Nabídku Vystoupení plné testosteronu: Dream Men Show mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Představení, které splní sny každé ženy: Dream Men Show

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Monika Pytlová

Dobrý den ráda bych rezervovala 4 místa vedle sebe sezení u podia někde do předních řad na jméno Monika Pytlová
 Děkuji

DreamMenShow

Dobrý den, ano uděláme vám rezervaci. dekuji

Katka

Dobrý den, poprosila bych 4 místa vedle sebe v první řadě hned pod podiem na jméno Pokorná. Těšíme se na Vaše prdelky ! :)

DreamMenShow

Dobrý den, ano uděláme vám rezervaci. Ale rezervaci je hodne, tak si nejsem jistý jestli bude ještě první rada volna, To nás těší. Taky se těšíme 😊

Svatka

Dobrý den ,zakoupila jsem 2 vstupenky ( VIP – sezení u pódia). Ráda bych si rezervovala 2 místa vedle sebe na jméno Loubalová- pokud by to bylo možné. Děkuji

DreamMenShow

Dobry den, ano udelame Vam rezervaci..Preji Pekny den

Petra Bučková

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o rezervaci 3 míst – VIP lóže se stolečkem na jméno Bučková, tak abychom dobře viděly, děkuji Bučková

DreamMenShow

Rezervovano, dekujeme

Marta Podrázská

Dobrý den, ráda bych si rezervovala dvě místa VIP se stolečkem na jméno Podrázská. Děkuji

DreamMenShow

Rezervovano, dekujeme

Petra

Dobrý den,
ráda bych zarezervovala 3místa vedle sebe ve VIP zóně sezení u pódia na jméno Burešová

DreamMenShow

Rezervovano, dekujeme

Lucie Mikulenková

Dobrý den,

chtěla bych poprosit o rezervaci třech míst vedle sebe v zóně VIP – sezení u pódia na jméno Mikulenková. Děkuji :)

DreamMenShow

Dobrý den, uděláme Vàm rezervaci. Přeji pěkný den

Jelínková

Dobrý den,
ráda bych si rezervovala dvě místa vedle sebe v základním sezení na fajn místě na jméno Jelínková.
Děkuji za odpověď.

DreamMenShow

Dobrý den, na základní vstupenky neprovádíme rezervace. Určitě 2vólna místa vedle sebe mít budete. Přeji pěkný den

Katka Slana

Dobry den, mam koupeny 3lisky do vip loze se stoleckem, prosim o rezervaci abysme mohli byt vedle sebe

DreamMenShow

Dobrý den, ano uděláme rezervaci. Přeji pěkný den.

Barbora Necidová

Dobrý den, mám zakoupené dva lístky na VIP sezení u podia a kamarádka si koupila dodatečně lístek a chtěla by sedět vedle nás, je možné zarezervovat 3 místa, aby seděla s námi? Děkuji

DreamMenShow

Dobrý den, muže vám udělat rezervaci na 3mista vedle sebe. Na jedno jméno..Přeji pěkný den. Dremmenshow

DreamMenShow

Dobrý den, muže vám udělat rezervaci na 3mista vedle sebe. Na jedno jméno..Přeji pěkný den. Dremmenshow

Kateřina

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na základní vstupenky – jak moc jsou místa daleko od pódia? Jde mi o to, jestli i z tehle míst budu dobře vidět nebo je lepší koupit vip místa. Děkuji

DreamMenShow

Dobrý den, Vip sezení je blízko pódia, budete mít lepší výhled než u ostatních základních vstupenek které mají sezení za vámi.. přeji pěkný den DreamMenShow

Miroslava Klimova

Dobry den,mam tri vstupenky Vip loze se stoleckem.Chtela bych rezervaci.Dekuji

DreamMenShow

Dobrý den, uděláme vám rezervaci. Přeji pěkný den

Míša

Dobrý den, mám koupené 2 VIP lístky na sezení o pódia. Můžete mi prosím udělat rezervaci abychom seděli vedle sebe. Děkuji Haramachová

DreamMenShow

Dobrý den, uděláme vám rezervaci na vaše jméno. přeji pěkný den DreamMenShow

Kristýna Zlá

Dobrý den, mám u Vás rezervované 2 VIP lístky na sezení u pódia a ráda bych aby byla vedle sebe. Děkuji, Kristýna Zlá

DreamMenShow

Dobry den, muzeme Vam udelat rezervaci, na jmeno?. DreamMen Show

DreamMenShow

Dobrý den, ano není problém. Udelame rezervaci na vase jmeno. Preji pekny den DreamMenShow

Veronika

Dobrý den, prosím o rezervaci 7 míst na akci na jméno Veronika Procházková, nejlépe místa vedle sebe, nebo alespoň u sebe, děkuji. Je možné vstupenky uhradit i jinak než platbami v systému? nechce mi to vzít totiž kartu a ráda byhc penízky poslala přímo z účtu,neznám však Vaše číslo účtu.

DreamMenShow

Dobrý den, rezervaci vám můžeme udělat, ale ohledně platby vstupenek se obraťte přímo na slevomat pokud mate problém, my zajištujeme pouze rezervace míst. Ne prodej vstupenek..přeji pěkný den Team DreamMenShow

Dominika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je tento voucher od 18 let.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dominiko,

ano akce je pro 18+.

Hezký den. Míša

Kateřina Barboříková

Dobrý den,
budu kupovat 5 lístků VIP u pódia,chtěli by jsme mít místa vedle sebe,na telefonni čísla se nemůžu dovolat můžu dát závaznou rezervaci 5 míst přes vás?

DreamMenShow

Zarezervovano, dekujeme.

Monika

Můžou na vystoupení i muži

DreamMenShow

Dobrý den, bouzel pouze pro ženy. ..

Lucie

Dobrý den, jedná se o Brno. REZERVACE bude na jméno Lucie Klemerová. Jakým způsobem mám objednat vstupenky, přes kalkulaci lze objednat pouze 10ks. Popř. mi pošlete fakturační údaje do e-mailu, jestli je to možné.

DreamMenShow

Dobrý den, pokud je limit 10 vstupenek na jednu osobu, je potřeba zakoupit dalsi vstupenky na jinou osobu po případe kontaktovat slevomat na telefonim čísle a poradit jak postupovat. Na Rezervaci sedaček vedle sebe to nebude mit vliv, stači pouze napsat jméno na které chcete rezervovat sedadla vedle sebe a počet mist na email info@dreammenshow.cz přeji pěkný den

Lucie

Dobrý den, chtěla bych koupit 13 lístků, jdeme velká banda ženských, chci se zeptat, zda se musíme nějak rezervovat místa, aby jsme seděli vedle sebe. Budeme brát základní vstupenku za 299,– Děkuji za odpověď. Lucie

DreamMenShow

Dobrý den napište nám Prosím jméno na které Máme dat rezervaci na 13 sedaček vedle sebe. Přeji pěkný den

Jarka Bradáčová

Dobrý den, zajímalo by mě jaký je rozdíl mezi vip zonou se stolečkem a vip u podía.
Vip u podia je nějak limitováno, budeme mít přesně určená sedadla. Jde mi o to aby na nás zbylo místo? Moc děkuji za odpověď.

DreamMenShow

Dobrý den, Vip zony jsou limitované počtem vstupenek, místo mít budete určitě, .několik prvníh rad u pódia jsou Vip,. Vip lože je na straně vedle pódia..přeji pěkný den.

Katka

Dobrý den, počet míst ve VIP zoně pod podiem je nějak limitovaný počtem osob ? Jde mi o to, aby nevznikla tlačenka a zakoupené vouchery odpovídaly místu sezení.

DreamMenShow

Dobrý den, všechny místa jsou k sezení, počet míst je limitován,určitě se nestane ze by jste neměla místo k sezení. Ke každé vstupence je místo k sezení.. Pekny den

Omanka

Dobrý den, bude tam i bar?

DreamMenShow

Dobrý den, ano je k dispoůziici 5baru a některé jsou i v konzertnim sá­le..

Dana

Dobrý den, právě jsem koupila 2 vouchery do VIP zóny u pódia. Je třeba také domlouvat místa dopředu?

DreamMenShow

Dobrý den, není potřeba rezervace, místo budete mít rezervované automaticky při koupi vstupenky..

Kristýna

Dobrý den, chtěla bych koupit vouchery 2. Pro mne a pro mou kamarádku, je to možné?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Týno,

ano samozřejmě, takovýto zážitek je nejlepší s kamarádkou :-) Stačí si v košíku vložit dva kusy a je to.

Hezký zbytek neděle. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru