Nabídku Dárek pro pivaře ze světa: 6 mexických piv mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dárek pro pivaře ze světa: 6 originálních mexických piv

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Michaela Mruvčinská

E-mail jsem vám opět posílala včera, tedy ještě dříve, než jste mě o jeho znovuzaslání požádali, a stále mi nepřišla žádná odpověď. První i druhý jsem několikrát kontrolovala, zda jsou opravdu odeslané, takže pokud vám nedorazili, je to problém pouze na vaší straně, nikoli na mé.

Michaela Mruvčinská

Dobrý den,
mám zaplacenou objednávku z dřívější nabídky, psala jsem před týdnem e-mail ohledně osobního předání v Brně (kvůli možnosti osobního předání jsem si nabídku koupila) a stále bez odpovědi! V Brně budu do konce roku už jen cca 6 různě rozložených dní a tedy žádám o urychlenou odpověď, abych si mohla zboží vyzvednout. Neodpovědět týden na e-mail je velice neseriózní jednání.
Děkuji.

Americky Plechovky

Dobrý den Michaelo,
prosím o zaslání e-mailu ještě jednou. Ve schránce jsem nedohledal žádný e-mail, na který bychom neodpověděli, je tak možné, že nám vůbec nepřišel. Prosím o jeho zaslání ještě jednou.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Patrik William Pustějovský

Dobrý den, pane Sokole,

bohužel jsem ještě neobdržel odpověď ohledně osobního převzetí z externího skladu v Brně u objednávky č. 7053115255 a nejsem si jistý, jestli kolegvé obdrželi mé maily. Prosím, dejte mi vědět.

Děkuji

Pustějovský

Americky Plechovky

Dobrý den,
kolegové zasílali odpověď již 2.12. Měl byste již informace mít, případně se na nás kdykoliv obraťte.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Eva Moslerova

Jaké je to balení,jestli je to v krabici

Americky Plechovky

Dobrý den,
baleno je v dárkovém kartonu, kde je každá sklenice samostatně balena do bublinkové folie, celé balení je v další bublikové folii, která je umístěna následně v kartonové krabici vycpanou Flo-packy pro tlumení nárazů. Je tato odpověď pro vás dostatečná? Pokud ne, prosím o upřesnění na info@americky-plechovky.cz.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Eva Moslerova

Chtěla jsem se zeptat,jak je to s naplněním?

Americky Plechovky

Dobrý den,
úplně nerozumím vašemu dotazu jak je zamýšlen, prosím o upřesnění na info@americky-plechovky.cz.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Aneta

Dobrý den, pokud si objednam 4 kusy, postovne se hradi jen jednou (140kc) nebo je treba objednat kazdy kus zvlast.
Dekuji za odpoved.

 Aneta

Americky Plechovky

Dobrý den,
4 kusy vám ještě zvládneme zaslat za jedno poštovné :).

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Vlasta

Dobrý den, ráda bych objednala, ale nikde jsem nenašla, kolik a jak se hradí poštovné. Je možné zaslat i do Prahy? Děkuji za odpověď. Vlasta

Slevomat.cz

Dobrý den, Vlasto,

způsob doručení je Českou poštou za 140 Kč. Vše platíte po dokonční objednávk a zboží vám pak bude jen doručeno.

Hezký den. Míša

Patrik William Pustějovský

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda-li je možné osobní převzetí v Brně a případně kde je to možné? Psal jsem již dnes ráno mail, ale netuším, zda-li v pořádku dorazil, tak se ptám raději i zde.

Děkuji moc za odpověď

Pustějovský

Americky Plechovky

Dobrý den,
kolegové se s vám domluví na e-mailu. Na dotazy odpovídají do 48 hodin maximálně.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru