Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2 nebo 4 kg marinovaných žebírek s přílohou

4,3 / 5 Panský šenk České Budějovice  (mapa) 232 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Michaela Hajna

Dobry den nevim kam napsat pred tydnem jsem zaplatila zebirka a porad mi neprisel zadny voucer kam se mam obratit dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý večer, Míšo,

moc mě to mrzí, ale bohužel na tomto emailu nevidím žádnou objednávku. Mohu vás poprosit o variabilní symbol?

Předem moc děkuji. Míša

Renáta

Dobrý den, čtu předchozí komentář – pro kolik lidí tedy 4kg žebra tak vyjdou (aby se fakt najedli :-) )? Děkuji

Panský šenk

Dobrý den, standartně máme v jídelním lístku 750g porci, kterou si většina zákazníků nakonec nechává zabalit (samozřejmě i vyjímky se najdou). Pokud bychom to tudíž brali čistě matematicky, tak se jedná o porci pro 5 – 6 osob. Záleží dost i na vašem apetitu :-)

Vlasta

Dobrý den,
je restaurace kuřácká nebo nekuřácká?
Děkuji.

Panský šenk

Dobrý den, restaurace je nekuřácká. Kuřáci mohou při kouření využít posezení na letní terase.

David

Dobrý den, když bychom přišli ve dvou na dvoukilová či ve čtyřech na čtyřkilová žebra, servis je na jednom talíři či by byl na dvou či čtyřech po kile na každém? díky za odpověď

Panský šenk

Dobrý den, žebra budou podávána dohromady na tácech a každý pak dostane svůj vlastní talíř a odebírá si dle chuti. Nicméně doporučujeme vyšší počet osob – žeber je opravdu velká porce.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru