Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Proteinová pecka pro vás i jako dárek: Ovocné a zeleninové smoothie v prášku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hana

Dobrý den,
lze platit zásilku až na místě? Poradíte mi jaký je to typ placení ve Vaši nabídce
 Děkuji

Enigem, s.r.o.

Dobrý den, zásilka nelze poslat na dobírku, taková jsou podmínky slevomatu. Děkuji. Jitka

Nikola Doležalová

Hezky den muzu poprosit,je v olomouci pobočka k vyzvednuti? :)

Enigem, s.r.o.

Dobry den, ano jsou na vyber 3 pobocky zasilkovny. Nase provozovna je pak v Hlubockach.
Dekuji.
 Jitka

Hana

Dobry den je zasilkovna v Kladne(stre­docesky kraj)?
Dekuji s pozdravem

Enigem, s.r.o.

Ano je tam. Stačí pak v dopravě zvolit přímo tu Vám nejbližší.
Děkuji.
 Jitka

Zuzana Mokrenova

Doporucujete jen jako snídaně? Nebo lze i místo jiného jídla? Či zcela nahradit v rámci redukčních programu?

Enigem, s.r.o.

Dobrý den, v rámci dietního programu lze nahradit jakoukoliv porci. Záleží zde čistě na Vás nemusí to být nutně jen ku snídani. Můžete samozřejmě i před nebo po cvičení. Děkuji.
 Jitka

Tereza

Dobrý den,
Na vasich strankach jsem nenasla nutriční složení DDD nebo ve 100g – bílkoviny, sacharidy, tuky, atd…
Dekuji Tereza

Enigem, s.r.o.

Dobrý den,
na našich stránkách stačí rozkliknout každý produkt a v obrázcích najdete kalorickou tabulku. https://www.chytrasnidane.cz/protein/fitday-protein-chocolate/
Děkuji.
 Jitka

Jana

Dobrý den,

mohou nápoj těhotné a kojící ženy ?

Děkuji. .

Enigem, s.r.o.

Dobrý den, jedná se o potravinový doplněk s vysokým obsahem bílkoviny z hrachu a rýže a to je v případě těhotných a kojících žen nutné konzultovat s lékařem jestli takovou stravu můžete. Bez lékařské konzultace nedoporučujeme těhotným a kojícím ženám.
Děkuji.
 Jitka

Štolcová

Zdravím,je zásilkovna v Kadani?

Slevomat.cz

Dobrý večer, paní Štolcová,

ano Zásilkovna je na adrese Jana Švermy 2.

Hezký zbytek neděle. Míša

T. Rittig

Ještě jsem zapoměl – Super rychlé dodání za jeden den od objednávky. Děkuji

Enigem, s.r.o.

Dobrý den,
děkujeme. Všechny objednávky zaplacené do 13–14h expedujeme ještě v ten den.
 Jitka

T. Rittig

Musím říct, že jsem naprosto spokojen s Vašimi produkty. Už jsem je doporučil snad celé rodině. Konečně výrobce, který necpe do jídla žádnou chemii. Člověk si za začátku musí zvyknout na tu chuť, ale když je x let zblblej z té chemie co dostane v obchodě tak se ani nedivím. Moc Vám fandím a držím palce. Všem jsem nakoupil na vánoca balíčky. Díky

Enigem, s.r.o.

Dobrý den,
děkujeme za Vaše doporučení. Jsme rádi, že se Vám naše produkty líbí. Takový byl u nás od začátku koncept – žádna aditiva ani přidaná chemie + žádný přidaný cukr.
Děkuji.
 Jitka

Lucy Borecká

Dobry den, objednala sem variantu 4 smothie se shakerem, ktery ovsem nedorazil. Muzu pozadat o napravu nebo kompenzaci v prapide neuplneho baleni?

Enigem, s.r.o.

Dobrý den,
Prosim napište nám na info@chytrasnidane.cz důležité je číslo zásilky. Dle toho Vám můžeme ihned zaslat chybějící shaker. Děkuji.
 Jitka

Mirka

Dobrý dne přeji
Mám syna který má sondu do žaludku.Mixuji mu.jídlo které mu dávám přímo do.bříška.Nohu to přidat třeba k ovocným svačinkám které umixuji..Děkuji

Enigem, s.r.o.

Ano, rozhodně. Doporučujeme dětem od čtyř let. Děkuji.
 Jitka

Nikola Stehlíková

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda balíčky dodáváte nějak Vánočně zabalené, či nikoli? děkuji

Enigem, s.r.o.

Dobrý den,
Balíčky posíláme v bílé krabici zabalené červenou páskou.
Děkuji.
 Jitka

Pavla Stechova

Prosím, ten sáček je jedna porce? …Jestli ano, proč se mluví o měrce… 90 gramů by mohly být porce asi tři, pokud to srovnám s jinými proteinovými produkty. Moc by mě to zajímalo. Děkuji.

Enigem, s.r.o.

Dobrý den,
Ano sáček je na tři porce po 30g.
Děkuji.
 Jitka

Miriama Bohacova

Dobry vecer na Slovensko neposielate?

Enigem, s.r.o.

Dobry den, na Slovensko posilame v nasem eshopu www.chytrasnidane.cz
Dekuji.
 Jitka

marie šmidová

Dobrÿ večer,včera jsem si objednala vánoční balíček 6+smoothie-mělo to být ve vánoční krabici,dnes zboží dorazilo v obyčejné krabici papírové,jsu zklamaná,objed­návala jsem to dceři k vánocúm.Děku­ji.Šmidová.

Enigem, s.r.o.

Dobrý den,
Omlouváme se. Chyba je na naší straně. Dodavatel nám ještě stále nedodal vánoční lepící pásky s vánočním motivem. Nahrazujeme červenou svítivou páskou. Krabice však by byla stejná – místo hnědého kartonu používáme bílý. Zase na druhou stranu balíky doručujeme do 24hodin od zaplacení. Za chybu se omlouváme. Pokud jste zklamaná rádi balíček vystornujeme a vrátíme Vám peníze – prosím napište nám na valenta@fit-day.com .
Děkuji.
 Jitka

Ivet

Chtěla bych se zeptat zda je produkt po na hubnutí. Děkuji.

Enigem, s.r.o.

Dobrý den,
Díky vysokému obsahu bílkovin, žádnému přidanému cukru jsou naše produkty vhodné také na redukční programy. Ve druhé akci najdete i protein natural a čokoláda – který je vhodným doplňkem k napřiklad dukanové dietě a jiným proteinovým dietám.
Děkuji.
 Jitka

Petra

Dobrý deň, chcela by som vedieť kolko cukrov, bielkovin,tukov je obsiahnuté v jednej dávke. Ďakujem

Enigem, s.r.o.

Dobry den, zalezi dle produktu. Kaloricke tabulky najdete pod kazdym produktem po rozkliknuti na www.chytrasnidane.cz
Dekuji.
 Jitka

Tomáš Mader

Lze kombinovat i s produkty z druhé akce za jedno poštovné? Moc mi chutnají a koláčky a rád bych je přihodil do objednávky..

Enigem, s.r.o.

Dobrý den,
Ano stačí přidat vše do košíku najednou a platíte pouze jedno poštovné.
Děkuji.
 Jitka

Katka

Dobrý večer, když chci 2 ks každý v jiné příchuti, každé odkliknout a koupit zvlášť? Bude se mi účtovat jedno poštovné? Díky

Enigem, s.r.o.

Dobrý den, ano můžete libovolně přihazovat do košíku i z naší druhé akce na proteinové koláče nebo tady více druhů a pak v košíku se Vám bude účtovat pouze jedno poštovné.
Děkuji.
 Jitka

Hana

Potřebuji vědět zda obsahuje puriny? a kolik? děkuji

Enigem, s.r.o.

Dobrý den, napište nám na info@chytrasnidane.cz Váš dotaz zodpoví náše laboratoř zítra dopoledne.
Děkuji.
 Jitka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru