Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jakýkoli sport a sauna: Karta nabitá na 500, 1000 nebo 2000 Kč

4,3 / 5 Hector Sport Centre Praha - Malešice  (mapa) 62 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Dagmar Střelcová

Dobrý den, mám zájem pouze o využití sauny. Nemohu najít informaci, na kolik návštěv a v jaké délce mi jednotlivé vouchery budou stačit.

Hector Sport Centre

Dobrý den, cena sauny je 180 Kč/60 minut pro 1–6 osob. V ceně není zapůjčení prádla. Cena platí v kteroukoliv denní dobu kterýkoliv den v týdnu (v rámci provozní doby).

Justýna

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaké nabízíte masáže a jaká je jejich cena? Na Vašich webových stránkách jsem v hledání nebyla úspěšná, dle ceny se pak rozhodnu pro kolik kreditů. Pak bych měla ještě jeden dotaz – plánujete nabídku rozšířit třeba o nějakou kalanetiku/power jogu/zumbu? :) Děkuji a krásný sportovní den, Justýna

Hector Sport Centre

Dobrý den,
masáže u nás poskytuje společnost Zemědary, více informací najdete na www.zemedary.cz. Náš voucher však na jejich služby zatím nelze využít. Co se týká rozšíření o další skupinové aktivity, zatím hledáme vhodné trenérky.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru