Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

DVD Země světa – kolekce 9× DVD

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hana Schejbalová

Dobrý den, Když jsem viděla schránku z narvanou zásilkou, tak jsem si myslela, že DVD budou vejpůl… Naštěstí to vypadá, že DVD jsou v pořádku, obaly jen zohýbané, ale IQ pošťačky teda fakt dost zpochybnitelné… Možná by bylo dobré alespoň příště nálepku na obálku s nápisem neohýbat. Samozřejmě bych si raději na poštu zašla, kdyby mi tam nechali doručenku… To je děs.

Karel Majer

NO asi takto dvd ted došli ovšem protože máme zřejmě vapatlanou slepici poštačku která se snažila narvat do schránky co narvat nejde takže obaly od dvd jsou zvohlé a dvd jsou protlačené skrz obal i když byly v časopise jelikož je to vypatlaná slepice i celou českou poštou takže co ted jako ?

Extra Publishing

Dobrý den, to je nám líto. Bohužel toto je potřeba vyřešit přímo s danou poštovní doručovatelkou. Upozorněte ji na nevhodné doručení, poté nás prosím kontaktujte na email akce@epublishing.cz a situaci dořešíme formou reklamace. Děkujeme.

Kristýna

Dobrý den,

lze pustit DVD i v počítači, nebo jen v DVD přehrávači?

Děkuji za odpověď

Extra Publishing

Dobrý den, pokud máte počítač, ve kterém jdou DVD běžně spustit, tak ano.

Karel Majer

ty vago vidím dobře – poštovné zdarma jo – sem v česku ?

Extra Publishing

Dobrý den, ano, poštovné je zdarma. :)

Karel Majer

je vše ve formátu širokoúhlém 16:9 ? a rok natáčení ?

Extra Publishing

Dobrý den, DVD jsou ve formátu 16:9 a rok natáčení je 2010.

Kuba Tocháček

Dobrý den, jen pro jistotu: jsou všechny filmy mluvené česky? Děkuji

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Zvuková stopa je v češtině a maďarštině.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru