Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kurz „Škola líčení“ aneb sama sobě vizážistkou

4,6 / 5 Alla Beauty&Relax Liberec  (mapa) 36 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Iva Hlavatá

Díky SLEVOMATE!!! Nevím, kde se stala chyba, ale voucher do dnešního dne nedorazil. Tím pádem jsem bez dárku!!!!!

Slevomat.cz

Dobrý večer, Ivo,

moc se omlouvám za zdržení. V tomto případě vám mohu zařídit vytištění a zaslání nového voucheru, při nejhorším byste měla dva stejné. Samozřejmě vše zdarma na naše náklady. Měla byste zájem?

Hezký zbytek dne. Míša

Iva Hlavatá

Dobrý den,
před 6 dny jste mi zde psali, že do konce týdne obdržím voucher na kurz „škola líčení“ a dodnes jsem jej neobdržela. Do konce kterého týdne jste prosím měli na mysli? Voucher jsem kupovala jako dárek a ten potřebuji již tento čtvrtek 1.12.!

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo,

moc se omlouvám za komplikace. Opravdu vidím, že jsme voucher v pořádku odeslali. Bohužel pošta má v těchto dnech zpoždění s doručením :-( Připsala jsem vám menší omluvu z naší strany v podobě kreditů. Pokud by voucher nedorazil, mohu vám ho samozřejmě stornovat. Případně je možné si vytvořit dárkový vzhled a my bychom vám vrátili hodnotu dárkového balení v kreditech na váš účet na Slevomatu.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Iva Hlavatá

Dobrý den, 11.11. jsem zasílala platbu za voucher a dosud jsem nedostala žádnou zpětnou vazbu. Kdy prosím obdržím voucher? Děkuji za odpověď Hlavatá

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Hlavatá,

u voucheru byla zvolena dárková varianta a do konce tohoto týdne by na vás měl voucher čekat ve schránce :-)

Hezký den. Míša

Karlos Soukupů

Dobry den, je možno tento kurz i pro 15 letou pubertacku…prostě ji člověk nezastavi, tak aby měla aspon dobre zaklady..:-) dekuji

Alla Beauty&Relax

Dobrý den,ano,určitě.😊

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru