Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Vytvořte si nástěnné, stolní i plánovací fotokalendáře

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 14 212 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Monika Křeménková

Dobrý večer.Udělala jsem u vás objednávku na 6 ks kalendářů zakoupenými vouchery a při zjištování stavu objednávky mi ukazuje Způsob platby :Hotově a Způsob dopravy: Osobně Brno Modřice.Chtěla jsem objednávku zaslat na mou adresu.Je chyba u mn nebo na vaší straně?Děkuji za odpověd.

petra

Dobrý den,můžu si kaledáře nejdříve objedat,zaplatit a pak až tak cca do tydne vložit fotky a vytvořit kaledář?děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den.

Můžete kalendář vytvořit kdykoliv, před i po koupení voucheru. Poslat to ale musíte před vypršení platnosti, to je do 31. 1. 2017

Anezka

Dobry den,chci zakopit 3 vouchery a nejde mi to objednat dohromafy?
chceme 3 ks nastenych mesicnich kalendaru,dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Anezko,

stačí si v košíku navolit ti kusy a je to :-)

Hezký den. Míša

Monika

Dobrý den, chtěla bych si objednat týdenní stolní fotokalendář a zajímá mě, zda je možné do něj při jeho tvorbě vložit narozeniny a podobné důležité události. Je možné psát i do řádků a zaznamenat si to tam? Předem díky za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den

Ano můžete vkládat vlastní texty, v podstatě můžete měnit cokoliv. Viz informace níže. Jedině masky a rámečky se nedají měnit.
Ale na druhou stranu je nemusíte používat pokud si nevyberete.

Jana Trtíková

Dobrý den,
pokud objednám tady na slevomatu voucher, do jaké doby musím nahrát fotografie? Jde mi o to, že se k fotkám dostanu až o víkendu, kdy budu doma, ale slevová akce za cca 2 dny končí, není to tedy problém?

Computer MCL Brno

Dobrý den, voucher má platnost do 31. 1. 2017 tak by to snad neměl být problém.

Magda Kadlecová

Moc jste toho nenapsal, tak se ještě zeptám dál – jakou technologii používáte, když tam budu nahrávat JPG včetně mých designů, mají být tedy ve CMYK? nebo RGB? A máte s tím zkušenosti, že šablonu si vytvořím Adobe InDesign a ji tam jako JPG nahraju??? Děkuji.

Computer MCL Brno

Omlouvám se. Vycházel jsem s toho, že se ptáte, :Stačí tedy moji verzi zpracování jako JPG vložit do kalendáře??? a na to jsem reagoval , že ano to tak jde. Jinak Kalendária jsou kliparty a to je obrázek. Nedá se to upravovat. Můžete si ale nahrát vlastní kliparty a v podstatě si můžete celý kalendář vyrobit dle vlastní úvahy. To co nahráváte do programu musí být JPG. Prosím ale nic nenahrávejte přímo do adresářů, to by nefungovalo. Pokud by něco nebylo jasné, zavolejte. Hezký den

Veronika

Chtěli jsme si od Vás objednat více kalendářů, ale když vidím, jak reagujete na nespokojené reakce – na hranici drzosti – přešla nás chuť a raději si jinde připlatíme. Pokud inzerujete na Slevomatu, tolik zakázek zjevně nemáte a tímto způsobem ani nezískáte.

Computer MCL Brno

Nezlobte se ale opravdu netuším o co jde. Je mi líto, že něco vnímáte negativně.

Magda

Dobrý den,
mám zakoupené vouchery na A3 kalendář, vůbec se mi nelíbí design, co máte v šablonách, představovala bych si změnit kalendářní typ – číselný a jiné nadpisy měsíců – barevně to vyladit a zajímavějším fontem. V šablonách to nelze upravovat, mám pravdu? Stačí tedy moji verzi zpracování jako JPG vložit do kalendáře??? Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den
Ano i tak je to možné.

Irena

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mi bude kalendář doručen opravdu do 14 dnů (max do Vánoc) pokud bych objednala zítra. Přeci jen je vidět na slevomatu cca 12 000 vouche­rů, díky.

Computer MCL Brno

Dobrý den Ireno, pokud zítra objednáte a zašlete, tak určitě vše obdržíte 100%ně v garantované době.

Veronika

Dobrý den. Koupila jsem si kalendář typu OS35, stáhla program, ale bohužel tam mám stále na výběr jen kalendář na rok 2016 nikoliv na rok 2017 … co mám pro to ještě jinšího udělat ? Děkuji

Computer MCL Brno

To je divné. Asi nám zavolejte, nejspíše máte starou verzi programu. Už to OS35 je zřejmé, že to není odkaz z této akce..

Helena

Dobrý den, ráda bych si u vás objednala nástěnný kalendář měsíční plánovací S17 nebo S18, ale chtěla bych se zeptat, zda by nebylo není možné, aby každá stránka byla jeden samostatný měsíc a ne tak, jak to zrovna vychází, protože z nepochopitelných důvodů začínáte 26.12, tedy podle náhledu. Nebo máte jinou variantu? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den. Pokud je pondělí 26.12.2016 a neděle 1.1.2017 nevím jak jinak by to mělo být. To by musel kalendář asi začínat až 2.1.2017. To je asi ještě horší. :-)

Dagi

Dobrý den, vytvořila jsem si pro čtrnáctidenní kalendář S30 vlastní kalendária. Zdrojové soubory jsem uložila do Clipartů do nové složky, odkud se načítají do mého albumu. Také jsem si vytvořila 3 nová pozadí, obdobně zdrojové soubory jsem uložila do složky Background, odkud se načítají do mého albumu. Nebude s tím při tisku problém?

Computer MCL Brno

Ano bude, Vaše objednávka u nás nepůjde načíst. Děla se to jinak. Klipart příkazem " Načíst klipart ze souboru" Pozadí se vloží někam na stránku jako obrázek JPG a pravým tlačítkem, velikost obrázku,pozadí… :-)

Iva

Dobrý den, pokud zakoupím 2 vouchery budu platit poštovné 2× nebo je možné zaslat oba kalandáře na jedno poštovné?
Děkuji Iva

Computer MCL Brno

Dobrý den, pokud zašlete objednávky za sebou na stejné objednací údaje budou Vám objednávky poslat v jednom balíčku.

Jiřuna

Dobrý den, mám 4 vouchery, 4 hodiny jsem dělal jeden kalendář S30, chci udělat 4 různé, jak to mám udělat? Dělám to online. Po 4 hodinách se mi vše nahrálo, uložil jsem, hodil jsem si to do košíku a šel jsem dělat další, a smazalo se mi to? Jakto?! Jsem přihlášen, na svém účtě, projekt uložen a nahrán a po opětovném přihlášení to tam není?! Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den

To je málo pravděpodobné. Zavolejte nám v pracovní době a podíváme se na to spolu. Budeme ale potřebovat Vaše přihlašovací údaje.

Petra

Dobrý den, před dvěma týdny jsem si zakoupila 2 vouchery na nástěnné kalendáře A4. Měla jsem ale původně v plánu zakoupit formát A3, který nabízíte nyní… Bylo by prosím možné vouchery zaměnit a doplatit rozdíl? děkuji moc a přeji hezký den!

Computer MCL Brno

Dobrý den, můžeme se domluvit, že si objednáte větší kalendáře a vytvoříte je v programu a rozdíl nám uhradíte.

Veronika

Dobrý den,
při pokusu vytvořit kalendář online se mi nedaří nahrát téměř žádnou fotku – ani fotografie z našeho fotoaparátu (ve velikosti kolem 6 MB) ani obrázky stažené z netu na zkoušku (velikost 43–120kB), z pěti pokusů se mi nahrál pouze jeden (ten nejmenší a nejmíň kvalitní) obrázek a ani pokus o opakované nahrání nic neřeší. V čem je problém?

Computer MCL Brno

Dobrý den, do aplikace OnlineTisk lze nahrát Vámi uvedené velikosti. Prosím zkuste změnit internetový prohlížeč. Pokud potíže přetrvají, kontaktujte nás prosím na info@mcl.cz

L.

Dobry den, mela bych zajem o tydenni stolni kalendar, ale ve voucheru nabizite jen ten 14 denni. Bylo by mozne zamenit za ten tydenni? Dekuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den, můžete si zakoupit 14 denní kalendář a vytvořit si týdenní. Rozdíl nám doplatíte při převzetí produktu.

Horska katerina

Dobrý den, mám prosbu. Objednala jsem si u vás v říjnu 2016 dva vouchery na 2 stolní kalendáře. Bohužel mi propadly. Nestihla jsem je uplatnit z rod.důvodu. Je Prosím nejaka možnost je nějak uplatnit. Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den, bohužel pokud již jednou propadl nelze uplatnit na 100% ceny. Buď prosím kontaktujte slevový portál, zda by nebyla možnost voucher vrátit nebo nás prosím kontaktujte na info@mcl.cz abychom se mohli nějakým způsobem domluvit.

Michal Hovádek

Dobrý den,reaguji na můj předchozí dotaz,fotografie mám v jpg o velikosti 2,8MB a píše mi to stále špatná kvalita,jak mám toto řešit nebo mohu nahrát fotografie o velikosti v které je mám???

Computer MCL Brno

Dobrý den, můžete fotografie samozřejmě nahrát. Program Vás jen upozorňujte, že nejsou v dobré kvalitě. Obecně by fotografie měla mít alespoň 300DPI.

Gabruška Gabrušková

Dobrý den, kolik fotografií se dá vložit na jeden list kalendáře Velký nástěnný měsíční kalendář ve formátu A3 (na výšku S15, nebo na šířku S20), rozměr: 42×29,7 cm, 13 stránek, lesk? Děkuji, Gabriela

Computer MCL Brno

Dobrý den, přesný počet nelze říci. Záleží jakou představu máte. Můžete na straně mít jednu fotografii ale také i 10. Záleží zcela na Vás.

Jiří Tichý

Dobrý den,
nelze zaplatit kalendář rovnou i s poštovným? Mám to pro kamaráda jako dárek a nechci, aby za to něco platil. To pak není dárek. Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den

Kontaktujte nás po odeslání objednávky a nějak to domluvíme.

Maky Na

Dobry den, pred tydnem, v patek 11.11. jsem si objednala a rovnou zaplatila 5 voucheru na fotokalendare. Do dneska mi na mail neprislo ani potvrzeni objednavky, ani vouchery, nic. Chci se zeptat, kdy vouchery poslete. Diky, Marketa

Slevomat.cz

Dobrrý večer, Markét,

vidím, že jsme voucher v pořádku zaslali. Posílám tedy ještě jednou, ale raději se koukněte prosím i do spamu či do šložky hromadné, aby se tam nezatoulali mršky :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Alina A.

Dobry den.

Mam zajem o mesicni kalendar na vysku S15.
Chtela bych udelat svuj navrh kazde stranky ( mesice napsat v anglictine, podepsat neco pod nejake vazne dny ,jako narozeniny atd. ) …

Muzete potom jen tisknout a dat na obalky , nebo tak nejde ?

Pekne dekuju

Computer MCL Brno

Dobrý den, moc nerozumím co máte na mysli. Ale dá se říci, že můžete měnit všechno . Možná nám zavolejte aby jste se zbytečně netrápila.

Michal Hovádek

Dobrý den,v jakém formátu či kvalitě je potřeba nahrát fotografie??? U všech mě to píše nízká kvalita fotografie,mám je ve formátu jpg,foceno bylo na digitální fotoaparát Nikon :-(

Computer MCL Brno

Není podstatné na jakém fotoaparátu fotíte, ale v jaké kvalitě ( velikosti ) je máte uložené. dá se říci , že velikost cca 1 MB bude určitě vyhovovat. na druhou stranu 100 KB bude asi vždy špatné.

Veronika

Dobrý den,
reaguji na svůj předchozí dotaz – pokud budu chtít více kalendářů (nástěnné i stolní) za jedno poštovné, musím je vytvořit a objednat ve stejný den? Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den, Ano tak v rozmezí 24 hodin. musí to být 100 procentně identická adresa. Dělá to PC a ten je nekompromisní :-)

Zuzana Křtěnová

Dobrý den,
nikde jsem nenašla, za jak dlouho od odeslání objednávky mi kalendáře přijdou. Děkuji, Křtěnová.

Computer MCL Brno

Dobrý den, doručovací lhůtu máme 14 dnů. V současné době ale stíháme i dříve.

Veronika

Dobrý den,
bylo by možné zaslat stolní a nástěnné kalendáře dohromady, za jedno poštovné? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano určitě.

Alena

Dobry den,
je mozne si nastavit vlastne nazvy mesiacov – slovenske? A dokedy musi byt zaslana objednavka, aby ste garantovali dodanie do Vianoc?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
můžete čerpat z našich šablon a našich klipártů. Samozřejmě můžete klipárty různě kombinovat. Barvy jednotlivých klipartů nejdou měnit.

Baruška Kučerová

Dobrý den,
při vytvoření návrhu kalendáře S20 formát A3 se mi v náhledu zobrazují název měsíců a jednotlivá čísla ve velmi špatné kvalitě. Respektive vypadají jako by byly navrženy pro menší formát tisku.
Když takto připravený návrh odešlu k tisku, bude text takto nekvalitně i vytištěn nebo se jedná jenom o vadu při náhledu a text bude v pořádku?
Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den, náhled je opravdu jen orientační. Kalendária jsou tištěna přímo z našich dat. Budou tedy vytištěna v pořádku. Pokud budete chtít abychom kalendária pro jistotu ve Vaší objednávce zkontrolovali, tak nás prosím kontaktujte.

Tereza Míšková

Dobrý den,

chápu dobře, že nad 4 ks stojí poštovné 149 kč – sdružená doprava? Není počet kusů jinak omezen? Budeme brát asi 6 kalendářů, nejsou tam žádné další poplatky? Moc děkuji za odpověď a přeji pěkný zbytek dne Míšková Tereza

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano přesně tak. Doprava za 5 a více kalendářů je 149Kč. 6 kalendářů Vám tedy pošleme za 149Kč.

Computer MCL Brno

Dobrý den, jelikož se nám množí objednávky na více kusů rozhodli jsme se navýšit počet kusů v balíčku za snížené poštovné (89Kč, 99Kč, 109Kč, 119Kč) o jeden kus. Proto budeme za snížené poštovné zasílat až 4ks fotoproduktů. Za navýšené sdružené poštovné tedy zasíláme 5 a více kusů (149Kč).

Zuzana P.

Dobrý den, ať projíždím popis nabídky, jak projíždím, nikde kromě této diskuze nevidím informaci, kterou zde v dotazech uvádíte, totiž že při sdružení objednávek budou kalendáře odeslány za sdružené poštovné 149 Kč. Domnívám se, že takto zásadní informace (tj. že nebudu platit poštovné 99 / 109 / 119 Kč, ale 149 Kč) musí být uvedena v popisu nabídky, nemůžu to přeci zjistit až při objednávání kalendáře nebo zde náhodně v diskuzi.
Naopak v popisu nabídky uvádíte "Více objednávek je sdružováno automaticky na jedno poštovné – „sdružená doprava“, tedy ani slovem nezmiňujete, že toto poštovné bude navýšeno. Prosím tedy o informaci, zda při sdružení objednávek poštovné zvyšujete a o kolik.

Computer MCL Brno

Dobrý den, sdruženou dopravu máme uvedeno přímo i na našich webových stránkách. Sdružená doprava fotoproduktů (nad 4ks) je ve výši 149Kč.

Computer MCL Brno

Dobrý den, jelikož se nám množí objednávky na více kusů rozhodli jsme se navýšit počet kusů v balíčku za snížené poštovné (89Kč, 99Kč, 109Kč, 119Kč) o jeden kus. Proto budeme za snížené poštovné zasílat až 4ks fotoproduktů. Za navýšené sdružené poštovné tedy zasíláme 5 a více kusů (149Kč).

Jakub

Dobrý den, jaké je doporučené rozlišení fotografií pro kalendář S18? Jde mi o to, abych měl dostatečné rozlišení na danou velikost v kalendáři. Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den
Program Vám velikost ohlídá sám. Pokud bude „žlutá výstraha“ není to sice OK , ale dá se to použít. U „červené“ bych zmenšil tiskovou velikost, nebo fotku vyměnil.

IJ

Dobrý den proc je poštovné tak drahé tolik pošta přeci nestojí?! A prosc se plati zvlášť? Jedine snad abyste dostali více zaplaceno a neplatili z toho provozi slevomatu.ale poštovné 109 je na jeden kalendář opravdu hodne

Computer MCL Brno

Dobrý den
Pokud máte za to, že poštovné je pouze to co si vezme pošta, tak si připočítejte obal a to, že to někdo musí udělat. A taky to na poštu dodat. Většinou mají lidé v jednom balíčku více objednávek dohromady. Ač se Vám to nezdá, poštovné v průměru, je těsně pod hranicí našich reálných nákladů. Takže to spíše dotujeme.

Jakoubková

Dobrý den, kalendáře mám vybrané, ale nerozumím způsobu dopravy. Chtěla jsem vybrat Zásilkovna – dobírka, ale při ukládání do košíku tato možnost není. děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý večer, paní Jakoubková,

zde si zakoupíte pouze vouchery. Ty vám přijdou na email. Teprve až budete kalendáře vytvářet, budete vybírat způsob dopravy :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Nikol

Dobrý den, prosím Vás, jak vložím svou fotku jako plochu jednotlivých stránek kalendáře. A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli lze změnit barvu, typ tabulky nebo písma v ní, mám na mysli tabulku kde jsou předepsané názvy měsíců, dny v týdnu, jména a podobně, a popřípadě jak to udělat.

Computer MCL Brno

Fotku kterou chcete mít jako pozadí, vložte někam na stránku a pak pravé tlačítko na myši, velikost obrázku, pozadí na stánce.
výměna kalendária je možná, ale raději k nám zavolejte.

Bára

Dobrý den,

týdenní kalendáře jsou vyprodané, budete akci opakovat? Každý rok si u Vás objednávám a jsem velmi spokojena.

Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den, mělo by dojít k navýšení voucherů k prodeji. Případně nás můžete kontaktovat na info@mcl.cz

Barbora. B

Dobrý den,

chci si objednat 6ks kalendářů, budu na každý platit poštovné?

Děkuji za info.

Computer MCL Brno

Dobrý den, stačí číst podmínky slevy :-)
Nebudete, pokud je pošlete do 24 hodin na stejné adresní údaje.

Kaprálová

Dobrý den, pozadí kalendářů určujete vy, nebo budu mít ve staženém programu možnost upravit/zmanit i toto?
Děkuji, Kaprálová

Computer MCL Brno

Dobrý den,
naše programy jsou velmi flexibilní. V programu je velké množství pozadí, ze kterého si můžete vybrat. Zároveň můžete využít i své fotografie jako pozadí.

Zdeňka Agacová

Dobry den, u kalendare vel A3 je v moznosti na sirku pouze „lista“ s cisly dnu. Jde to takto udelat i na vysku? Chci kalendar na vysku, ale u vas na obrazku je fotka ctvercova a pod ni spoustu mista zabiraji cisla dnu. Slo by u kalendare na vysku udelat cisla pouze jako „listu“ dole pod fotkou? Cisla pro mne nejsou az tak dulezita. Jde mi o to, aby fotky vynikly na co nejvetsi plose kalendare. Diky za odpoved Agacova

Computer MCL Brno

Dobrý den,
v programu máme více možností šablon, ze kterých si můžete vybrat. U kalendáře S15 máme také kalendárium pouze jako lištu, tak jak je uvedeno na obrázku.

Veronika Malinová

Dobrý den nelze mi stáhnout program.

Computer MCL Brno

Dobrý den, jaký máte prosím přesně problém se stažením programu. Můžete nás prosím kontaktovat na info@mcl.cz nebo si můžete kalendář vytvořit online zde: http://fotoknihy-mcl.cz/kalendare-2/ .

Marta

Dobrý den
kdy nejpozději musím kalendář odeslat, abych měla jistotu že dorazí včas na vánoce?vidím že je o kalendáře velký zájem, aby jste nebyli pak zahlceni. Děkuji Marta

Computer MCL Brno

Dobrý den,
garance dodání do Vánoc je 16.12.2016. Sa­mozřejmě je lepší nenechávat objednávku na poslední chvíli a odeslat ji v předstihu.

Martina

Dobrý den, včera jsem začala vytvářet kalendář, ale nestihla jsem ho dodělat, tak jsem ho uložila. Kde prosím najdu to co jsem si uložila. Název jsem sice našla pod záložkou existující projekty, ale když na to kliknu, tak tam uloženou práci co jsem dělala včera nemám. Jen se opět načtou všechny fotky co jsem měla připravené na použití. Děkuji Martina

Computer MCL Brno

Dobrý den, pokud jste si projekt uložila a byla jste zaregistrovaná najdete jej po přihlášení (po kliknutí na tlačítko Pokračovat v uložených projektech) v sekci „Online projekty“. V případě problému nás prosím kontaktujte na info@mcl.cz

Libor

Dobrý den.
Kde najdu seznam zásilkoven.
Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Libore,

seznam Zásilkoven naleznete zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky.

Hezký zbytek dne. Míša

Veve

Dobrý den, jak bude prosím vypadat fotka u kalendáře S30?
Bude po okrajích rozostřená jako je na obrázku želva? Díky

Computer MCL Brno

Dobrý den
To záleží na Vás. Je to tzv.maska. Můžete si kalendář upravovat jak chcete. měnit masky, dávat rámečky, přidávat nebo ubírat fotky, měnit pozadí, prostě cokoliv Vás napadne.

Jana Hortenská

Dobrý den,

objednala jsem 10ks kalendářů, ale nepodařilo se mi zaplatit (on-line platba kartou). Okno s platebními info mi spadlo a když jsem chtěla udělat objednávku znovu objevuje se mi oznámení, že pro zákazníka (můj e-mail) už není nabídka k dispozici.
Prosím o radu,
děkuji,
 J.H.

Slevomat.cz

Dobrý den Jano,

vidím, že objednávka je zaplacena. Je tedy vše v pořádku?

Hezký den.

 Liana

Kristýna Jiráková

Dobrý den,
chtěla bych vědět, zda je možné vytvořit kalendář bez problémů i on-line. Pracuji pouze na firemním NB kde nemohu nic instalovat. Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem,
 Cool-c

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano můžete si vytvořit kalendáře i online přímo na našich stránkách.

David Mackerle

Dobrý den, je možnost dostat od firmy množstevní slevu při koupit třeba 7 stejných kalendářů a zda-li je možné přidat popisky k fotkám.

Děkuji,

Mackerle.

Computer MCL Brno

Dobrý den, bohužel množstevní sleva na 7 kalendářů není. V případě, že máte zájem o 7 kalendářů zakupte si prosím 7 voucherů. Do kalendářů máte možnost vložit popisky kamkoliv.

Lucie Kottová

Dobrý den, když objednám 5ks kalendáře ve velikosti A3, zaplatím jedno poštovné?

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano pokud objednávky zašlete na stejné objednací údaje v rámci 24 hodin, objednávky se nám automaticky sloučí. V tomto případě Vám budou kalendáře odeslány za sdružené poštovné 149Kč.

Daniela

Dobrý den, opakovaně se snažím stáhnout program, předešlé roky mi to šlo bez problémů, ale letos ne. Mám nainstalovaný Windows 10, je to problém? Je třeba ještě něco doinstalovat? V on line verzi se fotky velmi špatně upravují.

Computer MCL Brno

Dobrý den, jaký problém máte konkrétně se stažením. Nyní jsem vše zkontrolovala a vše by mělo být v pořádku. Program AlbumMaker funguje i v operačním systému Windows 10. Kontaktujte nás prosím na info@mcl.cz, abychom Váš problém mohli vyřešit.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru