Nabídku Dárková sada šesti vín z vinařství Marcus mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Radost z každého doušku: dárková sada 6 vín z vinařství Marcus

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Klára

Dobrý den,

je u vaší nabídky garance dodání do Vánoc ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro,

moc mě to mrzí, ale bohužel již není možné garantovat doručení tohoto zboží do Vánoc.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Marcus wines

Dobrý den,
garance dodání do Vánoc samozřejmě je, nechápu vyjádření Slevomatu..??. Víno expedujeme okamžitě po objednání (zaplacení) každý den. Tzn víno zaplacené do 21.12. které se nám objeví 22.12.v objednávce ihned expedujeme a druhý den je máte na Uložence, nebo dovezeno dopravcem.
Osobní odběr je možný do 23.12.


S pozdravem
Vinařství MARCUS

Jiří

Po vaší odpovědi, mě zajímá ještě víc co jste vlastně zač. Podle stránek na internetu jste rodinné vinařství a vyrábíte 30.000 lahví vína. Můžete nám tedy sdělit kam to množství vyvážíte, když jak sami píšete vlastně nikam nedodáváte? Nerozumím tomu, že o vás není nikde mimo Slevomatu žádná zmínka. Na stránky Mojelahve.cz si můžete psát recenze sami. Navíc inzerujete výrobu v Mikulově na ulici s pár malinkými sklepy, kde má sklep i pan Dostál co k němu jezdíme léta a který vás vůbec nezná. Do jeho sklepa by se možná vešly dvě dodávky, ale určitě né vaše desetitisíce lahví od ročníku 2009. A kancelář máte v bývalé kotelně v Brně. Prosím tedy o sdělení pod jakou firmou jsou ta vína zatříďěna na SPZI? Začínáte mě vážně zajímat.
Moc se těším na odpověď.

Marcus wines

Milý Jirko,
z Vašeho dotazu vyplynulo, že máte o naše vína opravdový zájem a že jste po návštěvách u pana Dostála erudovaný a vína znalý.
Žádné recenze si na sebe nepíšeme, toto necháváme na konzumentech či odborných komisích na výstavách vín.
Vyvážíme do zahraničí, jak jsme již uvedli v minulé odpovědi a to zejména do Číny, Jižní Korei a nyní chystáme obchod s Indii.
Kancelář máme v Brně, kde Vás musím poopravit, nikoli v bývalé kotelně, ale v bývalé školce už 13 roků.
Vína jsou zatříděna, jak správně uvádíte u SPZI, kde Vy při nákupu našich vín, hravě zjistíte pod jakou firmou byla zatříděna.

S přátelským pozdravem
Vinařství MARCUS

Jiří

Kde se ty vína dají ochutnat v restauraci/vi­notéce v Brně a okolí? Vůbec vás neznám, i google vas našel jen na slevomatu.

Marcus wines

Dobrý den,
vína prodáváme našim firemním zákazníkům a vyvážíme do zahraničí. Zakoupit je lze přes portál Mojelahve.cz a nebo přímo u nás.
Vinařství MARCUS

Michal Mesicek

dobry den,koupil jsem tuto sadu,ale mel bych zajem jeste o 1 vino z vaseho e-shopu,jakym zpusobeem ho muzu priobjednat???

Marcus wines

Dobrý den,

neprovozujeme e-shop. Pokud máte zájem o nějaké víno kontaktujte nás na emailu marcus@mega2000.cz

S pozdravem
Vinařství MARCUS

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru