Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Připravte si zdravou snídani nebo svačinu z mixu olejnatých semen a ovoce

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Šárka

Ano, už jsem se domluvila na sloučení objednavky. Děkuji! Šárka

Šárka Benešová

Dobrý den, objednala jsem si u vás vlašské ořechy, doručení přes Zásilkovnu. Ráda bych přiobjednala i semínka, ale chtěla bych platit jen jedno poštovné. Mám již zaplacený voucher za ořechy. Děkuji a hezký den, Šárka

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko,

vidím, že už máte objednávku vytvořenou na osobní odběr. Je tedy vše v pořádku?

Hezký den. Míša

Dagmar

Dobrý den chtěla bych něco pro maminku má cukrovku ,to asi nebude pro ni do jogurtu děkuji moc přeji pěkný den Hradilová Marie

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,Dagmar.
Jestli máte na mysli směs oříšků a semínek do jogurtu, tak ty naopak na cukrovku působí příznivě.
„Smíšené, čerstvé, syrové či pražené ořechy pomáhají regulovat hladinu glukózy a lipidů v krvi. Mohou být proto využity jako součást strategie pro zlepšení regulace diabetu.“
Hezký večer,Radka

Ila

Dobrý den, když si objednám přes zásilkovou, tak neplatím nic navíc? Nějaké poštovné? To by bylo fajn. Ještě prosím, kde si to lze vyzvednout v Brně ?
Děkuji za odpověď. Ilona

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,Ilono,
platite jen zasilkovnu. Až si objednate, navede Vás to na zasilkovnu v Brně, která bude nejblíže od Vás.
Hezký den,Radka

zdenek

dobry den kolik stoji prosim poštovne a nevim zda jsem to přehledl kdo to vyrabi diky Zdenek

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,Zdenku,
osobní odběr na Zásilkovně je 59,– Kč, Česká pošta 89,– Kč a osobní odběr na provozovně je zdarma.
Hezký den,Radka

Jirka

Kde je nejbližší provozovna pro osobní odběr v okrese Jičín vychodočeský kraj.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,Jirko,
naše výrobky si můžete objednat přes Zásilkovou. Výdejní místo – Vinotéka Kovář, Žerotínova 60/8, Nový Jičín.
Hezký den, Radka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru