Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Francouzská dobrota k vínu: 400 nebo 800 gramů pršutu v celku

4,7 / 5 PRAVÁ KLOBÁSA Praha - Staré Město  (mapa) 256 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Martina

Dobrý den, je pršut v nějakém obalu? Děkuji

Pravá Klobása

Dobrý den milá Martino,

Dodavatel nám ho dodává tak, jak je vyfocen na internetu. Ale je možnost ho zavakuovat.

S pozdravem Martin

Patrik

Dobrý den,
dalo by se případně po zakoupení voucheru předem domluvit vyzvednutí těsně před Vánocemi (20.12. – 22.12.)?

Pravá Klobása

Dobrý den Patriku,
Pošlete mi SMSku s vaším kódem, jménem a termínu vyzvednutí a připravíme ho pro Vás 🙂
S pozdravem Martin

Veronika

Dobrý den, musí se pršut skladovat v chladu nebo vydrží v pokojové teplotě? A jak dlouho? Děkuji

Pravá Klobása

Dobrý den Veroniko,
oficiální informace výrobce je skladování v suchém prostředí v teplotách mezi 5 a 10 stupni. Pokojová teplota je vážně moc vysoká, ale v dolní částí lednice by to mohlo být v pořádku.
S pozdravem Martin

Fanda

Dobrý den,
krájíte i na tenké, tedy milimetrové plátky? Nejen ty tlusté co máte jako ilustraci na obrázku?

Pravá Klobása

Dobrý den,
Krajíme i na tenké plátky.
S pozdravem Martin

Roman

Dobrý den, už to sice je vyřešené s vracením peněz v případě nižší gramáže, ale ještě by to chtělo opravit v 3. odstavci hlavního textu, kde je stále podmínka, že „za nižší váhu se peníze nevracejí“, aby to někoho nezmátlo a nebo neodradilo. Pěkný den přeji. :))

Slevomat.cz

Dobrý den, Romane,

to jsme úplně přehlédli, omlouváme se, již bylo odstraněno :-)

Krásný den. Míša

jana

Dobrý den, jaký je obsah soli v tomto produktu? Děkuji!

Pravá Klobása

Dobrý den,Jano,
omlouváme se za lehce opožděnou odpověď, ale jelikož jsme ve složení slovo sůl nenašli, tak jsme to řešili s výrobcem a jediné, co pro Vás máme je toto.

Dusičnan: do výši 250 mg / kg
Dusitany: do výši 100 mg / kg

Pěkný zbytek večera, s pozdravem Martin

Petra Petrusová

Nelze se domluvit na nakrájení?

Pravá Klobása

Dobrý den,Petro,
Je možné na místě pršut nakrájet. Ideální je předem si zavolat, my připravíme/na­krájíme a předáké, ať nemusíte čekat.
S pozdravem Martin 😀

Michal

Při vyšší gramáži uhradíte doplatek na místě. Při nižší gramáži se peníze nevracejí.
OPRAVDU HLOUPÁ VĚTA. TOHLE MĚ ODRADILO OD NÁKUPU.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale,

to mě moc mrzí. Protože jsme s vámi souhlasili, tak nyní je již podmínka pryč a můžete si tedy udělat radost k televizi :-)

Přeji vám krásný pátek. Míša

Pavel

"Při vyšší gramáži uhradíte doplatek na místě. Při nižší gramáži se peníze nevracejí. " – To mi přijde jako opravdu férová podmínka…

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle,

naprosto s vámi souhlasím a proto tato podmínka zmzela a pkud náhodou by byla gramáž nižší, tak se vám to samozřejmě vrátí :-)

Krásný pátek. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru