Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Elektronické stavebnice Boffin Mikroskop a Odposlouchávací zařízení

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Marťa

Napsali jste mi že platba je přijata. A datum dodání ne 27.12

RC-M.cz

Dobrý den,
bohužel nemám nic jak identifikovat Vaší objednávku. Odesíláme vždy ihned po připsání platby. Moc nechápu Váš dotaz :) zavolejte mi prosím na 776811188 a vyřešíme to.
Pěkný den, Josef

RC-M.cz

Dobrý den,

Číslo zásilky je DR5574498922M

Balíček se nám vrátil, byl odmítnut adresátem.

Nemohu se Vám dovolat, tak se mi ozvěte, abychom to mohli dořešit.

Děkuji a přeji pěkný den,
Josef 776811188

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Josefe,

bohužel došlo k omylu a uvedený balíček není zákaznice, které jste na dotaz odpovídal a bohužel nevím, komu balíček patří. Prosím kontaktujte přímo zákaznici, jejíž je objednávka.

Děkuji a krásný zbytek víkendu.

Marťa

Dobrý den,potřebuju doručení nejpozději 23.12 je ti možné i jinou zásilkovou službou… Popř. Kde vyzvednout.

RC-M.cz

Dobrý den,
odesíláme pouze Česko Poštou, ale nevidím důvod proč by to nemělo včas dorazit. Času je dost. Jakmile dostaneme potvrzenou platbu, odesíláme a druhý den je to u Vás. Osobní odběr je v Litvínově.
Pěkný den, Josef

Renat

Dívala jsem se na stránky a tam je k objednávce dáreček – platí to i při objednání tady , děkuji za odpověď.

RC-M.cz

Dobrý den přeji,
zde máte dáreček ve formě slevy ;)
Pěkný den a s pozdravem,
 Josef

Martina Valášková

Dobrý den, můžu si objednat oba výrobky za jedno poštovné , děkuji

RC-M.cz

Dobrý den přeji,
podle informací, které mám, by mělo jít v každé kampani objednat více variant zboží i více kusů za jedno poštovné. Což v tomto případě je. Tak věřím, že můžete.. :)
Pěkný den a s pozdravem,
 Josef

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru