Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Lezení bez limitů celý den: pro 1 osobu nebo rodinu

4,7 / 5 Boulder MyWay Praha - Čakovice  (mapa) 463 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Jiří Komórka

Dobrý den,jak jsou stěny vysoké?
Děkuji

Boulder MyWay

Dobrý večer ,

stěna je vysoká 13 m .

těšíme se na vaši návštěvu .

Zuzana

Dobrý den, děkuji za odpověď, Ještě by mě zajímalo, zda máte nějaké trasy „top rope“. Děkuji, Zuzana

Boulder MyWay

Dobrý večer ,

omlouvám se za zpožděnou reakci .
ano máme zde několik natažených lan .

 děkuji

Zuzana

Dobrý den,
je možné využít jen boulder nebo i vysokou stenu?
děkuji, Zuzana

Boulder MyWay

Dobrý večer,
využít můžete boulder i stěnu.
 děkuji

Alexey Rudometov

Dobry den! A kolik stoji pujcit u Vas 2 komplekty a 2 pary botu (pro mne a moje zenu).

Boulder MyWay

Dobrý den , lezečky 40,– sedák 20,– a jistící set 10,– pro jednu osobu , s pozdravem tým Boulder MyWay

Simona

Dobrý den, mám stejný dotaz, lze 1 vstup pro dospělého využít pro dítě? Doprovod neplatí nic? Děkuji! Simona

Boulder MyWay

Dobrý den, samozřejmě lze využít i pro dítě a doprovod neplatí nic, s pozdravem tým Bulder MyWay

Katerina

Dobrý den, je možné zakoupit voucher na pro dospělého a využít ho na vstup pro dítě? Musím si jako nelezoucí doprovod dítěte také zakoupit nějaký vstup? Děkuji.

Boulder MyWay

Dobrý den, samozřejmě lze využít i pro dítě a doprovod neplatí nic, s pozdravem tým Bulder MyWay

Pavla

Dobrý den, co znamená celodenní vstup pro rodinu? Jsme dva dospělý a tři děti. Mohu objednat pouze rodinný vstup? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Pavlo,

jedná se o variantu 2 dospělí a 2 děti a nebo 1 dospělí a 3 děti. 5. člena bude tedy nutné doplatit přímo na místě.

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru