Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Designové kancelářské židle

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavel Martínek

Dobrý den, bohužel židle rozhodně nemohu doporučit a obchodníka taky ne, po pár měsících se začala koženka na různých místech loupat a obchodník už mi na reklamaci neodpověděl. Přitom jsou opravdu moc pěkné, levný, občas znamená drahý.....

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Pavle,
mohl by jste nám na náš email podpora@slevomat.cz zaslat email, který jste posílal prodejci? Věc u něj zaurgujeme.
Děkuji
 Adéla

Jakub oliva

Dobry den chvi se zeptat mohu si obednat u vas zbozi jinak nez bankovnim prevodem apod? Nikde to nevidim dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jakube,

moc mě to mrzí, ale bohužel zboží lze objednat a zaplatit bankovním převodem, kartou online, Twisto či hotově na pobočce Moneta, jiný způsob bohužel není možný.

Děkuji a přeji vám hezký zbytek dne. Míša

Lenka

Dobrý den,
prosím Vás o technický parametr a to, jak je vysoko sedák od země. Potřebovala bych minimálně 60 cm. Děkuji ls

JBR Import Trading

Dobrý den,

minimálně je od země 47 cm, maximálně 53 cm.

S pozdravem Jiří Roháč

Liliana

Dobrý den,
máte prosím design typu Predator v oražovo-černém provedení?
Děkuji Vám za odpověď.

JBR Import Trading

Dobrý den,

bohužel máme jen ty co jsou na fotkách a PREDATOR je pro tuto slevovou akci vyprodaný.

S pozdravem Jiří Roháč

Tomáš

Dobrý den,
chci se zeptat zda bude ještě k dispozici židle predator nebo zda už máte pouze židle winner. Jde mi o provedení červeno-černé. Děkuji

JBR Import Trading

Dobrý den,

již pouze Winner v zeleno černé barvě.

S pozdravem Jiří Roháč

Václav Špetlík

Už se Vám ozvali právní zástupci firmy DX Racer? :-D

Martina Hubertová

Dobrý den, má židle Predator kovový kříž nebo plastový ? Děkuji Martina Hubertová.

JBR Import Trading

Dobrý den,

všechny mají kříž vyrobený z tvrdého a odolného plastu.

S pozdravem Jiří Roháč

Zuzana

Zdravim, dala by se zidle objednat na dobirku?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Zuzko,

moc mě to mrzí, i když do budoucna nevylučujeme změnu, zatím to bohužel není možné na dobírku, protože zboží pouze zprostředkováváme.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký zbytek dne. Míša

Jan Převrátil

Dobrý den, mám dotaz u židle Angel. Je možné ji sestavit bez opěrek na ruce? Nebo ty opěrky drží židli pohromadě? Děkuji

JBR Import Trading

Dobrý den,

opěrky drží židli pohromadě.

S pozdravem Jiří Roháč

Michal

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jaká je vzdálenost od strědové tyče po kolečko (případně od kolečka po kolečko) abych věděl jak moc bude židle zasahovat do prostoru.
 Děkuji

JBR Import Trading

Dobrý den,

od středové tyče ke konci kolečka je to 35 cm, tj. od kolečka ke kolečku 70 cm.

S pozdravem Jiří Roháč

Petr

Dobrý den,
je možný odběr v ulici Slavíkova? Tato možnost ve výběru Slevomatu není, ale na webových stránkách prodejce ano.
 Děkuji

JBR Import Trading

Dobrý den,

bohužel není, židle máme v externím skladě za Prahou.

S pozdravem Jiří Roháč

Jana

Dobrý den je možná jiná barevná varianta u určitého druhu? např. Predator v zelené?

JBR Import Trading

Dobrý den,

pouze židle na fotkách, jiné varianty nejsou.

S pozdravem Jiří Roháč

Petr

Dobrý den, nabízíte tu židli viper za 2899kč z 5999kč. Nikde jsem tyto židle podle popisku nenašel ale našel jsem úplně stejnou http://kancelarska-kresla.heureka.cz/racing-pro-zk-014/ ještě za lepší než cenu než tady 2480kč. Mužete mi napsat jaký je v ní rozdíl ? Protože ostatní židle podle jejich názvu jsem nenašel. Přijde mi, že máte velice dobré lákalo na lidi, který na to skočí. Děkuji

JBR Import Trading

Dobrý den,

naše židle si necháváme vyrábět z vyšší nosností, proto je cena vyšší. Nosnost našich židlí je 150 kg.

S pozdravem Jiří Roháč

Jana Jana

Dobrý den, mají kolečka brzdu? Děkuji za odpověď

JBR Import Trading

Dobrý den,

nemají.

S pozdravem Jiří Roháč

Karel Pastelka

Na webu společnosti u židle Predator je uvedeno:
„Momentálně není skladem,dostupnost na dotaz.“
a hned pod tím „Zboží je skladem a připraveno k odeslání. Ceny jsou koncové, nejsme plátci DPH.“
tak to fakt nechápu co teda platí

JBR Import Trading

Dobrý den,

židle budou naskladněny příští týden, hned poté začnou expedice k zákazníkům.

S pozdravem Jiří Roháč

Aleš

Dobrý den, je židle Winner vhodná i pro osoby 190 cm vysoké? Děkuji!

JBR Import Trading

Dobrý den,

já mám 187 cm a tuto židli používám bez problémů.

S pozdravem Jiří Roháč

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru