Nabídku Degustace francouzských vín z Côtes du Rhône mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Degustace ve francouzském stylu: Ochutnávka vín a případně i párování se sýry

4,5 / 5 Vína z Provence Praha - Nové Město  (mapa) 380 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Eliska

Dobrý den, ochutnávku je možné objednat jen pro celou skupinu 10 lidí? Nebo je možné objednat pouze 3. A je pak jistota, že se ochutnávka uskuteční? V jeden daný termín? Děkuji za odpověď

Vína z Provence

Dobrý den. Mám vypsány, popř. vypíšu pro větší skupinku zákazníků na přání termíny. Základem je se se mnou spojit. Díky, s pozdravem, Miroslav Polák

Vína z Provence

Mám další termín ochutnávky 6.12. 18:00 . Mám přihlášeny 4 zákazníky. Voucherů je prodáno hodně. Nechtěl by se někdo připojit? M.Polák

Vína z Provence

Na ochutnávky mi prosím posílejte maily na mpol1@seznam.cz. Do konce roku je bohužel obsazeno. Během svátků vypíšu termíny a na Vaše maily je rozešlu. Budete mít na výběr z několika termínů. M. Polák

Kamil Zahrádka

Dobrý den,

Voucher je pro jednu osobu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamile,

ano voucher je pro jednu osobu.

Hezký den. Míša

Evelina

Děkuji :-)
Druhý dotaz: pokud délka ochutnávky jsou 2–4 hod a zavíráte ve 20 hod, ochutnávky začínají v 16 hod?

Vína z Provence

Běžně zavíráme ve 22h, pokud je společnost pak do 24h. Pokud je na slevomatu uvedeno něco jiného, pak je to pouze výdejní doba produktů, nikoli časové omezení ochutnávky. M.Polák

Evelina

Dobrý den, neobyčejně lákavá nabídka! Zajímalo by mě, zda je během ochutnávky možné zajistit nekuřácké prostředí, nebo zda probíhá při běžném provozu vinotéky a přítomnost kuřáků nelze vyloučit.
Dále prosím o informaci, kdy přibližně ochutnávky začínají. Např. v 18 hod…?
Děkuji.

Vína z Provence

Dobrý den, vinotéka je nekuřácká. V létě jsou kuřácké jen zahrádky. M. Polák

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru