Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dárkový lístek na romantickou plavbu do Drážďan s programem a občerstvením

4,5 / 5 Labská plavební společnost Drážďany - Německo (mapa) 937 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Katka

Dobry den, je plavba uzpusobena pro vozickare?

Labská plavební společnost I

Dobrý den Katko, těší nás Váš zájem o služby naší společnosti. Veškeré nástupní lodní můstky v Děčíně i v Drážďanech mají zakomponované schodišťové prvky a nejsou bezbariérové, rovněž tak prohlídkový okruh v historickém centru města. Případné Vaše další dotazy Vám zodpovíme na našem telefonním čísle 725933730. S přáním příjemného dne

Katka Dušková

Dobrý den, je možné výlet nakombinovat na 2 dny- tj. jeden den využít cestu tam a až druhý den se lodí vrátit?
Děkuji za odpověď.

Labská plavební společnost I

Dobrý den paní Dušková,
těší nás Váš zájem o služby naší společnosti, ale plavba lodí do Drážďan je jednodenní, není možné rozdělit plavbu do více dní.

Vera Hartmanova

A kdyz bych chtela vlozit recenzi na vylet lodi ale byla sem uz v lete a uz to nemam mezi kuponama?chci vlozit kladnou recenzi.byla sem uz dvakrat na teto lodi.

Labská plavební společnost I

Dobrý večer, Věro,
Dobrý den paní Hartmanová,
těší nás Váš zájem o plavby lodí naší společností. V sekci Mé nákupy v uplatněných voucherech naleznete Váš voucher a u něj možnost hodnotit. S přáním hezkého zbytku dne.

Jana

Dobry vecer, je mozne na lodi/palube kourit? Dekuji, Jana

Labská plavební společnost I

Dobrý den, kouřit na lodi lze pouze na vyhrazených místech na venkovních palubách, vnitřní prostory lodě jsou nekuřácké.

Anna Neslaníková

Dobrý den, dnes jsem dala příkaz na zaplacení 4 ks voucher na jméno Neslaniková,
nepožadovala jsem to jako vánoční dárek, jde toto ještě změnit a poslat mi 4 x dárkový poukaz na tuto plavbu.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Aničko,

moc mě to mrzí, ale bohužel to již nelze změnit. Nicméně dárkový voucher můžete snadno vytvořit i po zaplacení, stačí ho vytisknout a je to :-)

Ať se dárek líbí. Míša

Vera Hartmanova

Jak mohu vlozit recenzi?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Věro,

v sekci Mé nákupy v uplatněných voucherech naleznete váš voucher a u něj možnost hodnotit :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Ivča

Dobrý den,
prosím Vás je možné vouchery platit přes benefit program? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Ivčo,

moc mě to mrzí, ale bohužel Benefity na tuto kategorii nelze využít :-(

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký den. Míša

Karolína Malá

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat tam zda může pes.
Děkuji Malá

Labská plavební společnost I

Dobrý den paní Malá,
těší nás Váš zájem o služby naší společnosti.
Na celodenní plavbu lodí nejsou pejsci na palubě lodi povoleni.

Emílie

Dobrý den, ráda bych věděla jestli máte obdobné slevové akce v roce. Chtěla bych darovat voucher dceri a jejím 2 dětem ve věku 12 a 15 let na krásný prázdninový výlet. V současnosti mají dlouhodobě naplánováno. Pokud máte takové nebo obdobné akce během roku, pošlete mi prosím informace, děkuji

Labská plavební společnost I

Dobrý den paní Emílie,
vouchery zakoupené v této vánoční nabídce mají platnost do 31.10.2017 je tedy možný výběr z mnoha termínů plaveb.

bouchalova lenka

dobry den jak zaplatim darkovy listek na plavbu a muzu ho darovat komukoliv a zda na nej muzou plout dve osoby dekuji a hezky den

Slevomat.cz

Dobrý večer, Leni,

ano můžete to darovat komunkoliv, voucher není na konkrétní jméno a není na něm uvedena ani cena. Nicméně jeden voucher je pro 1 osobu, pokud budete chtít pro 2, je nutné zakoupit 2 vouchery.

Hezký zbytek víkendu. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru