Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sady přírodopisných DVD pro zvídavé jedince

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Veronika

Dobrý den, dnes mi dorazily všechny tři sady DVD, za které děkuji. Ale chtěl bych se zeptat, v hodnocení jsem viděl i pěkné krabičky na uložení DVD. Už je nezasíláte? Děkuji za odpověď, Veronika

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Tyto dárkové krabičky byly součástí minulých akcí. V současné akci je již nezasíláme.

Richard Čermák

jak k objednávce vytisknou dárkový voucher,který jsem již uplatnil a objednal.
 Děkuji

Extra Publishing

Dobrý den, voucher si můžete stáhnout na našem webu http://www.epublishing.cz/loga-dokumenty-ke-stazeni.

Rita Mádrová

Dobrý den, je možné doručení do Vanoc do Plzně?

Extra Publishing

Dobrý den, dnešní objednávky ještě plánujeme do Vánoc rozeslat. Nicméně, zda budou doručeny, záleží na rychlosti České pošty. Děkujeme za pochopení.

Kopřiva Petr

Dobrý den, je kvalita obrazu v 1080p nebo alespoň 720p? Děkuji za odpověď.

Extra Publishing

Dobrý den, jak je u nabídky uvedeno, jde o DVD disky, tudíž mají rozlišení DVD PAL 720×576 bodů. Zvláště u série Nejdivočejší Afrika je však mastering natolik povedený, že zážitek budete mít, doufejme, přinejmenším stejný jako u 720p. :-)

Šárka Glosová

Dobrý den,
kolik minut trvá jedno DVD? Děkuji, Šárka

Extra Publishing

Dobrý den, délka DVD je 52 minut.

Zdeňka Agacová

Dobry den, dekuji za zaslani vsech trech balicku dvd. Nepochopim ale jedno. Je sice pekne, ze davate zdarma k dvd i casopis priroda. Co ale nepohopim je fakt, ze jste mi poslali 3× naprosto stejny casopis. Stacil jeden, nebo tri odlisna cisla. Mohli jste si usetrit naklady.!

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za přízeň. Z logistických důvodů zasíláme každou objednávku zvlášť. Každá objednávka je jedinečná a nerozlišujeme číslo časopisu zasílaný na jednu adresu. Děkujeme za pochopení.

michal

DVD jsou tedy jen s anglickým dabingem, s českými titulky?

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. DVD jsou česky + anglický dabing.

Petra Nová

Dobrý den, jsou DVD i v originálním znění, nebo je v nabídce pouze čeština? Děkuji za odpověď, Petra

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. DVD jsou česky + anglický dabing.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru