Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dodejte svému účesu šmrnc zesvětlením délek vlasů nebo vlasových konečků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Veronika Waiserova

Dobrý den, vztahuje se voucher i na barevné ombre ?( Viz obrázek c. 10)
Případně lze první vlasy obarvit na tmavší barvu a poté udělat ombre ?
 Děkuji

Kadeřnictví - Studio IW

Dobrý den, voucher je pouze na zesvětlení vlasů, ne na barvení vlasů. Barvení je o něco dražší. Děkuji. Pro více informací prosím tel: 773 564 113

Barbora

Dobrý den, před třemi měsíci jsem měla barvené vlasy na tmavě plavou barvu, částečně je již vymytá, nicméně, šlo by mi udělat ombré, nebo musí být vlasy dříve nebarvené? Předem děkuji za odpověď.

Kadeřnictví - StudioIW

Dobrý den, určitě jdou i zesvětlit barvené vlasy.

Teri Smrčková

Děkuji za odpověď. Jsem si toho vědoma. Proto mě zajímalo, zda-li by to dva vouchery a případný příplatek pokryly? Děkuji :)

Kadeřnictví - StudioIW

Museli bychom první vlasy dát do studené blond a pak až barvit na modrou :) takže ideální když se domluvíme osobně :)

Teri Smrčková

Dobrý den,
již mám ombré na vlasech, ale chtěla bych ho dodělat, jelikož potřebují ostříhat. (Mám od přírody světlé hnědé vlasy, momentálně do půlky zad). Poté jsem chtěla ale do toho odbarveného blond ombré dát modré ombré, Ta modrá barva by se doufám časem vymyla, nebo ne? Kdyby se tedy jednalo o tyto dvě fáze, pokryly by to dva vouchery? Děkuji :)

Kadeřnictví - StudioIW

Dobrý den, ano modrá se vymývá, problém je spíš to že modrá chytá pouze na dost světlí studený blond vlas :)
Voucher je na zesvětlení vlasů ne na barvení vlasů takže barvení na modro by bylo o něco dražší. ( celkově extravagatními barvičky ) Je tam o dost dražší materiál :) Děkuji za pochopení

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru