Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kinetický písek – pískoviště, které si můžete vzít všude s sebou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Kateřina Doubravová

Včera nám zboží bylo doručeno, dnes jsme rozbalili a je to hrůza! Písek je smradlavý, drolí se a nesype. Psala jsem prodejci e-mail a chci vrátit peníze. Nic horšího jsem zatím neviděla. Možná máme smůlu, ale toto už nikdy. Jsem zvědavá, jak bude věc vyřešena. Poštovné chci proplatit také.

K Sporting

Dobrý den, pokud nejste se zbožím spokojena, zašlete ho zpět na naši adresu uvedenou na faktuře. Po přijetí zásilky bude objednávka stornována a bude Vám obratem vrácena kupní cena včetně poštovného.

Monika Wittichová

Dobrý den, když zboží koupím dnes a ihned zaplatím, stihne mi dojít ještě do vánoc? Děkuji Monika

Slevomat.cz

Dorý den, Moniko,

moc mě to mrzí, ale již negarantujeme dodání do Vánoc z důvodu možného zpoždění na straně dopravců.

Děkuji a přeji vám hezký pátek :-) Míša

Veronika

Dobrý den, mohu se zeptat kde byl vyroben? Děkuji.

K Sporting

Dobrý den Verčo,

bohužel se na písku neuvádí země původu, pouze distributor Austrália.

Přeji Vám hezký den. Petra

Petra

Dobrý den, budete mít k dispozici ještě barevné varianty? Momentálně je vyprodáno. Děkuji.

K Sporting

Dobrý den Petro,

bohužel jiné barevné varianty již v nabídce nebudou, již se vyprodává pouze přírodní.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru