Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Roční předplatné časopisu Automobil 2017

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Michaela

Dobry den, po zaplaceni a uplatneni voucheru mi nikdo opakovane neodpovida na muj dotaz mailem – jakym zpusobem se daji elektronicky stahnout predchozi cisla tak jak nabizite???

Business Media CZ

Dobrý den,

elektronické přístupy aktivujeme hromadně vždy jednou týdně, ale u akce ze Slevomatu se na nás obrátilo hodně zákazníků, že mají předplatné jako dárek a nechtějí aby aktivace proběhla před 24. 12., takže budeme aktivace na 1 rok spouštět až v posledním prosincovém týdnu. Prosím, pošlete mi na e-mail: hana.kmecova@bmczech.cz Váš e-mail a číslo voucheru, pod kterým jste uplatnila objednávku a já Vám aktivaci elektronického přístupu zajistím nyní.

S přáním příjemného dne, Hanka Kmecová, marketing

Kačka Uličná

Dobrý den, do online formuláře píšu už údaje, na které bude časopis zasílán? Kupuji jako dárek… děkuji za odpověď K.

Business Media CZ

Dobrý den, ano do on-line formuláře je již potřeba zadat kontaktní údaje osoby, na kterou bude časopis zasílán. Pokud zadáte nyní, přijde obdarovanému jako první číslo č.1/2017, které vychází 3. 1. 2017.

S přáním příjemného dne, Hanka Kmecová

Markéta Formánková

Dobry den chci se jen zeptat jestli se jeste nebude platit neco navic kazdy mesic za doruceni?dekuji

Business Media CZ

Dobrý den,

cena za předplatné je konečná včetně doručení časopisu každý měsíc přímo do schránky Českou poštou. Akce platí jen pro ČR.

S přáním příjemného dne, Hanka Kmecová

P.Valo

Dobrý den, rád bych zakoupil predplatne casopisu Automobil. Prijemce by byl ale na Slovensku. Posilate casopis i na tuto adresu? Diky

Business Media CZ

Dobrý den,

tato cenově zvýhodněná akce platí pouze v ČR. Nepokrývá náklady na zasílání na Slovensko. Předplatné se zasíláním mimo ČR je nutné objednat za standardních podmínek u správy předplatného.

S přáním příjemného dne, Hana Kmecová, marketing

Pavla

Dobrý den kde mam vzít čislo voucheru?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Pavlo,

číslo voucheru zasíláme po zaplacení objednávky na váš email :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Pavla

Dobrý den objednala jsem si předplatné časopisu Automobil,přez slevovat,jak to mám zaplatit?

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo,

způsob platby vybíráte v košíku. Lze to bankovním převodem, kartou online, hotově na pobočce Moneta či přes službu twisto.

Hezký den. Míša

Petr

Dobrý den, při objednávání časopisu je dole uvedeno číslo voucheru. To nikde nevidím. Moc nechápu odpověď na shora uvedený dotaz ohledně voucheru. Myslel jsem, že na tuto akci je sleva. Když už zaplatím předem předplatné, k čemu mi bude pozdější zaslání tohoto voucheru? Díky.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Petře,

číslo voucheru vám po objednání a zaplacení zašleme na váš email. Poté již jen objednáte časopis a bude vám chodit :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Ivana Salabová

Dobrý den, budete dávat nabídku i na časopis „automobil revue?“ Děkuji Ivana

Business Media CZ

Dobrý den, Ivano,

nabídka na časopis Automobil (již od loňského roku je používán pouze název Automobil bez revue) právě běží na Slevomatu za akční cenu 329 Kč.

S přáním příjemného dne,

Hana Kmecová, marketing

Luboš Mračko

Dobrý den, chtěl bych kamarádovi jako dárek k Vánocům objednat časopis Automobil na rok od ledna 2017. Nevím, jaký kód voucheru mám napsat do objednávkového formuláře a jak získat dárkový vzhled k tisku – pod odkazem „Jak proměnit voucher v dárek?“ to nelze. Děkuji za reakci a přeji hezký den.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Luboši,

kód voucheru obdržíte na email po zaplacení. Poté můžete předplatné objednat.

Hezký zbytek víkendu. Míša

Pavla Janošková

Dobrý den, chci, aby časopis začal chodit až od ledna, protože předplatné daruji k Vánocům, kdy mám voucher uplatnit?
Děkuji.

Business Media CZ

Dobrý den, paní Janošková,

předplatné je možné nastavit od jakéhokoliv nově připravovaného čísla. Dnes vyšlo číslo 12/2016, 3. 1. 2017 vyjde č.1/2017, takže voucher můžete uplatnit hned, abychom s Vámi počítali již při expedici lednového čísla.

S přáním příjemného dne,

Hana Kmecová, marketing

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru