Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Voňavý dárek na zahřátí: Pečené čaje z ovoce a bylinek

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Zbyšek Landa

mám tomu rozumět tak, že 1 sklenička/1 čaj-u „Dárkového balení po 6 ks“ ?

Lavtor dorty

Dobrý den,

ano 1ks čaje = 1 sklenička. V dárkovém balení je 6ks skleniček.

Hezký den.
Tým Lavtor

Sandra

Dobrý den, ráda bych zrušila provedenou objednávku. Potvrdila jsem, že to zaplatím bankovním převodem, ale byl to omyl. Je to možné zrušit?

Omlouvám se a děkuji

Lavtor dorty

Dobrý den,

s tímto dotazem kontaktujte prosím Slevomat. Bohužel nevíme, jak to v tomto případě funguje.

Hezký den.
Tým Lavtor.

jana

Dobrý den, zajímalo by mě, kolik se platí poštovné. Děkuji

Lavtor dorty

Dobrý den,

vše je na akci popsáno po pravé straně.. Odkaz zde: https://www.slevomat.cz/sleva/1054129-sada-pecenych-caju-z-ovoce-a-bylinek
DORUČENÍ:
Osobní odběr Zásilkovna (681 poboček)
46 Kč (4 prac. dny)

In Time
115 Kč (4 prac. dny)

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (4 prac. dny)

Hezký den.
Tým Lavtor.

Michala

Dobry den, rada bych se zeptala na zemi puvodu resp. vyroby a baleni. Dekuji

Lavtor dorty

Dobrý den,

jsme přímý výrobce. Tzn. vyrobeno v ČR.

Hezký den.
Tým Lavtor.

Renata

Dobry den,prosim Vas chtela jsem se zeptat jak to funguje. V pondeli jsem zaplatila variantu 24ks a dala jsem si ze si to vyzvednu v zasilkovne. To me dojde meil ze si pro to muzu prijit a oni me to vydaji jen na to jmeno? Nebo jak? Objednavala jsem poprve,tak se radeji ptam. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato,

od Zásilkovny vám dorazí email i SMS s heslem, které při vyzvednutí nadiktujete a balíček vám bude vydán.

Krásný den. Míša

Zuz

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, po jak dlouhou dobu je možné zboží zanechat na prodejně? Jde mi o to, že kdybych si nyní objednala čaje, tak na prodejně budou za cca 4 dny, ale jestli by bylo možné si pro to dojít třeba až 20.12., i když tu pravděpodobnost vidím bledě.
Každopádně moc děkuji za odpověď.

S přáním pěkného dne
Zuzana K.

Lavtor dorty

Dobrý den,

akce je platná do 15.12.2016, poté jsou neuplatněné objednávky se strany Slevomatu smazány. Zásilku tedy doporučujeme vyzvednout, co nejdříve, nejlépe do 14.12.2016.

Hezký den.
Tým Lavtor

Eva

Dobrý den, balení 24ks pečených čajů uvádíte, že je v kartonovém obalu. Chtěla bych vědět, zda jde o obyč karton, nebo, zda je to pojmuto jako dárkové balení.
Děkuji za odpověď. Eva

Lavtor dorty

Dobrý den,

jedná se o kartonovou krabičku s 24 ks čaje, ne o dárkové balení.

Hezký svátek.
Tým Lavtor.

Míša

Dobrý den,
jen bych se ráda ujistila… jedna sklenička je tedy na jeden čaj? nebo lze z jedné skleničky udělat dva? a pokud bych objednala balení po 24ks šlo by to rozdělit na 4×6 dárkových balení? Abych to mohla darovat 4 lidem?
 děkuji

Lavtor dorty

Dobrý den,

1 čaj doporučujeme na 250 ml. V případě, že si budete chtít namixovat jinak, tak je možné i větší množství teplé vody nebo se studenou vodou jako osvěžující nápoj v létě.
V nabídce je voucher s Dárkovým balením na 6 ks nebo Karton s 24 ks čaje. Můžete si tedy objednat 4 dárková balení.

Hezký den.
Tým Lavtor.

Lukáš

Dobrý den, je možné ve 24 ks balení vyměnit některé příchutě za jiné?

Lavtor dorty

Dobrý den,

bohužel to možné není. Případně po telefonické domluvě, ale prioritně budou expedovány kompletní zakázky.

Hezký den.
Tým Lavtor

Ivana Voldřichová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde najdu seznam zásilkoven kam doručujete. Nebo zda je tam konkrétně Stříbro okr. Tachov. Případně zda doručujete čaje českou poštou a kolik je poštovné. Děkuji

Lavtor dorty

Dobrý den,

místo lze možné vybrat při zakoupení voucheru. Případně je možné se podívat na stránkách https://www.zasilkovna.cz/pobocky.
Přes Českou poštu nedoručujeme, pouze Intime, Zásilkovna nebo osobní odběry.

S pozdravem
Tým Lavtor

Eliška O.

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jaká je doba expirace u pečených čajů? Děkuji

Lavtor dorty

Dobrý den,

doba expirace je 6 měsíců.

Hezký den.
Tým Lavtor.

Dagmar Bystřická

Dobrý den, prosím, poštovné je stanoveno na jedno balení nebo lze za jedno poštovné balení více? Konkrétně, pokud objednám 2 balení po 6-ti kusech, kolik bude poštovné? děkuji. Dagmar

Lavtor dorty

Dobrý den,

poštovné se liší dle dopravce a váhy. Poštovné je nyní stanoveno na jedno kartonové balení a dárkové balení v počtu až 6 ks. Takže u objednávky 2 balení po 6 ks se cena poštovného nemění.

Hezký den.
Tým Lavtor

Filip D.

Dobrý den,

jen bych se rád pozeptal, zdali je možné si zboží vyzvednout i na zmíněné pobočce Černý Most?

Děkuji.

Lavtor dorty

Dobrý den,

ano dle popisu je to možné.
Lavtor
Mansfeldova 789, Praha
Po – Pa 9:00–17:00

Hezký den.
Tým Lavtor

Pepa Válek

Dobrý den,kartonové balení po 24ks je v jednom kartonu nebo 3krát po 8 nebo 2krát po 12ks?
Děkuji za odpověď

Lavtor dorty

Dobrý den,
24× pečený čaj ve skleničce v jednom kartonovém balení dohromady (4× Malina, 4× Aloe vera, 4× Rakytník, 4× Jahoda, 4× Borůvka a 4× Lesní směs).
Hezký den.
Tým Lavtor.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru