Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vánoční světýlka pro celou rodinu: LED žárovičky pro vnitřní i venkovní použití

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ivana Velebná

Objednala jsem troje 29.listopadu , zásilka dodnes nepřišla.....

Kokiska s.r.o.

Vážená paní Velebná,
nemáme žádnou uhrazenou objednávku na Vaše jméno. Jakmile uhradíte a Slevomatu přijde platba, tak se nám teprve zobrazí pro přepis do našeho systému. Bohužel na jméno Velebná, zde žádnou objednávku nemá. Musíte se obrátit na Slevomat jestli není nějaký problém tam.
Michaela

Michal Dařílek

Dobrý den. Ikdyž jsou řetězy na venek. Je možné aby vydržely více jak dvě sezóny? Mám již špatné zkušenosti s jinými prodejci. A pokud přestane svítit třeba 5 diod, je to možné reklamovat? Nerad bych kupoval světélka za 600 každý druhý rok. Děkuji.

Kokiska s.r.o.

Dobrý den,
na osvětlení se vztahuje zákonná záruka 24 měsíců, během této doby je samozřejmě možné uplatnit reklamační nárok kdykoli.
Michaela za Kokiskashop.cz

Nina Hrabalova

Objednala jsem 30,11,2016 a dnes 1,12,2016 mi světýlka předal kurýr, opravdu velice rychlé dodání, světýlka krásně svítí, moc děkuji

Kokiska s.r.o.

Dobrý den,
jsme velice rádi, že vše proběhlo v pořádku a dle Vašich představ. Přejeme krásné svátky.
Michaela za Kokiskashop.cz

Dari

Dobrý večer,
jde vice řetězů propojit?
Děkuji DM

Kokiska s.r.o.

Dobrý den,
bohužel žádný z těchto řetězů na sebe nelze vzájemně napojovat. Na toto máme specializovaný LED systém diLED, který je plně variabilní a je možné ho nakombinovat dle vlastní představy. Kontaktujte naše zákaznické oddělení, které Vám vše vysvětlí a osvětlení nabídne – info@kokiskashop.cz
Michaela

Lucie Kudrnová

Dobrý den. Když se rozbije některá z diod, svítí zbytek řetězu? Děkuji

Kokiska s.r.o.

Dobrý den,
pokud se jedna dioda poškodí, zbytek řetězu vždy svítí.
Michaela

Pavlína Grác Livňanská

Napájení je ze zásuvky nebo lze na baterie?

Kokiska s.r.o.

Dobrý den,
všechno osvětlení v této nabídce je napájeno z elektrické zásuvky. Pro výběr osvětlení na baterie můžete kontaktovat náš zákaznický servis, který rád pomůže – info@kokiskashop.cz
Michaela

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru