Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Prodloužení řas metodou Blink lashes nebo 3D

4,7 / 5 Kosmetika - prodloužení řas Plzeň  (mapa) 45 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Simona Šmídlová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je to s doplněním, když mám již řasy od někoho jiného a nejsem spokojená a ráda bych změnila salon. Mám kupovat voucher nebo můžu přijít rovnou na doplnění? Děkuji

Miroslava Görgesová

Dobrý den , dojde k poškození vlastních řas ? a jak je to s „údržbou“ řas – můžu si oplachovat vodou obličej , mýt gelem na obličej apod. ?
 J.

Kosmetika - prodloužení řas

Dobrý den,po sundani umělých ras,budou vaše přírodní lehce polámané,trvá max 14 dni než se znovu zregeneruji a kupuji se k rychlejší regeneraci speciální olejicky,ale nemusí..voda na rasy muže po 24h po aplikaci,ale sprchový gel nedoporučuji…:)

Tereza Beberová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda je lepší Blink Lashes, nebo 3D? Byla jsem už dvakrát na řasách, prvně mi nevydržely snad ani týden.. Po druhé jsem byla jinde, ty už mi vydržely, ale byly hodně přirozené. Chtěla bych trochu víc viditelné :) Děkuji moc za odpověd

Kosmetika - prodloužení řas

Dobrý den,určitě bych doporučila 3D tam je možný objem přidat…:)

Nora Domanická

Dobry den,
mate k dispozici i hypoalergenni lepidlo? Pred tremi lety jsem na rasach byla a oci mi silene otekli.

Kosmetika - prodloužení řas

Dobrý den,ano mám,ale mám i zkušenost s paní,která otekla i po hypoalergenim lepidle,takže bohužel nemůžu zaručit,ze se to nestane i Vám:(

Stepanka

Dobrý den,jaká je cena doplnění u 3D řas,jak dlouho doplnění trvá a jaký je nejvhodnější časový interval pro doplnění. Děkuji

Kosmetika - prodloužení řas

Dobrý den,cena doplnění 500,– ,doplnění trvá hodinu a chodí se jednou za 4–5 týdnu,hezky den:)

LENKATOMEC

DOBRÝ VEČER CHCI SE ZEPTAT KOLIK STOJÍ DOPLNĚNÍ PO 3–5TÝDNECH DĚKUJI TOMCOVÁ

Kosmetika - prodloužení řas

Dobry den,po 3 tydnech 300,– po 4 a vice 400,–

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru