Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Splníte mu sen: 2× 10 minut adrelinem sršících jízd v motokáře

4,8 / 5 Motokáry Olomouc Olomouc  (mapa) 1 946 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Mišňák

dobrý den , 7.12 jsem si koupil jeden voucher , penize se mi z karty strhly ale na můj mail mi přišla zpráva že mám nedokončenou objednávku , jak postupovat dál

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Mišňáku,

pravděpodobně jste si zboží nechal v košíku a proto vám přišlo toto upozornění. Nicméně vidím, že objednávku máte v pořádku a voucher jsme zaslali :-)

Hezký den. Míša

Kamila

Dobrý den,

chtěla bych koupit jako dárek pro švagra, zajímalo by mě jestli má motokára omezený nějaký váhový limit. švagr má 130kg a je vysoký 185cm vlezl by se do motokáry? Předem děkuji za odpověď.

motokary-olomouc.cz

Dobrý den,

je potřeba vyzkoušet. Váhový limit motokára nemá, záleží spíše na rozměrech.

Jitak Bolehlav

Dobrý den, viděla jsem fotografii z hodnocení – dá se jezdit i venku? Mám voucher do března. Pokud ano, jak je velká venkovní dráha? Děkuji za odpověď

motokary-olomouc.cz

Dobrý den,

venku jezdíme cca od května do konce září.

Anonym

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné voucher uplatnit i o víkendu? :)

motokary-olomouc.cz

Ano je to možné po předchozí objednávce

Katka N.

Dobrý den, když objednám a voucher mi dojde na email, můžu vytisknout a zalaminovat? Budu mít jako dárek. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko,

ano samozřejmě, můžete si dokonce vytvořit dárkový vzhled.

Ať se dárek líbí. Míša

Kamila

Chtěla bych se zeptat jestli je to pro děti kolem 12 let.

motokary-olomouc.cz

ano jezdíme s dětmi od 3 let

Katka N.

Jízda je 2×10minut a dráha 240m, jezdí se tedy stále dokola?

motokary-olomouc.cz

Ano jezdí se stále dokola

Blanka Letfusová

Dobrý den, vybírám dárek pro 9 letého vnuka,jak mám postupovat a co mě doporučíte? Jedná se o vánoční dárek a bydlíme v Olomouci.

Děkuji !

motokary-olomouc.cz

Koupit si voucher, objednat se a přijít nebo si koupit vánoční poukaz přímo u nás na motokárách. Máme poukazy i na menší káry.

Kateřina Staňková

Opravdu musim rezervovat? Nestačí když někdy přijdu a prostě kdyztak počkám až bude volno? Děkuji.

motokary-olomouc.cz

Můžete přijít i bez objednání. Bohužel se Vám může stát, že bude nějaká firemní nebo soukromá akce a na dráhu se nedostanete třeba vůbec :-(

Ilona Hložková

Jak mám postupovat při koupi, když voucher chci uplatnit jak pro syna tak i pro manžela jako vánoční dárek?

motokary-olomouc.cz

Poukaz je na 2 × 10 min. a je jedno, zda to projede jedna nebo více osob. Záleží na vás kolik jízd pro každého chcete. Až se rozhodnete stačí objednat a zaplatit

Lucie Schneiderová

Manžel má lehce nad 2 metry,vleze se pohodlne do motokary ? Díky Lucka

motokary-olomouc.cz

více záleží na šířce jak na výšce, omlouvám se ale nedokážu odhadnout, zda to bude vašemu muži pohodlné, vejít by se měl – můžete přijít vyzkoušet

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru