Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pobyt v podhradí Karlštejna: Zeleň, klid a spousta turistických zajímavostí v okolí

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Penzion Hájovna U Dubu Střední Čechy (mapa) 70 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ivan Minchev

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda máte volný ještě nějaký víkendový pobyt v únoru, od 24.02– 26.02.2017polu­penzí.Dekuji

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý den, termín je zatím ještě volný.
Voucher je jen se snídaní. Pokud by jste chtěli večeři rádi vám ji uvaříme.
Přeji hezký den Jurmanová

Petra Krejčová

Dobrý den, v tom případě potřebuji rezervaci zrušit. Jak je to s vrácením peněz?

Penzion Hájovna U Dubu

Peníze jste platila slevomatu my jsme Váš voucher ještě neuplatnovali. Takže se prosím obraťte na Slevomat.
Vaši rezervaci tedy rušíme.

Penzion Hájovna U Dubu

Peníze jste platila slevomatu my jsme Váš voucher ještě neuplatnovali. Takže se prosím obraťte na Slevomat.
Vaši rezervaci tedy rušíme.

Petra Krejčová

Dobrý den, potřebuji změnit termín, máme rezervaci na 10.-12.2. Kdy máte volno v březnu nebo dubnu? číslo voucheru 7132–7604–10A-331. Děkuji za info.

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý večer,
Bohužel všechny dubnové a březnové víkendy jsou již plně obsazeny. Mohu vám nabídnout termíny pouze v týdnu v březnu. Předem děkuji za odpověď.

Hanca

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volný ještě nějaký víkendový pobyt v březnu, případně v dubnu.Dekuji za info.

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý den,
Víkendové pobyty v dubnu máme již plně obsazeny. V březnu vám mohu nabídnout poslední volný termín od 3.-5.3.2017.
Nebo pak prvních 14 dní v dubnu v týdnu.
Prosím potvrzení rezervace.
S přáním hezkého dne sl. Jurmanová

jan jarý

A ještě jeden dotaz když vystoupíme na nádraží zastávka Karlštejn jak je to daleko k vám ,chodím o berli.Děkuji
Jana Jará

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý den,
Záleží na tom jak je stará 3 osoba. Od nádraží jsme tak 30 minut pěšky.
Přeji hezký den Jurmanová

jan jarý

Dobrý den
Chtěla jsem jsem zeptat k této nabídce kdyby jsme chtěli tří lůžkovém pokoj kolik by byla cena.
Moc děkuji
Jana Jará

Iva Nemešová

Dobrý den, kdysi dávno jsem Váš penzion naštívila s přáteli a moc se nám tam líbilo. V nabídce služeb byla i jízda na koni. Nabízíte i nyní, nebo koně už nemáte?? Děkuji za odpověď

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý večer,
Tuto možnost uz v nabídce nemáme.
Přeji hezký zbytek dne.
S pozdravem Bareš

Hana Ziková

Dobrý den, děkuji za sdělení, ale voucher si z tohoto důvodu nekoupím a nepožaduji ani rezervaci na daný termín od 3.-5.3. Přeji Vám hezký den

Penzion Hájovna U Dubu

Děkuji a preji hezký zbytek dne. S pozdravem Bareš Petr

Hana Ziková

dobrý den a je tam možnost sehnat nějaký odvoz z nádraží k vám do penzionu např. taxík?pokud ano tak prosím v termínu prvního víkendu v březnu, jak jste psala rezervovat a já si voucher ráda koupím Děkuji

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý den,
Bohužel taxi na Karlštejně není.

Michaela

Dobrý den, máte volný termín v době od 4–12.2.?

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý den,
Volný termín máme od 4.-10.2017. Prosím o upřesnění termínu a potvrzení rezervace. Předem děkujeme a přejeme hezký zbytek dne.

Hana

Dobrý den chtela bych si k vam koupit voucher na 2noci pro 2 osoby v březnu o vikendu můžete mi napsat zda máte ještě volný pokoj a jak je to k vám daleko od nádraží nemáme auto děkuji

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý večer,
Poslední volný březnový víkend a poslední pokoj máme v termínu od 3.-5.3.2017.
Cesta z nádraží k nám je 2,5 km asi tak 45 minut pěšky.
Pokud termín chcete rezervovat Prosím co nejdříve rezervaci potvrdit.
Předem děkujeme. S pozdravem sl.Jurmanová

Karolina Severinova

Dobrý den,

Dle titulní fotografie bych čekala možnost návštěvy hradu Karlštejn.
Ale vypadá to, ze sezóna prohlídek začíná přesně v okamžiku konce platnosti voucheru.
Jak to tedy je?

Děkuji Severinova

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý večer,
Kdyby jste se koukla na stránky Hradu Karlštejn, tak by jste zjistili, že celý hrad je uzavřen pouze v období od 9.1–3.2. Lidé k nám nejezdí jen kvůli hradu, ale i za přírodou a klidem, který vám náš penzion nabízí. Pokud si poukaz koupit nechcete je to vaše rozhodnutí a nikdo vás k tomu ani nenutí.
Pokud přece jen zakoupíte voucher do našeho penzionu, rádi vás ubytujeme pokud bude volný termín.
Přejeme hezký zbytek neděle. S pozdravem sl. Jurmanová

Blanka

Děkuji za odpověď a prosím tedy rezervaci na ten termín 22–24.2. Právě jsem si zakoupila voucher.
Děkuji hezký večer
Kandráčová

Penzion Hájovna U Dubu

Děkujeme a budeme se těšit na vaši návštěvu. Voucher přivezte sebou prosim.
S pozdravem Bareš Petr

Blanka

Dobrý den, měli byste volný termín 22.2.- 24.2. ? Děkuji
S pozdravem Blanka Kandráčová

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý večer,
Máme volný termín. Prosim o potvrzení rezervace. S pozdravem Bareš Petr

Anna

Ano, prosím o rezervaci, děkuji :) Jechová

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý večer,
Potvrzujeme vám rezervaci v termínu od 27.-29.1.2017 pro dvě osoby. Prosím o zaslání voucheru na emailovou adresu.
Předem děkujeme a budeme se těšit na vaši návštěvu.

Anna

Dobrý den, máte prosím volno v termínu 27. – 29. 1., nebo pak některý únorový víkend? Děkuji

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý den,
Máme volno tento termin 27. – 29. 1.2017.
Mám vam udělat rezervaci?

Petra Krejčová

Dobrý den, to ano, ptala jsem se na volný termín, ale již sem zakoupila voucher a potřebuji termín závazně rezerovat. číslo voucheru
7132–7604–10A-331. Děkuji za info.

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý den,
Termín vám rezervujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Petra Krejčová

Dobry den psala sem vam email v nedeli a jeste me nikdo neodpovedel.Ohledne terminu rezervace na 10.-12.2.Mam jiz zakoupeny voucher.Dekuji za info.

Penzion Hájovna U Dubu

Dobré ráno,
Odpověďel sem vam 28.12. 2016 v 22.28 hod. Asi jste to přehlédla. Ano máme volný termin.

Petra Krejčová

Dobry den mate volny termin 10– 12.2.? Dekuji za info.

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý večer, máme volny termín.
S pozdravem Bareš

Katka

No spatne jsem to pochopila. Omlovam se. A jsou jeste volne vikendove terminy v breznu? Dekuji.

Penzion Hájovna U Dubu

Ano prosim o přesný termin předem děkujeme

katka

Dobry den. Pani Martina se ptala a napsali jste ji ze 300kc/za pristylku pro dite 11 let. Mozna, ze jsem to spatne pochopila. Tak Vas jeste poprosim o terminy na vikendove pobyty v breznu. Dekuji.

Penzion Hájovna U Dubu

Ano psali jsme 300,–Kč protože paní se ptala pouze na jednu noc a ne na slevomat celý vikend

Katka

Dobry den. Chi se zeptat, pisete ze priplatek za 12 let.dite je 400kc za pobyt ,a tady ctu , ze 300 /noc. Tak jaka je cena za 12let.dite?

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý den,
Cena na slevomatu je 400,–Kč za pobyt. Nevim kde jste vzala cenu 300,–Kč? 😀

Barbora Dluhošová

Dobrý den, máte ještě volné termíny v dubnu? Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Dluhošová

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý den,
Termíny v dubnu máme již plně obsazen y . Mohu vam nabídnout březen.

Barbora Dluhošová

Ano přesně tak. =)

Děkuji

Tereza Nováková

Dobry den,
mate prosim volny termin 9.-11.12.?
Dekuji :)

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý den,
Termin máme zatim volný. Prosim o potvrzení rezervace a zaslání zakoupeného voucheru. Předem děkujeme.

Martina

Ano, měla jsem na mysli 2dospeli + dítě, a jaky je doplatek? Dekuji

Penzion Hájovna U Dubu

Cena za pristylku se snidani na 1noc je 300kč

Martina

Možné přijet s 11 letým dítětem? Díky

Penzion Hájovna U Dubu

Mate na mysli dva dospělí plus dítě nebo jen vy a dítě? Samozřejmě dite problém neni.

Martina Havlikova

Dobrý den, šlo by to i na jednu noc pro dvě osoby. popřípadě kolik by to stálo na jednu noc pro dvě osoby. Díky.

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý den , cena dvoulůžkovèho pokoje je 1200 kč na noc se snídaní.
S pozdravem Bareš

Barbora Dluhošová

Dobrý den,
lze vouchery sčítat?

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý den,
Jak to myslíte?

Penzion Hájovna U Dubu

Dobrý večer,
Máte na mysli koupit dva vouchery a mít tak zaplaceno 5dni ( 4 noci)?
Předem děkuji za odpověď. S pozdravem sl.Jurmanová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru