Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rodinný pobyt v podzámčí Vranova s bohatým vyžitím pro děti a koupáním

4,6 / 5 Babyhotel Karolínka.cz Jihomoravský kraj (mapa) 2 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Hanka

Dobry den, kdybychom si chteli pobyt o 1–2dny prodloužit v termínu od 6.3.,na kolik by nas to,prosim,vyslo pro rodinu 2+2 (3a10)? Dekuji. Pěkný den.

Babyhotel Karolínka.cz

Dobrý den, kalkulace pobytu činí:
2.990,–Kč voucher + doplatek 500,–Kč/pobyt další dítě
15% sleva na ubytování v případě prodloužení pobytu, tj. 1.445,–Kč (běžně 1.700,–Kč)
V případě zájmu Vám vytvoříme rezervaci. Na jakékoli další dotazy Vám rádi odpovíme.
Přejeme krásný advent, Babyhotel Karolínka

libuše homolová

Dobrý večer, moc se mi líbí Váš hotel, mám dotaz zda je možno u Vás absolvovat pobyt, když používám elektrický inv. vozík. Vidím, že vjezd je bezbarierový, ale jedná se mi přístup na pokoj a koupelnu. Pokud tam nejsou nějaké schody, nebo extrémní prahy, tak by mi to vyhovovalo. Jsme manželský pár, bez dítěte, oba po cévní mozkové příhodě, částečně chodící. Děkuji za upřesnění mého dotazu a jsem s pozdravem. Libuše Homolová, Vsetín

Babyhotel Karolínka.cz

Vážená paní Homolová, velice rádi bychom měli pro Vás příznivou zprávu, ale bohužel naše pokoje jsou umístěny v 1. patře a nedisponujeme výtahem ani plošinou.
S přáním krásného dne
Babyhotel Karolínka

František

Zdravím. To je pobyt pro rodinu, co si pořídila dítě pro parádu! Já mám tři a nemám šanci. Je to jen pro bohaté. Tomu říkáte rodinná idylka? Nechcete mít rámus, tak preferujete jen jedno dítě, že? no jo, no..

Babyhotel Karolínka.cz

Dobrý večer pane Františku, vytvořená kalkulace pobytu na slevovém portále je nastavená pro 2 dospělé osoby a 1 dítě. Naše pokoje jsou dostatečně velké, tudíž pobyt u nás může využít i rodina až se 4 dětmi. Více informací je uvedeno v textu níže (viz příplatek – kdy za každé další dítě je požadováno 250,–Kč/noc). Na jakékoli další nejasnosti a dotazy Vám rádi zodpovíme.
S přáním krásného večera Váš Babyhotel Karolínka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru