Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Delikatesy přímo z Francie: Sušené klobásy dle výběru nebo dárkový balíček

4,7 / 5 PRAVÁ KLOBÁSA Praha - Staré Město  (mapa) 877 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Michaela Švarcová

Dobrý den,
je možné klobásky zamrazit? Budou po rozmražení stále dobré? Jde mi hlavně o tartufo(laný­žovou) strašně špatně se shání a před týdnem jste ji měli vyprodanou. Prosím také o informaci, zda lanýžová je včetně lanýžů jako kousků, nebo zda je v nich lanýžová šťávička. Dělá se to na dva způsoby, tak jaký je u tohoto. Případně kolik stojí lanýžová bez akce? Děkuji moc

Tereza Cvejnová

Dobrý den, pokud bych chtěla košíček poslat dvakrát do Brna, jaká by byla cena?
 Děkuji

Pravá Klobása

Dobrý den, zaslat Vám to určitě můžeme. prosím , zavolejte mi a domluvíme se. Děkuji, Martin

Agáta

Super, děkuji moc! :)

Agáta

Dobrý den,

lze klobásy uchovávat v lednici, popřípadě je i uzavřít do krabičky?

Děkuji za odpověď.

Pravá Klobása

Dobrý den milá Agáto,
Uložte jetak, aby měly dobrý přístup ke vzduchu a byly chráněny před přímým slunečním svitem. Co se týče lednice,
zabalte je jednoduše do utěrky a uložte do nižších polic Vaší chladničky.
Nedoporučuji uzavřít do krabičky, jak jsem psal dříve, potřebuji „dýchat“. 🙂
S pozdravem Martin

Dvořáková

Dobrý den, pokud si koupím 4× klobásu, mohu si přímo v prodejně dokoupit košíček také za 40,– Kč? Paštiky nejíme, ale košíček na zabalení by se mi hodil :). Děkuji za odpověď.

Pravá Klobása

Dobrý den paní Dvořákova,
Určitě to je možné :-)
S pozdravem Martin

Jana

Dobrý den, v případě koupě dárkového balíčku bude košík stejný jako na obrázku, tj. s otvorem uprostřed? Díky za info.

Pravá Klobása

Dobrý den, Jano,
košíku máme více druhú a tento typ košíku bude opět dnes k večeru.
S pouzdrem Martin

Peter Molnár

Preju dobry den.
Zasilate objednavky i na adresu kupujiciho?

Pravá Klobása

Dobrý den pane Molnár,
Kam přesně byste to chtěl zaslat? Standardně neposíláme, ale možná to půjde vymyslet.
S pozdravem Martin

Martina

Dobrý den, jaké paštiky máte na výběr k dárkovému delikátnímu balíčku? Děkuji za odpověď

Pravá Klobása

Dobrý den,
Paštiky si můžete vybrat dle vlastního výběru.
S pozdravem Martin

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru