Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Kousek Egypta ve vaší koupelně – luxusní ručníky a osušky z prvotřídní bavlny

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lidka

Dobrý den, proč tato jediná nabídka Aaryan Trade s.r.o. nemá možnost osobního vyzvednutí zdarma jejich na provozovnách Slevomate? Na dotaz mi potvrdili, že to z jejich strany u všech nabídek jde.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lidko,

děkujeme vám za upozornění, osobní odběr byl přidán :-)

Hezký den. Míša

Lidka

Dobrý den, vyzc´vednutí osušek na provozovně Černý most je možné?

Romana

Tak jsem aktivně poslala pochvalu na kvalitu ručníků, to sice platí, ale při pohledu na nabídku vidím, že mi místo tmavofialového poslali fialový – z toho tedy radost nemám. Objednávala jsem právě kvůli té tmavofialové barvě.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den omlouváme se za dodání nesprávné barvy, odešlete prosím číslo Vaší objednávky na náš e mail (objednavky@rodinnybalik.cz) a přiložte fotku dodaného zboží. Vaši reklamaci vyřídíme do 5 pracovních dnů na naše náklady.
Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Jíťa

Dobrý den, jak je to, prosím, s rozměry všech osušek? V textu uvádíte 70 × 40 cm, ale asi vám jen „vypadla“ jednička. Jsou tedy skutečně 70 × 140 cm? Děkuji za odpověď.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den , omlouváme se za chybu v textu a děkujeme za upozornění. Osušky mají rozměr 70 × 140 cm.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru