Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sportovní dárek: 2měsíční permanentka do World Class fitness na Václaváku

4,4 / 5 World Class Wenceslas Square Praha - Nové Město  (mapa) 116 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Monica Ashtar

Dobrý den,
Mohu nabídku využít, pokud jsem Vás donedávna občas navštívila přes Multisport kartu?
 Děkuji

World Class Wenceslas Square

Dobrý den, ano v tomto případě lze nabídku využít. S pozdravem World Class

Milos

Dobry den,
vim, ze neni mozne vyuzit akci, paklize jsem jiz jednou dvoumesicni clenstvi koupil. Bylo to ale do provozovny na Nam.Republiky, na Vaclavskem namesti jsem nebyl..mohu nyni vyuzit akci? Dekuji

World Class Wenceslas Square

Vážený pane Miloši,
bohužel si nelze tuto akci zakoupit. V případě Vašeho zájmu o vyzkoušení našeho fitness centra nebo zakoupení členství, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.
S pozdravem a přáním hezkého dne
World Class

Olena Lykova

Dobrý den, nechápu proč nemohu si zakoupit voucher, již 2 roky mam členství ve WClassu, ted vím že roční členství neužiji ale rada bych chodila jěšte nějakou dobu, Takže musím ke konkurenci? Tady je tolik zajemcu jak vidim, ale žádny rozumný důvod proč odmítate ty lidi, Tak nevím zda to chcete tady prodat či ne, S pozdravem. Olena

World Class Wenceslas Square

Dobrý den, Oleno,
bohužel jedná se o rozhodnutí vedení společnosti. Poskytujeme tak možnost potenciálním zákazníkům vyzkoušet si naše služby. Ve Vašem případě, pokud víte, že nevyužijete celý rok, můžete si zakoupit roční členství a kdykoliv v jeho průběhu ho bezplatně transferovat na jinou osobu. V jakémkoliv případě můžete kontaktovat obchodní oddělení naší společnosti.
S přáním hezkého dne
World Class fitness

Veronica Bond

Mala som na mysli obciansky preukaz

Slevomat.cz

Odpověď poskytovatele nabídky viz. výše. Barča

Veronica Bond

Dobry den, potrebujem nejaky doklad pri vymene vouchera alebo mi staci priniest doklad o zaplateni tejto akcie?

World Class Wenceslas Square

Dobrý den,
je potřeba mít s sebou jakýkoliv doklad se jménem a fotkou. Není podmínkou právě občanský průkaz.

S pozdravem World Class

Jitka Kubišová

Dobrý den, pokud to dobře chápu členství přes slevomat lze využít jen do 31.1.2017
Děkuji Jitka

World Class Wenceslas Square

Dobrý den,
je nutné do 31.1.2017 vyměnit voucher za členství. Členství tedy může být od 31.1.2017 do 30.3.2017.
S pozdravem World Class

Patrik

Může si k vám člověk nosit vlastní pití a nebo to zakazujete? Dále může clověk si vyzkoušet ten jednodenní zkušební vstup a podle toho se rozhodnout k zakoupení této nabídky?

World Class Wenceslas Square

Dobrý den, Patriku,
pití si u nás můžete nosit vlastní. Co se jednorázového vstupu týče, můžete si na našich webových stránkách zažádat pomocí formuláře a někdo z našeho obchodního oddělení se Vám ozve a domluvíte se.

S pozdravem World Class

Luděk

Mám stejný dotaz, již jsem měl přes slevomat tuto akci, nyní nemám žádné členství – mohu si pořídit znovu Vaše limitované členství? Díky

World Class Wenceslas Square

Dobrý den, Luďku,
bohužel této nabídky momentálně nelze využít, pokud již jste v minulosti toto členství na portálu zakoupil. V tomto případě lze kontaktovat naše obchodní oddělení o obnovení členství. S pozdravem World Class

Michaela

Dobrý den,
nevím zda chápu správně, ale pokud už jsem si jednou na slevomatu koupila vaše dvouměsíční členství, znamená to, že teď již vaši nabídku nemohu využít? Odkazuji se na omezení co máte napsané u nabídky, nebo si ji mohu koupit? Děkuji

World Class Wenceslas Square

Dobrý den, přesně tak. Pokud již jste zvýhodněnou nabídku na omezené dvou měsíční členství v minulosti využila, nelze si ji zakoupit znovu. V tomto případě lze využít našich jiných nabídek. S pozdravem World Class

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru