Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Předplatné časopisu Živá historie 2016 se spoustou dárků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Jani Zkš

Dobrý den, budete zde v blízké době vystavovat i jiné časopisy, např. Tajemství vesmíru ?? děkuji

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za přízeň. Jiné akce v tuto chvíli neplánujeme.

Libka S.

Dobrý den, bohužel jsem si až pozdě uvědomila, že se jedná o staré předplatné, tedy na rok 2016. Bylo by možné zaplacený voucher zrušit? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Libko,

samozřejmě to není problém, voucher jsem vám stornovala a zaslala potvrzení na váš email :-)

Hezký zbytek víkendu. Míša

Jana

Dobrý den, koupila jsem si už i Vaši druhou nabídku 100+1 historie (2016),voucher zatim neuplatnila. Pokud koupim Ziva historie (2016), jak zkoordinujeme, aby zasilky neprichazely ve stejne dny a vesly se do schranky? Je mozno toto nejak individualne vyresit, napr. zadat pozadavek 100+1 v pondelky, Ziva ve ctvrtky? Dekuji.

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Kontaktujte nás na email akce@epublishing.cz. Uveďte čísla voucherů, o která se jedná a pokusíme se situaci společně vyřešit, aby vše proběhlo v pořádku. Děkujeme.

Katka Hyblerová

Dobrý den, nějak jsem nesprávně pochopila toto předplatné. Když si jej zakoupím, tak mi přijde 10 čísel zpětně, i když již vyšly v průběhu roku? Děkuji za odpověď Hyblerová

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Ano, postupně Vám v několika zásilkách dorazí celý ročník 2016.

Vero i

Dobrý den, mám stejný dotaz jako paní Kadlecová. Jedná se o předplatné na rok 2017? Také bych to chtěla věnovat jako vánoční dárek.

Děkuji Brabcová

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Jedná se skutečně o předplatné pro rok 2016. V případě, že si přejete předplatné pro rok 2017, můžete si jej objednat přes náš web http://www.epublishing.cz/predplatne-ziva-historie. Děkujeme.

Pavlína Kadlecová

Dobrý den,
ráda bych předplatné darovala jako vánoční dárek.
Jak to udělat aby první číslo nepřišlo předčasně?
A v titulku bude zřejmě chyba ne? Nejedná se o předplatné 2017?

Děkuji
Pavlína Kadlecová

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Jedná se skutečně o předplatné pro rok 2016. V případě, že si přejete předplatné pro rok 2017, můžete si jej objednat přes náš web http://www.epublishing.cz/predplatne-ziva-historie. Děkujeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru