtvrtek.. V prodejně v Ostravě je minilab, na který se akce nevztahuje. R. Beranová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru