Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sada nožů Phantom prémiové značky Berlinger Haus

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Üren Vančurová

Dobrý den,

ráda bych se zeptala na délku nožů. 20 cm apod. je počítáno i s rukojetí nebo se jedná jen o délku čepele? ;)

Děkuji za odpověď.

Panvickyanoze.cz

Dobrý den, paní Vančurová. Děkujeme Vám za dotaz. Délky, které jsou uvedeny u nožů jsou jen délky čepele. Pokud si přejete znám celkovou délku nožů, napište nám, prosím na info@pancorp.eu . Rádi Vám údaje doplníme. Děkujeme Vám a přejeme hezký den.

Pavel

Chci koupit tuto sadu nožů jako dárek manželce k vánocům . Vybral jsem si k odběru kadeřnictví v Kladně ul. Ctiborova 426 a myslel jsem si, že tam taky zboží zaplatím v hotovosti. Zjistil jsem však, že to nejde. Prosím o odpověď jestli to mohu takto udělat. Děkuji.

Panvickyanoze.cz

Dobrý den, pane Pavle. Děkujeme Vám za zájem o naše zboží. Velmi nás těší. Bohužel, je třeba uhradit přes Slevomat. Není možná platba v hotovosti na žádné pobočce zásilkovny. Děkujeme Vám za pochopení. Přejeme Vám hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru