Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Relax v malebném šumavském údolí: masáž, sauna, lyžování a další vyžití

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Nikola Krčková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda vyjížďka na koních a bobová dráha je nějak sezóně omezena, chtěli bychom jet nějaký den v breznu.

Menfis

Dobrý den,

veškeré informace, co se týče omezení naleznete na www.grenzgenial.cz.
Vyjížďka na koni je 1+1 hodina zdarma a je na objednání a bobova draha 5+1 jízda zdarma trvající od 10:00–18:00. Více jak jsem již psala na www.grenzgenial.cz.

S pozdravem
Nikola Doubravová

Lucie

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možnost vegetariánských večeří.
Děkuji!

Menfis

Drobný den,

je nám líto, ale bohužel. Vzhledem k naším prostředkům děláme pouze jednotné jídlo.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem
Nikola Doubravová

Dana

Dobrý den, máte volno na termín 16.-18.2. Pro dva dospělé a jedno 3 leté dítě? Děkuji.

Menfis

Dobrý den,

V tomto termínu máme volné třílůžkový pokoj.

Neváhejte nás kontaktovat na email.

S pozdravem
Nikola Doubravová

I. Pelikánová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat před zakoupením voucheru, zda by u Vás byl volný pokoj pro 2 dospělé a 2 děti (4 a 6 let) na 2 noci kdykoliv v termínu 11.-19. 2. 2017? Předem děkuji za odpověď. Pelikánová

Menfis

Dobrý den,

Litujeme, ale v tomto termínu máme plně obsazeno.

S pozdravem
Nikola Doubravová

Marie

Dobrý den, na masáže a do infrasauny máte dostupné vlastní župany? Masáže se domlouvaji v hotelu? Nějaké hodinové omezení?

Menfis

Dobrý den,

bohužel vlastní zupany nemáme k dispozici. Ano masáže se domlouvají při příjezdu. Omezení, tam většinou bývá, masáže se vykonávají ve stejné místnosti, jako je infrasauna.

S pozdravem
Nikola Doubravová

Eva Duffalová

Dobrý den, máte volný pokoj s přistýlkou od 26.1 – 29.1.2017? Dva dospělí + 10 let díte a malý pes dekuji za odpověd…

Menfis

Dobrý den. V tomto termínu bychom ještě měli volný třílůžkový pokoj. Pejsek není problém za příplatek 100 Kč na noc. Prosím,kontaktujte nás na teleonním čísle 724 848 353 nebo na e-mailu staraskola@post. cz. Děkujeme a přejeme Vám úspěšné vykročení do roku 2017. :-)

Pavol Kopča

objednávka bola na mail Patrícia baumannova.patricia@gmail.com

Pavol Kopča

dobrý deň pobyt som si objednal respektíve zaplatil pred tromi dňami. a neprišiel mi žiadny potvrdzujúci e-mail .Prosím za ako dlho vám zvyčajne nabehne platba zo slovenska? Za odpoveď vopred ďakujem.

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Kopčo,

bohužel na tomto emailu nevidím žádnou objednávku. Mohu vás poprosit o variabilní symbol?

Předem moc děkuji. Míša

Zuzka

Dobry den, je mozne platit pres PayPal? Nebo PayPal debitni kartou (Master Card)?
Ziju dlouhodobe v USA a poukaz bych chtela koupit mamce k Vanocum.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Zuzko,

moc mě to mrzí, ale bohužel to nelze, pouze kartou online, ale neakceptujeme kartu z USA či Kanady :-(

Děkuji a přeji vám hezký zbytek dne. Míša

Baumanová

Dobrý deň,

prosím Vás, je možnosť zakúpiť tento pobyt aj zo Slovenska?

Ďakujem

Slevomat.cz

Dobrý večer, paní Baumanová,

ano samozřejmě to není vůbec problém :-) Jen lze platit pouze kartou online.

Děkuji a přeji vám hezký zbytek dne. Míša

xx

na skipas 1+1 zdarma do hochfichtu je nejake omezeni? je mozne koupi denni, vicedenni nebo treba dvakrat po sobe denni pro dva dospele? dekuji

Menfis

Dobrý den, vše naleznete na www.grenzgenial.cz
S pozdravem Tybitancl

David

Dobrý den mám dotaz jde využít i terminy vikendové ? děkuji za odpověď

Menfis

Dobrý den, kromě Silvestra ano. :-)

Simona

Dobrý den, mohu se zeptat zda máte volný termín v posledním týdnu letošního roku? Děkuji

Menfis

Dobrý den. Jeden poslední. Kontaktujte mě, prosím na tel. 724 848 353

Lenka

Dobrý den, je možné prodloužit platnost voucheru do června? Chtěla bych jako dárek k vánocům, ale vím, že mamka dostane v práci volno až v červnu a velmi těžko sháním vouchery platné až do této doby.Děkuji

Menfis

Dobrý den.
Bohužel to není možné, ale buďte tak hodná a zavolejte mi na číslo 724 848 353 a zkusíme něco vymyslet.
Děkuji Provázková

Hana

Pravděpodobně jste přehlédli můj dotaz z 25. listopadu, kopíruji tedy výše.

Dobrý den, máte volný pokoj s přistýlkou od 28. do 30. prosince? A doplatek pro syna 13 lét za večeři by byl jaký? Děkuji za odpověď.

Menfis

Dobrý den. Odpověď viz níže. Děkuji Provázková

kornelia ricks

mate volno i mezi svatky 25.12.-28.12.? pro tri dospele(v jednim pokoji?

Menfis

Dobrý den. O svátkách máme zavřeno, rezervace je možná od 27. prosince. Pokud máte o rezervaci zájem, neváhejtre nás kontaktovat na emailu: staraskola@post.cz nebo na telefonním čísle 724 848 353.

Alena

Dobrý den, máte volný termín 2.12. – 4.12.2016 ? Děkuji za odpověď.

Menfis

Dobrý den,
ano volno v tomto termínu máme. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na e-mailu staraskola@post.cz. Děkujeme.
S pozdravem Tybitancl.

Marianna

Dobrý den,

platí voucher i na pobyt o víkendu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Marianno,

ano pokud bude volný termín, tak samozřejmě :-)

Krásný den. Míša

Hana

Dobrý den, máte volný pokoj s přistýlkou od 28. do 30. prosince? A doplatek pro syna 13 lét za večeři by byl jaký?
Děkuji za odpověď.

Menfis

Dobrý den. V tomto termínu máme ještě volnou kapacitu. Doplatek za syna činí 390,– Kč na den s polopenzí.
Máte zájem provést rezervaci? Můžete mi napsat na email nebo zavolat na telefonní číslo 724 848 353. Děkuji Provázková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru