Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Premiové tvrzené sklo na ochranu displeje pro TOP 51 mobilů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lida

Dobrý den, pasovalo by nějaké sklo na Samsung galaxy Xcover?
Děkuji.

all4mobiles

Dobrý den, na tento model bohužel nemáme.

Martina Frýdlová

Dobrý den,dá se použít sklo Huawei P7 i na typ Huawei P7Lite,předem děkuji za odpověd?

all4mobiles

Dobrý den, na tento typ bohužel nemáme:( Hezký den.

Lucie

Dobrý den, prosím máte sklo pro Lenovo P70? Pokud ne přímo pro tento typ, tak nějaké kompatibilní? Dě­kuji

all4mobiles

Dobrý den, bohužel v tuto chvíli ne, ale Lenova chystáme již v lednu 2017. Hezký den.

Šárka

Dobrý den,letos jsem kupovala Samsung J5,ale nejsem si jistá,zda je to opravdu model 2016.Ibfi zařízení píše pouze SM J500.Můžete mi,prosím,poradit dle čeho se mám orientovat?De­kuji.Š.

all4mobiles

Dobrý den, 2016 model výroby by měl nést označení J510. Pokud si nebudete jistá lze zaslat a vyzkoušet, v případě nekompatibility pak vrátit. Hezký den.

Rogulská

Dobrý den, budete mít v nabídce i ochranné sklo na mobilní telefon Lenovo S60? Děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, Lenova budeme zařazovat pravděpodobně začátkem příštího roku:-)

Jana

Dobrý den, máte nějaké sklo na Samsung galaxy s3. dekuji za info

all4mobiles

Dobrý den, bohužel máme pouze S3 mini a pak vyšší řady S4,S5,S6,S7.

Petr Nakládal

Dobrý den , které Vámi nabízené sklo je kompatibilní na samsung galaxy J3 (2016).Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, máme pouze na model Samsung Galaxy J5 2016. Hezký den.

Peťula Theuerová

Dobrý den,
chci se zeptat, zda nemáte tvrzené sklo i na xiaomi redmi 3? Zde jsem našla pouze note.
Předem děkuji za odpověď, Theuerová

all4mobiles

Dobrý den, zatím bohužel ne, ale v některé příští akci na Slevomatu ho pro Vás zařadíme. Hezký den.

Markéta Němcová

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli se hodí i nějaké sklo na telefon Prestigio WIZE N3.Nemohu ho sehnat.Tak které je tomu blíže.Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, bohužel na tento typ přesně nemáme. Jiný typ by musel sedět i včetně výřezů atd., pokud byste o takovém věděla, můžeme objednat a můžete vyzkoušet a pokud by nesedělo lze vrátit, bohužel telefony Prestigio zatím v nabídce nemáme.
Hezký den.

Lenka Šátková

na konci srpna jsem si u vás objednala sklo na Samsung A3, které ale vůbec nesedělo. Takže doporučuji překontrolování

all4mobiles

Dobrý den, při koupi je důležité vědět, jaký máte přesně typ telefonu. A3 existuje v původní verzi a pak ve verzi 2016 (nový typ). U všech nových typů přidáváme za typ přídomek 2016, aby zákazník poznal, že jde o nový typ telefonu. Pokud byste měla jakýkoliv problém, kontektujte nás prosím přímo na náš email a zboží bez problémů vyměníme či vrátíme peníze, pokud by se žádné sklo nehodilo:) Hezký den.

Anna

Chtěla bych se zeptat jestli máte na Samsung Galaxy S7 Edge

all4mobiles

Dobrý den, bohužel jen na standardní S7. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru