Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

60 minut uvolňující masáže: Výběr ze 6 druhů pro jednoho i pár

4,8 / 5 Hanas-studio Brno  (mapa) 382 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Matěj Venclík

Dobrý den,
Bude masáž pro pár opět dostupná?

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Matěji,
v této akci je bohužel již párová masáž vyprodaná. Do budoucna zatím nemůžeme 100% říci, zda se bude masáž opakovat. Doporučím ale si přidat nabídku k oblíbeným, pokud se bude opakovat, upozorníme Vás na ni emailem. =)
Mějte se hezky! Adéla

Nekuzova Jana

Dobry den. Chtela bych dat partnerovi k vanocum masaz a nevim zda je to vhodne. Ma problemy s krcni pateri a ma spatne drzeni tela. Mohla by jste mi prosim poradit? Dekuji Nekuzova

Michaela Adamcová

Dobrý den,
mám stejný dotaz na párovou masáž. Masírují dva maséři nebo se jeden střídá?
Děkuji.
Michaela

Hanas-studio

Dobrý den paní Adamcová,
při párové masáži masírujeme dvě masérky, každá jednoho z partnerů. Jedná vlastně o regenerační masáž zad, kdy se zeptáme klientů na problémy se zády a následně se na tuto oblast zad zaměříme se zvýšenou pozorností. Před masáží si klienti vyberou aroma olejíček, který jim vyhovuje.

Soldátová

Eva Matoušková

Dobrý den, můžete mi nějak popsat tu párovou masáž, o jaký druh masáže se jedná?

Přeji pěkný den

 Eva

Hanas-studio

Dobrý den,
omlouvám se za opomenutou odpověď. Párová masáž je prováděna dvěma masérkami. Jedná vlastně o regenerační masáž zad, kdy se zeptáme klientů na problémy se zády a následně se na tuto oblast zad zaměříme se zvýšenou pozorností.
Před masáží si klienti vyberou aroma olejíček, který jim vyhovuje.
Soldátová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru