Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Očistné wellness pro dva: Aqua zóna a regenerační lázeň dle výběru

4,5 / 5 Clarion congress hotel Olomouc - Pivní lázně BBB Olomouc  (mapa) 224 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Katerina

Dobry den doposud mi neprisel zaplaceny voucher na emai, platila jsem rovnou dva, muzete mrknout kde je chyba?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Káťo,

zasílám vouchery ještě jednou, raději však koukněte i do spamu či do složky hromadné, aby se vám tam neschoval :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Misa

Dobry den, vsechny tyto procedury probihaji v soukromi, tj pouze dana dvojice nebo je pritomno vice lidi? Jde mi o to abychom se napr ve virivce pak nemackali s dalsimi X lidmi… Dekuji :-)

Pivní lázně BBB Olomouc

Dobrý den,
procedury probíhají v soukromí, ale vířivka i sauny jsou veřejné. Hezký den

Míša

Dobrý den, mám jeden dotaz. Voucher chci darovat rodičům a potřebuji, vědět, zda-li je při privátním vstupu možnost pobývat v sauně a vířivce v plavkách, Rodiče jsou již v pokročilejším věku a jinak by jim to asi nevyhovovalo, ještě bych se ráda zeptala, i v této nabídce Wellness pro dva je celý prostor jen pro objednané 2 osoby? Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Pivní lázně BBB Olomouc

Dobrý den,
tento voucher je privátní pouze v pivních kádích a ve slámovém lůžku. Wellness (vířivka, sauny a odpočívárna) je veřejná. Pak Vám můžeme nabídnout úplnou privátní aqua zonu, kterou také najdete na stránkách slevomatu, ale neobsahuje procedury. Pěkný den přeji

Jiřina Chabičovská

Dobrý večer, ráda bych wellnes pobyt pivní lázně darovala, je možné na voucher napsat věnování??? Děkuji a přeji hezký večer

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiřino,

ano v případě vytváření dárkového vzhledu můžete napsat také věnování.

Pokud byste si nevěděla rady, neváhejte se na mě obrátit.

Hezký den. Míša

Emilie Lošťáková

Dobrý večer,chci uplatnit své kredity,ale nějak to nejde.Mohu kredit uplatnit na tuto nabídku?

Slevomat.cz

Dobrý den, Emilie,

moc mě to mrzí, ale kredity jsou určeny pouze na wellness pobyt a na tutu objednávku je nelze uplatnit :-(

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Lucie

Dobrý den, chtěla bych koupit voucher pro rodiče na vánoce, mám ale strach že se oba nevlezou do vany, tatínek má totiž pivní bříško :) už jste se setkali s tím že by se tam někdo opravdu nevlezl?

Děkuji za odpověď

Pivní lázně BBB Olomouc

Dobrý den,
zatím se nám to ještě nestalo, je to sedavá koupel, takže problém by to neměl být. Pokud by chtěli mít každý svoji káď, je potřeba si káď koupit navíc. Hezký den

Monika

Dobry den. Dnes je to uz 9 dni co jsem pres slevomat zaolatila woucher. Porad mi neprisel woucher na mail..kde je chyba ?? Dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý večer, Moniko,

vidím, že jsme voucher v pořádku zaslali. Posílám tedy ještě jednou, raději však prosím koukněte do spamu či do složky hromadné, aby se tam nezatoulal :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru