Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ocelové šperky Beatrice: náušnice či zvýhodněné sety zdobené zirkony

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Zdislava Manligová

Dobrý den,
nepřijde Vám to jako klamavá reklama, když na všech fotografiích Vaší nabídky "Ocelové šperky Beatrice zdobené zirkony " včetně ceníku je celý set (tj. náušnice a přívěšek), i když to není pravda? Člověk snadno přehlédne, že ve většině případů se jedná pouze o náušnice, přestože nejen fotografie , ale i cena všech variant šperků (kromě jedné) je stejná.
Měla jsem zájem o celý set, přišly mi pouze náušnice – vracím, Vám je.

Značkové-slevy.cz

Dobrý den, paní Manligová,

i přesto, že jsme spolu vše vyřešili telefonicky, rádi na váš komentář odpovíme ještě jednou a veřejně a pokusíme se vše vysvětlit i pro ostatní zákazníky.

Mrzí nás, že k takovému nedopatření vůbec došlo. Jak je však již z názvu patrné, v této akci nabízíme Ocelové šperky Beatrice: náušnice či zvýhodněné sety zdobené zirkony. Náušnice nabízíme za 139,–, set za zvýhodněnou cenu 199,–. Abychom zákazníky nemátli, jako první varianta je samozřejmě nabízen set – náušnice + náhrdelník za 199,– (viz hlavní obrázek). U vás došlo bohužel k situaci, kdy set v tmavě zelené barvě byl v okamžiku vašeho nákupu již zcela vyprodán, proto se automaticky nabízela už jen dostupná druhá varianta – náušnice za 139,–, které jste si pravděpodobně nevšimla.

Věříme však, že se vše vyřeší a budete i přes tuto zkušenost nakonec s tímto nákupem spokojena.

Tým Značkové-slevy.cz

Olga Suchá

dobrý den chci si koupit set se zirkony duhovaný/náušnice s řetízkem za 199,– Kč a mám kredit 50 Kč a včera jsem si vytočila 20 kreditů, jak to mám udělat? Olga

Značkové-slevy.cz

Dobrý den, paní Suchá,

děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše šperky. Stačí provést objednávku na tento set a v kroku Platba, než vyberete způsob platby, zaškrtněte kolonku Uplatnit kredity, tím byste měla získat slevu v hodnotě 70 Kč a poté doplatit pouze 129,– + poštovné. V případě problémů s jejich uplatněním doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu Slevomatu.

Tým Značkové-slevy.cz

Drahomíra Kršňáková

Dobrý večer. Délka řetízku je 45 cm, má prosím očka navíc, na prodloužení? Potřebuji alespoň 50 cm.

Značkové-slevy.cz

Dobrý den, paní Kršňáková,

děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše šperky. Tento set má řetízek s pevně danou délkou 45 cm. Pokud jej zakoupíte (pod svým jménem), přidáme Vám prodlužovací řetízek s 10 cm navíc. Pokud hodláte set zakoupit na jiné jméno, napište nám jej do emailu info@znackove-slevy.cz.

Tým Značkové-slevy.cz

Klára

Dobrý den, chtěla bych si vybrat více odstínů, lze najednou objednat více odstínů? Děkuji

Značkové-slevy.cz

Dobrý den, Kláro,

děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše šperky. Ano, samozřejmě to lze. Stačí si jednotlivé odstíny vhodit postupně do košíku a objednávku poté uhradit. Na jednu objednávku Vám bude účtováno pouze jedno poštovné.

Tým Značkové-slevy.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru