Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Set pro elegány: Pánská taška, peněženka a pásek z pravé kůže

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Magda Shymon

Dobrý den, když dnes objednám a zaplatím kartou, dojde mi balíček do Vánoc?

V&P Lifestyle | VPStudio.cz

Dobrý den,
ano, garantujeme dodání do Vánoc pro všechny zaplacené objednávky do 18.12.2016 23:59, osobní odběr je možný na výdejně do 23.12.2016 do 18hod. Hezký den

Helena Hanakova

Dobrý den, omylem jsem objednala pásek 115cm místo 100 cm. Bylo by možné to v objednávce pozměnit? Posílala jsem ji dnes, 12.12. Moc děkuji za odpověď.

V&P Lifestyle | VPStudio.cz

Dobrý den,
kontaktujte nás prosíme na e-mailu info@vpstudio.cz, kde nám svůj požadavek sdělíte, rádi vám vyjdeme vstříc. Hezký den

Dagmar Poledníková

Dobrý den, včera 24.11. jsem si objednala tento set. Měla mi na můj mail dojít informace, na jaké číslo účtu mám zaslat peníze, ale žádný mail jsem nedostala.
Nevím tedy, zda objednávka proběhla v pořádku? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dagmar,

email se asi po cestě rozhodl, že je unavený a nedorazí :-) Zasílám tedy ještě jednou, ale raději koukněte do spamu či do složky hromadné, aby se vám tam neschoval.

Hezký víkend. Míša

Marková

Dobrý den, 20.11.jsem platila tašku,penēženku a pásek.V pondēlí to mēlo být připsáno na účtu.Nedostala jsem žádné potvrzení a nevím kdy mi dárek pro příjde poštou.Dēkuji­.Marková

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Marková,

potvrzení jsem zaslali před chviličkou. Dorazilo v pořádku?

Hezký den. Míša

Ina

Dobry den,na jak maximalne velky obvod pasu je vhodny pasek 115 cm. Manzel je silnejsi, tak aby nebyl pásek krátký. Dekuji za radu .

V&P Lifestyle | VPStudio.cz

Dobrý den,
pásek označením 115 je cca velikost ke třetí dírce v zapínání (dírky jsou od sebe vzdáleny cca 2cm), tzn. čistě prakticky, pokud by byl obvod pasu cca 120cm, pak pásek budete zapínat na poslední dírce. Zkrácení není problém, větší velikost ale nenabízíme. Můžete pásek případně vrátit, pokud by vám velikost nevyhovovala. Hezký den

Vendy

Dobrý den, v hnedé barve by sada nebyla? Dekuji. :-)

V&P Lifestyle | VPStudio.cz

Dobrý den,
tento set je prozatím pouze v barvě černé. Jedná se o opravdu skvostný set, neváhejte akce využít, budete spokojen. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru