Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Lahodná čokoláda ve velikosti A4 zdobená posypem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dagmarka Mrázková

Dobrý den, moc se omlouvám, ale právě jsem si u Vás objednala pro manžela čokoládu, ale teprve po zaplacení jsem zjistila, nevím jakým způsobem se mi to povedlo, jsem omylem objednala mléčnou čokoládu s brusinkou, ale manžel mléčnou čokoládu nejí, chtěla jsem mu objednat hořkou s brusinkou, můžu poprosit, zda by bylo možné to upravit v objednávce. Předem děkuji Mrázková

Coffee-eshop

Dobrý den paní Mrázková,
pošleme vám hořkou brusinku :)
Ať manželovi chutná!
Přeji pěkný den. Edita

Gabriela Velková

Cokolada dorazila bohuzel rozbita na dvou mistech. Je mozna nejaka reklamace?

Coffee-eshop

Dobrý den paní Velková,
ano, reklamace je určitě možná. Poprosím vás o dodržení klasického reklamačního postupu, tzn. doručit nám zboží zpět na adresu: V. Ptáček, Slovenská 1694/23, 120 00 Praha 2 a až k nám zboží dorazí zpět, můžeme vám:
buď stornovat objednávku a Slevomat.cz vám zpět pošle vaše peníze (bývá to velice rychle)
nebo vám zašleme novou čokoládu
V případě další dohody mě, prosím, kontaktujte na info@coffee-eshop.cz.
Děkuji vám a přeji pěkný den.
 Edita

Tomáš Jílek

Dobry den,
pri objednani cokolady do zasilkovny, nepreskne cesttou?//?
Dekuji Jilek

Coffee-eshop

Dobrý den pane Jílku,
cestou (předání z našich rukou) do zásilkovny, určitě nepraskne.
Jak se ale k zásilce chovají v době od našeho předání po výdej zákazníkovi, to vám nemůžeme zaručit.
Zásilkovna je úžasná služba, kterou rádi využíváme jak my, tak naši zákazníci, nicméně nedisponuje položkou doručení KŘEHCE.
Pokud tedy chcete mít větší záruku, volte poštovné formou České pošty s doručením KŘEHCE.
Přeji pěkný den.
 Edita

Valérie

Je čokoláda české výroby?

Coffee-eshop

Dobrý den, Valérie,
čokoláda se vyrábí na Slovensku z výhradně kolumbijských ingrediencí.
Přeji pěkný den.
 Edita

Hejsková

Dobrý den. Potřebuji se s Vámi spojit a mail nefunguje, můžete mi prosím dát fungující mailovou adresu? Děkuji, Hejsková

Coffee-eshop

Dobrý den paní Hejsková,
vaše zpráva nám dorazila v pořádku a nyní vám odepisuji.
Přeji pěknou neděli.
 Edita

Lenka K.

Dobrý večer. Vloni jsem si čokoládu vyzvedávala v prodejně na Zbraslavi. Proč už to není možné? Osobním převzetím eliminuji rozbití čokolády :-) Děkuji. LK

Coffee-eshop

Dobrý den, Lenko,
v letošním roce po předchozích zkušenostech z loňského roku nabízíme pouze osobní odběr přes Zásilkovny.
Děkuji vám za pochopení a pokud si čokoládu objednáte, ať vám chutná :)
Přeji pěkný víkend. Edita

Lili

Dobrý den, chtěla bych koupit 2 ks různých čokolád, ale nešlo mi zadat za jedno poštovné. Je možné přidat dodatečně 1 čokoládu bez poštovného? Jednu jsem už koupila. Děkuji

Coffee-eshop

Dobrý den,
bohužel zpětně doobjednat zboží na jedno poštovné nelze.
Nicméně pokud jste objednávku zatím neuhradila, dám na ní storno a můžete objednat znovu tolik kusů, kolik chcete.
Dejte mi, prosím, vědět, na jaké jméno objednávka byla.
Děkuji vám a přeji pěkný den.
 Edita

Monika

Dobry den,neni mozne predat odobne v Praze 2?Potrebuji rychly darek?

Coffee-eshop

Dobrý den, Moniko,
osobně pouze přes Zásilkovnu v Praze. Pokud objednáte dnes nebo o víkendu, do Zásilkovny odvezeme v pondělí.
Přeji pěkný den.
 Edita

Ilona

Dobry den, muzu vzit nekolik cokolad na jedno postovne? Diky

Slevomat.cz

Dobrý večer, Ilono,

ano samozřejmě, čokolád není nikdy dost :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Aneta

Dobrý den,
co obsahuje posyp mix? :-)

Coffee-eshop

Dobrý den,
posyp mix obsahuje vždy kombinaci dvou různých posypů, např. citrus s malinou, brusinka s jahodami, jahoda s kokosem a další jiné zajímavé kombinace.
Variantu však nelze předem vybírat, pouze mléčnou či hořkou čokoládu. Nechte se tedy příjemně překvapit :), všechny jsou velmi chutné.
Přeji pěkný den.
 Edita

Eva Krejzová

Dobrý den, pročítám si recenze a bohužel se stále opakuje, že čokoláda dorazila rozlámaná. Vy sice uvádíte, že čokoládu vyměníte, ale vyměněná může dojít opět rozlámaná. Chci ji zakoupit jako dárek. Kdyby to bylo pro mě, tak je mi to jedno. Chci se tedy zeptat, zda se lze domluvit na osobním vyzvednutí třeba v nějaké prodejně, kam zboží dodáváte? Děkuji

Coffee-eshop

Dobrý den paní Krejzová,
nabízíme pouze osobní odběr přes Zásilkovny. Čokolády balíme ještě lépe, než v loňském roce, abychom předešli poničení.
Pokud jste z Prahy, můžeme se v případě, že by vám čokoláda opravdu dorazila poničená, domluvit na osobním předání/výměně zboží.
Mějte se pěkně,
 Edita

Hana Němečková

Dobry den, kolik procent kakaa cokolady obsahuji? Dekuji Nemeckova

Coffee-eshop

Dobrý den paní Němečková,
v mléčné variantě čokolády je kakaové sušiny min. 33%, v hořké min. 53%.
Mějte se pěkně.
 Edita

Věra

Dobrý den,
jaká je váha čokolády ?
Děkuji Věra

Slevomat.cz

Dobrý den, Věro,

gramáž je 350 g.

Dobrou chuť :-) Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru