Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pololetní nebo roční předplatné časopisu Krimi revue + bonus

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Jarka Bodova

Dobrý den, mám předplatné na půl roku a chtěla bych si koupit předplatné na další půl rok.Budou mi čísla navazovat?Děkuji.

RF Hobby

Dobrý den, předplatné můžeme posunout max o dvě čísla. Musíte vědět do kdy máte stávající předplatné.
Gabriela Vašková

Rebcová Jana

Dobrý den, k vánocům, jako dárek jsem dostala roční předplatné na časopis Krimi revue+bonus, ale nevím kde mám zadat svoji adresu a číslo voucheru.
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Jano,

voucher prosím uplatněte podle tohoto návodu:

Objednejte si předplatné prostřednictvím online formuláře.
Nabídka platí pro doručování na adresy v ČR.
Doprava:
Dodání službou Česká pošta máte v rámci akce zdarma.
Do 2 týdnů přijde informace na mail, kde dostane zprávu od kdy do kdy máte předplaceno a také přístupový kód a návod pro čtení bonusu v elektronické formě.

Mějte se hezky!
 Adéla

Mirek Slavíček

Dobrý den, chci dát předplatné jako dárek k Vánocům. Lze to řešit tak, že nebudete nyní nic posílat a první číslo by jste poslali až v lednu 2017, a ke kterému dni v měsíci se časopis posílá? A druhý dotaz budeme se stěhovat a to buď v lednu nebo únoru jak se dá změnit doručovací adresa?
 Děkuji

RF Hobby

Dobrý den,
u každé objednávky jsou uveřejněné čísla vydání a u toho je i datum, kdy časopis expedujeme, to si musíte sami označit. Změnu doručovací adresy, pak musíte udělat na e-mailu predplatne@predplatne.cz nebo na tel: 234092851
Gabriela Vašková

Wenny Srpová

Zdravím, měla bych dotaz, původní cenu uvádíte 1.108,–, chtěla bych vědět za co? Když si sama koupím 12 čísel tak mě ta cena vyjde 684,– To je rozdíl 424,–.
Děkuji Srpová

Slevomat.cz

Dobrý den, Wenny,

v ceně máte předplatné, poté ještě elektronické předplatné 21. století a vánoční CD. Celkem tedy po sečtení 1108 Kč.

Krásný víkend. Míša

Tereza Vítková

Dobry den. Posíláte nove čísla nebo ty stare? Děkuji

RF Hobby

Dobrý den,
předplatné se začíná vždy novým expedovaným číslem, ale je možnost poslat i starší čísla a to objednávkou na e-mail gabriela.vaskova@rf-hobby.cz s pozdravem, Vašková

Týna Havlíčková

Hezký den, nějak asi dnes nefungují stránky, kde lze předplatné objednat.

RF Hobby

Dobrý den, dnes ráno jsme měli technické problémy a už je vše v pořádku, můžete to prosím zkusit opět.
Gabriela Vašková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru